Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilužis gražino pasitikejima savimi ?

Norejau paklausti, ar tos kurios turejo, turi meiluzi ar vienkartinius nuotykius, įgavo daugiau pasitikejimo savimi ar atvirksciai, nusivyle, sąžinė graužė ir pan. ? g.gif
Atsakyti
[turejau meiluzi keleta savaiciu, nes ex-draugas buvo usknises juodai..Meiluzis dave kazkoki vidini spindesi, dziaugsmo ir isdidumo jausma, jauciausi seksuali ir grazi:)
Atsakyti
Manau, kad gražina mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai sakot ,kad verta pabandyti ? g.gif Reiks susimąstyti šiuo klausimu ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 23, 11:13)
Tai sakot ,kad verta pabandyti ?  g.gif  Reiks susimąstyti  šiuo klausimu ...  biggrin.gif

jei nėra pasitikėjimo savimi,tai joks meilužis jo nedadės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2009 11 23, 12:19)
jei nėra pasitikėjimo savimi,tai joks meilužis jo nedadės biggrin.gif

O jei jis bus protingas vyras ir mokės pakelti mano pasitikėjimą savimi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 23, 11:35)
O jei jis bus protingas vyras ir mokės pakelti mano pasitikėjimą savimi?  g.gif

o kai vyro neliks,tai pasitikėjimas nukris vel? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2009 11 23, 12:42)
o kai vyro neliks,tai pasitikėjimas nukris vel? biggrin.gif

Oi ne ...cia vyras nefiguruoja absoliuciai ,cia as kalbu apie meiluzi su kuriuo dalinsiuosi uzdraustu vaisiumi .As manau ,kad ans galetu pakelti biggrin.gif biggrin.gif ...mano pasitikejima savimi labai aukštai ...
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 23, 11:46)
Oi ne ...cia vyras nefiguruoja absoliuciai ,cia as  kalbu apie meiluzi  su kuriuo dalinsiuosi uzdraustu vaisiumi .As manau ,kad ans galetu pakelti  biggrin.gif  biggrin.gif  ...mano pasitikejima savimi labai aukštai ...

turėjau omeny meilužį,ne taip parašiau.
kad ans galėtų šitą.. va ..aną ..pakelt taip sakant pasitikėjimą,tai tuo neabejoju biggrin.gif
vsio.meilužis tiesiogiai susijęs su pasitikėjimu,ainu ano ieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2009 11 23, 12:55)
turėjau omeny meilužį,ne taip parašiau.
kad ans galėtų šitą.. va ..aną ..pakelt taip sakant pasitikėjimą,tai tuo neabejoju biggrin.gif
vsio.meilužis tiesiogiai susijęs su pasitikėjimu,ainu ano ieškot biggrin.gif

biggrin.gif Oi mes moterys silpnos biggrin.gif Mums paramstyti reikia ne tik vyro ...bet ir meiluzis yra butinas ramstis ..is kaires .. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2009 11 23, 13:20)
biggrin.gif Oi mes moterys silpnos  biggrin.gif  Mums paramstyti reikia ne tik vyro ...bet ir meiluzis yra butinas  ramstis ..is kaires ..  biggrin.gif  biggrin.gif


...kaip gerai būt silpnaja lytim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2009 11 23, 13:41)
...kaip gerai būt silpnaja lytim  rolleyes.gif

Taip ,taip ...tu teisi ...NORIU MEILUZIO! lotuliukas.gif
Atsakyti