QUOTE(flight @ 2012 07 30, 16:28)
Tuomet, žmogus šalia savo šeimos - ir verslininkas, kuris dieną naktį savame versle, ir moklsininkas, ir rašytojas, ir šokėjas, ir režisierius, ir talentingas programuotojas, ir kardiochirurgas , kuris gal naktim ir savaitgaliais operuoja, ir ginekologas akušeris, kuris gimdymus priiminėja ne tada, kada nori, o kada reikia, ir pramogų pasaulio atstovai, kurie dirba tada, kai kiti - ilsisi, ir gidai, ir tolimų reisų vairuotojai, ir jūreiviai, ir, ir, ir...
Mano subjektyvia nuomone, žmogus šalia šeimos - ir eilinis firmos darbuotojas, kuris išeina darban, kai vakia miega, o grįžta, kai jie jau ruošiasi miegoti. Kiek jis pažįsta savo vaikus? Ar matė pirmuosus jų žingsnius? Kiek realiai laiko kasdien su jais praleidžia? Dvi valandas, maksimum? ar to pakanka? Juk daugelis dirbančių tėvų nespėja nei į susirinkimus darželiuose, mokyklose suvaikščioti (paprastai jie būna tokiu netinkamu laiku, kaip pvz., pusę penkių - normalūs žmonės tada darbuose sėdi, ir tik visokie "nenormalūs", kaip muzikantai,gali sau leisti ateiti ), nei į šventes; kai kurie net nežino, kokius būrelius vaikas lanko.
Nusišnekat nerealiai. Bent tų programuotojų į savo pavyzdžius nedėtumėt. O jau rašytojai, tai laba diena, kokie yra riboti laike ir grafikų pasistumdyti negali.
Šiaip tai jūs labai siaurai matot. Bet ko ir norėt, nesat patyrusi nemuzikės duonos.
Apie būrelių nežinojimą, tai iš viso kažkoks kliedesys. Būrelių nežino tie, kurie nenori žinoti. Darželio šventėse ir susirikimuose buvau berods visose ir visuose (vyras - tik šventėse), nors esu nemuzikė, be to baikų darželiniu etapu dirbau dviejose darbovietėse (vienoje jų buvo labai greižtas grafikas - specifika tokia). Kai nori, tai - ne problema. Kaip ir - ne pati didžiausia vertybė. Vietoj susirinkimų jau verčiau būčiau pasvajojusi ar pro langą padėpsojusi - jie buvo visiškai nenaudingi.
Kalbant apie "žvaigždžių" procentą kitose specialybėse tame ir visas reikalas, kad kitos mokyklos - ne žvaigždžių kalvės ir natūralus kažką daugiau pasiekusių procentas yra visiems (taip pat ir į tą procentą nepatekusiems) priimtinas. Gi MKČ - žvaigždžių kalvė. Kala kala, o procentas - tas pats.
Jau nekalbant apie labai gerą terminą - "nukraujavimą" - nė viena kita mokykla taip "nenuleidžia kraujo", tikiuosi dėl to nesiginčysit.
Tarp kitko, pasaulinio lygio chirurgų (o gal ir fizikų) Lietuva išugdė turbūt kur kas daugiau negu pasaulinio lygio muzikantų (aš kalbu apie aukščiausią lygą, ne apie tuos, apie kuriuos rašo "Žmonės", bet jų pavardės pasaulyje niekam nieko nesako).