Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip virti burokėlius, kad būtų raudoni?

Mielos mamos, patarkit, kaip virti burokėlius, kad jie būtų tamsūs? blush2.gif Man jie pasidaro vos be rožiniai unsure.gif verysad.gif Ko įdėt? g.gif
Atsakyti
niu nzn kaip jie gali but roziniai blink.gif
as tai virdama ypilu acto ir druskutes ymetu, tik tiek. ir atrodo sueina greit. o jei su morkytem tai is vis, vienus valgo seimynele;)
Atsakyti
Pabandyk virt neluptus biggrin.gif O jei verdi sriuba, dek jau anksciau su lupyna virto buroko dek, aisku nulupus...
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2005 10 28, 12:11)
Pabandyk virt neluptus  biggrin.gif  O jei verdi sriuba, dek jau anksciau su lupyna virto buroko dek, aisku nulupus...

nelupti ir nenupjauti per arti tos dalies kur lapai buvo, na zodziu, kad nesimatytu burokelio vidus, nes tada nuverda visa spalva lauk.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 10 28, 11:22)
nelupti ir nenupjauti per arti tos dalies kur lapai buvo, na zodziu, kad nesimatytu burokelio vidus, nes tada nuverda visa spalva lauk.

Mano močiutė sakydavo , kad norint išvirti burokėlius , kad būtų tamsūs reikia verdant burokėlius su lupyna įdėti į verdamą vandenį citrinos rūgšties šaukštelį. Tas pats galioja ir verdant sriubą , tik aišku rūgšties nepadauginti ir cukraus tokiu atveju įdėti reikia. ( tada sriuba saldžiarūgštė gaunas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2005 10 27, 20:18)
Mielos mamos, patarkit, kaip virti burokėlius, kad jie būtų tamsūs? blush2.gif Man jie pasidaro vos be rožiniai unsure.gif  verysad.gif  Ko įdėt? g.gif


Reikia pilti rugštelės - acto, geriausiai obuolių arba vynuogių, nes jie sveikesni, arba dėti citrinos rūgšties, arba pilti išspaustų citrinos sulčių, tada toks skonis buna subtilus 4u.gif
Man visada gaunasi gražiai raudoni rolleyes.gif
Atsakyti
Nelupti ir nenupjauti per arti tos dalies kur lapai buvo, į vandenį įpilto šaukštelį acto, o išvirusius perpilti labai šaltu vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai nieko nededu ax.gif . Nuplaunu, prie lapu ta dali tai ilga plieku ir dedu i verdanti vandeni. O paskui baisiausiai pykstu kai rankas dazo.
O obuoliu sulciu pilu tik kai vekuoju.
Atsakyti
Jeigu su lupyna verdi tai jokiu rugsciu nereikia.1)Virti ant silpnos ugnies,kad nekunkuliuotu.2) butinai virti uzdengtame puode,o isvirus nupilti skistima ir palikti puode(uzdengtame) kol atves.Ir viskas ciki bus smile.gif
Atsakyti
visada isverdu raudonus burokelius. Verdu paprastai, butinai dedu juos neluptus i verdanti vandeni, iberiu vos vos druskos. Kiek zinau negalima nupjauti uodegeles, tos smaliosios dalies tongue.gif . Sriubai burokus verdu atskirai, taip kaip aprasiau, po to virtus sutarkuoju i baigusia virti sriuba
Atsakyti
Kepk burokelius orkaiteje! Svarbu, kad burokėlių dugnelis būtų nenupjautas - tuomet kepant sultys neišbėgs. Tokie burokeliai skanus ir maistingi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2005 11 02, 17:12)
Kepk burokelius orkaiteje! Svarbu, kad burokėlių dugnelis būtų nenupjautas - tuomet kepant sultys neišbėgs. Tokie burokeliai skanus ir maistingi! 4u.gif


o kiek maždaug laiko kepi ir kokioj temperatūroj (apytikriai)? norisi ir man pabandyti smile.gif
Atsakyti