Įkraunama...
Įkraunama...

Ar būna,kad pamirštate pavalgyti?

Apklausa: ar būna,kad pamirštate pavalgyti? (601 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as tai sian pamiršau...nu, karočia...nuo pietų nieko nevalgiau...pamačiau,kaip valgo per tv ir pajutau,kad ir aš žiauriai noriu doh.gif essen.gif
Atsakyti
Na žinai, čia tai čiūdas biggrin.gif Gyvenime nesu pamiršus pavalgyt, greičiau nesu nepamiršus pavalgyt tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
o man būna atsiguliu vakare, tiksliau naktį į lovą ir galvoju kažkaip valgyt noriu g.gif ale pamąstau, juk ryte kava su sumušiniu buvo ai dar mineralinio daug gėriau. Nu ir užmiegu user posted image tuščiu pilvu.
p.s labai noriu sustorėt, vat user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muselyte: 27 spalio 2005 - 22:54
Gerai butu,kad pamirsciau ,kad valgyt reikia doh.gif
Atsakyti
As tai daznai alkana sedziu ax.gif Ypac, jei reikalu visokiu pilna, einu einu ir pasirodo, kad mano dienos racionas sesta vakaro su puodeliai kavos doh.gif
Atsakyti
as, tai daznai pamirstu nevalgyt...jei sedziu prie kompo, tai nejauciu kaip valgau ir kiek valgau essen.gif , bet kai buna labai uzimta diena, net nepagalvoji apie valgi, gurgentis pilvas pries miega primena, kad buvo pamirstas doh.gif
Atsakyti
kartais pamirstu, bet retai, turiu tada but labai uzsiemus. greiciausiai tai per neturejima kada pavalgyt, bunu labai pikta aggressive.gif
Atsakyti
Aš net nežinojau, kad įmanoma pamiršti pavalgyti doh.gif
Atsakyti
Daznai pamirsdavau pavalgyti po dukros gimimo. Kokias dvi savaites po gimdymo man tai visiskai nerupejo. Tiesiog vyras pagamines is virtuves atnesdavo ir padedavo man po nosimi, tada valgydavau. Jeigu ne vyras, man paciai do lampocki tas valgymas budavo.
Atsakyti
Kartais pamirštu, kai daug reikalų turiu. Tiksliau - man tada valgis nerūpi. Prisimenu valgį, kai jau iš namų išeiti reikia, o laiko jau nebėra sad.gif Va tada, kai prisimenu, tai ir silpna pradeda darytis...
Atsakyti
Į mane pažiūrėjus iškart aišku, kad aš nepamirštu pavalgyti blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Būna kartais, kad per visą tempą tiesiog nelieka laiko pavalgyti , bet aš nepamirštu - nevalgiau. tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labai dažnai pamirštu. Būna, kad kokią 20-21 val. prisimenu, kad dar nieko nevalgiau, bet po to pamąstau, kad nakčiai jau nebėr reikalo kimšt ir nebevalgau. Iš tiesų, tai man nuolat reikia tai priminti ax.gif Kai netrūksta veiklos, užsiėmimų, tai kažkaip valgymas lieka "antrame plane" smile.gif
Atsakyti