Įkraunama...
Įkraunama...

Dėlionės - puzzles

Sveiki, idomu pasidare palygint, is kiek gabaliuku vaikai sudeda puzzles?

Maniskis 3 metu 3 menesiu sudeda is 20 lengvai, jam jau per lengva. Meginsim pirkt didesne. smile.gif

Atsakyti
Mano dukrytė dievina dėliones. Lengvai dėlioja 100 - 120 detalių deliones. Jai 3 m. 1 mėn.
Atsakyti
Maniskei dar nera triju, kol kas 24 daliu delione pats tas. Bet jau bando ir didesnes (seses) tik cia reik pagalbos ax.gif
Atsakyti
Šaunuoliai jūsų vaikučiai. Maniškis 3,6 m. tai dar tik 24 - 30 sudeda savarankiškai.
Atsakyti
Mums ir dėlionės labai patinka. Sūnui 5 metai sudeda iš 1000 detalių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justinuska @ 2009 11 17, 20:22)
Mano dukrytė dievina dėliones. Lengvai dėlioja 100 - 120 detalių deliones. Jai 3 m. 1 mėn.


Nu nieko sau... thumbup.gif
Atsakyti
mano berniukui sausi bus 4metai, jam labai patinka puzzles delioti, sudeda 100 ir daugiau detaliu, greitai, ir beveik neziuredamas i pavyzdi thumbup.gif , ir kuo smulkesnes detales, tuo jam idomiau thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, maniskis 3 metu 3 menesiu labai lengvai sudejo 40 detaliu... Geras. Reikes dar didesnes...

Tik kazkaip itariu, kad smulkiu detaliu jam nepatiks. Kol kas zaidziam su stambiu detaliu puzzlem. Sita 40 detaliu delione - kaip maziukas kilimelis... kiekviena detaliuke nemaza.
Atsakyti
mano sunui taip pat labai patinka puzzles, nuo 2.5 metku jas jau sudelioja, dabar jam 4 metukai tai sudeda 150 detaliu, be vargo, ir detales nera dideles. Taciau su zaislais beveik nezaidzia ja neidomu. O puzzles iki siol dar labai megsta.
Atsakyti
Maniskiui irgi patinka puzzles, jam 5 metai sudeda 160 daliu.
Atsakyti
mūsų mergina dėlionių gerbėja nuo pirmų dienų. dabar 4,5 metų, sudeda 260 detalių. daugiau dar nepirkom, gal irgi jau sudėtų biggrin.gif
Atsakyti
as is vis galvojau, kad maniskis nemokes ir nenores dalioniu statyti, bet po truputi pradejim -tai dabar patinka. Jam 4 m. sudeda is didesniu 60 detaliu (kai kur reikia ir pagalbos). kokiam dangui ar zolei sudelioti)
Atsakyti