Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image
42-oji tema
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

šis sąrašas nėra baigtinis - jame tik "populiariausi" blogiukai, bet jų yra ir daugiau, domėkitės, ieškokit, tikrinkit 4u.gif

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude) - daugiausiai Ecocert sertifikuota kosmetika
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP ir Akropolis (ECO, Sophyto, Bentley Organics)
* "Holos", Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)
* "Essenza" Gaono g. 1 / Dominikonų g. 15

Mylimieji Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "BIOECO", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
* Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologish24"
* Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Biolinija"
*"Violey"
*"Ekolinija.lt"
*"Naturala.lt"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 17 lapkričio 2009 - 20:03
Bryyla, tau balionelis 4u.gif
----------------
o as jau isbandziau Ciel d'Azur molio kauke (ta jau paruosta), tai man labiau patiko nei kai naudoju Argital zaliaji moli kai pati pasiruosiu.. naujoji kauke svelnesne, ir odos nesausino.. o Argital zaliasis molis siek tiek pasausina, tai paskutiniu metu del to retai naudodavau blush2.gif
Atsakyti
bryyla, aciu uz nauja tema smile.gif

Zinau, kad ne tokios sampunu mados siuo metu temoje smile.gif , bet kadangi as bandzius tik viena sampuna is naturalesniu ir muilo riesutus, skubu apsigirti, kad nusipirkau tris naujus bandymui thumbup.gif Urtekram Aloe Vera, Faith in Nature Neem and Propolis ir Bentley Organic normaliems/riebiems plaukams.

Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 17, 21:18)
Zinau, kad ne tokios sampunu mados siuo metu temoje  smile.gif , bet kadangi as bandzius tik viena sampuna is naturalesniu ir muilo riesutus, skubu apsigirti, kad nusipirkau tris naujus bandymui  thumbup.gif Urtekram Aloe Vera, Faith in Nature Neem and Propolis ir Bentley Organic normaliems/riebiems plaukams.

domins atsiliepimai apie Bentley sampuna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 17 lapkričio 2009 - 20:20
man ne patiko bentley sampunas ir kondicionierius doh.gif veldavo baisiausiai plaukus, o dedavau laaaabai daud.po pirmo plovimo nebenorejau jau naudot.jei neklystu turejau irgi riebiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2009 11 17, 21:28)
man ne patiko bentley sampunas ir kondicionierius doh.gif veldavo baisiausiai plaukus, o dedavau laaaabai daud.po pirmo plovimo nebenorejau jau naudot.jei neklystu turejau irgi riebiems plaukams ax.gif

g.gif
o sampunas gerai isplauna plaukus? nebandei alieju su juo is plauku plauti?
kokie tavo plaukai?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 17, 20:18)
Zinau, kad ne tokios sampunu mados siuo metu temoje  smile.gif , bet kadangi as bandzius tik viena sampuna is naturalesniu ir muilo riesutus, skubu apsigirti, kad nusipirkau tris naujus bandymui  thumbup.gif Urtekram Aloe Vera, Faith in Nature Neem and Propolis ir Bentley Organic normaliems/riebiems plaukams.

O mane Urtekram ax.gif
Atsakyti
Tai argital labiau apsimoka pirkti madoj? g.gif

Tas valomasis kremas, tai vizualiai man atrodo, kad šitas

user posted image

tai čia su varnalėšom kaip ir...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 11 17, 20:30)
g.gif
o sampunas gerai isplauna plaukus? nebandei alieju su juo is plauku plauti?
kokie tavo plaukai?

Jei čia tas pats Bentley šampūnas kaip dažnam plaukų plovimui, tai mano draugė turėjo ir labai nepatiko, riebalų iš plaukų jai visai neišplaudavo schmoll.gif ir kalbu ne apie aliejus-kaukes, o apie susiriebalavusius plaukus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 17 lapkričio 2009 - 20:41
a, ir tas sampunas visai neputojo, o as tai negaliu.


dar gavau muila melionu is prancuzijos.bet kazkodel sudetis itartina:savon de marseille melon pur vegetal.sudetis:sodium palmate, sodium palm kernelete,aqua,parfum,palmkernel acid, glycerin,sodium chloride, tetrasodium EDTA,tetrasodiumetidronate,mica,c117891,sodium laureth sulfate, ir t.t.

manu nieko gero vien sulfato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2009 11 17, 16:27)
Gal zinote kokia gera ,ekologiska, priesuzdegimine, ar antibakterine krempudryte? jau geriau  eko nupirksiu, vis vien netiki, kad oda nekvepuoja ir pasitepa kartais  blink.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 11 17, 16:38)
Hauschka turi tokį, vadinasi 'concealer' - apdžiovina ir pamaskuoja.

Aš kaip tik šiuo atveju siūlyčiau ne maskuoklį, o Dr. Hauschka cover stick. Jis labiau jaunatviniams spuogeliams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 17 lapkričio 2009 - 22:37
QUOTE(bryyla @ 2009 11 17, 21:39)
Jei čia tas pats Bentley šampūnas kaip dažnam plaukų plovimui, tai mano draugė turėjo ir labai nepatiko, riebalų iš plaukų jai visai neišplaudavo  schmoll.gif

alieju tai nebandziau palut, man nepatiko kad neputavo, o balzamas suviele visiskai, turejau raut plaukus doh.gif plaukus isplove tam kartui, bet buvo kaip negyvi,siurkstus g.gif
Atsakyti