Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinų nerįžtingumas

Sveikos merginos 4u.gif
Noreciau isgirsti jusu nuomone tokiu klausimu, gal turite patirties... Po ilgos draugystes (apie 5 metus) vaikinui sauna i galva: "Ar tu busi mano zmona?", kodel sakau sauna, todel, kad mergina to norejo, to trosko, visos mintys buvo apie tai, o jis sake dar reikia palaukti, dar per anksti (vaikinui 28 m). O mergina suprato, kad NORI seimos, vaiku ir nutare palikti ta vaikina, nors jau turejo ta issvajotaji zieda, kazkas sirduteje atsitiko. Gal meiles nebeliko, gal dar kazkas, sunku pasakyti. Gal kazkas buvo tokioj situacijoj? Aisku mergina dabar gali teketi uz jo, nes jis to nori, bet panasu, kad mergina teketu ne del to, kad nori, o del to kad reikia: metai (25 m), sunku rasti kita zmogu ir t.t. O gal tai yra norma, kai zenijasi ne del to, kad nori, o jau, kaip ir laikas atejo? A?
Atsakyti
Nereikia tekėti vien dėl to, kad jau amžius. Mergina dar labai jauna ir ras tą kurį myli.
Atsakyti
penkis 5 prabuvau, norejai, o dabar jau nebe.................................. doh.gif
gal tik uzgaida ir tebuvo..........
Atsakyti
Jeigu geda garsiai pripazint jo arba savo klaidas, o tai tiesiog ivardini "kazkas atsitiko".. Tos vestuves velgi tera uzgaida ir daugiau nieko. Autore, tu nori, kad vaikinas noretu seimos, svajotu apie ja? Savo mintis ir norus kontroliuok, o ne kito zmogaus mirksiukas.gif Jokiu neryztingumu cia net nekvepia biggrin.gif Toki, kuris pirma pazinties diena pasiulo teket, pavadinciau ne neryztingu, o kvailu. Nera jokios taisykles kada reikia pasipirst, tai tik dvieju zmoniu reikalas. Penkis metus tempei, o kuomet zmogus isitikino ir tvirtai tikejo, kad su tavim praleis visa gyvenima, tavo uzgaida buvo ne taip kaip nori patenkinta ir tu pasiplovei? lotuliukas.gif Reikia gyvenime racionalumo, bet ne aikstingumo.
Atsakyti
Na ką, aš irgi pasiskūsiu savojo neryžtingumu.
Pasipiršo jis man jau daugiau nei prieš pusantrų metų. Bet dabar kažkaip galvoju, kad tas pasipiršimas su žiedeliu buvo labiau rezervas - kad va, čia kada nors galėsiu vest kai norėsiu.
Aną dieną klausiu, kiek dar laiko galvoja būt susižadėjęs? O jis atsako - kad jam ir baisu, kai pagalvoja, kad neteks visiškai savos laisvės, bet taip pat baisu, kai pagalvoja, kad jei va, dėl to, kad dar palakstytų, nuspręstų skirtis, po to labai gailėtųsi, nes aš garantuotai sukursiu šeimą su kuo kitu. O jis matai nori su manim šeimos. Tik dar nežino kada.
Tai pasijutau kaip ta, kuri yra dėl visa ko. Aš ir šiaip už jį vyresnė, tai man jau norisi šeimos, vaikų. Bet po to kai pagalvoju, jis kartais kalba apie pagyvenimą užsienyje, dar mokslus gal kokius. O aš jau noriu susitupėt, įsikurt vienoj vietoj, planuoti šeimą.
Draugaujam jau beveik trejus metus ir nesijaučiu saugi, nes nežinau kur link šie santykiai veda ir kada jie atsidurs ten, kur norėčiau, kad jie atsidurtų.
Atsakyti
O noretum, jog vaikinas kita diena jau pasipirstu? Manau, kad vaikinai ir skiriasi nuo musu tiek, jog pries kazka darydami labai gerai apgalvoja, ir nesvarbu, ar tai metai, ar 5-eri. Nezinau tikslios situacijos, bet speju, jog pirsosi ne todel (ar bent is dalies), kad tik tu norejai, o todel, kad suprato, jog jau laikas wink.gif
Atsakyti
Tai, kad tas vaikinas dabar gailisi, kad nepadare to anksciau, t.y. nepasipirso. As nesuprantu, kam reikejo tempti guma. Nors, kiekvienam savo. Geriau padaryti ir gailetis, negu gailetis, kad nepadarei g.gif
Atsakyti
As asmeniskai esu tokia (gal sakau ir jums taip buna ir jus esat tokios): zmogus laikrodis As nenorom sau susikuriu tam tikrus terminus, ne specialiai, bet va taip pasamoneje ima ir susidelioja: istekesiu 26, gimdysiu 27, po menesio pradedu kursus kalbos, po valandos eisiu i WC..... doh.gif baisi boba kaip daug kad pasakytu verysad.gif ir taip yra man siuo metu su mano draugu (taip buvo ir su exu), susimasciau kad puse metu graziai draugausim, o po to jis pasakys, kad mane myli. PASAKE wub.gif Buvau sumascius, kad pasipirs po metu draugystes ir eisim kartu gyvent, ruostis sventei ir t.t 4u.gif Na dar metai nepraejo, negaliu pasakyt kaip bus, bet man atrodo kad mano draugas toks neryztingas (galima sakyt,kad protingas ir neskuba, bet as taip nepasakyciau..), kad tikrai to nebus blink.gif Mano beda, o gal ir ne vien mano, kad kai noriu ir negaunu, tai paskui kad ir gaunu bet neimu. Taip ir merginos, kuri po 5metu draugystes "pasiplove" atveju, matyt jai reikejo pirslybu anksciau g.gif savotiski principai, as tai su tuo pradejau kovot - pradejau lankyt joga, nes bijau kad man taip nenutiktu, vien todel kad mano ir man skirto zmogaus laikrodziai skirtingai tiksi, griauti savo gyvenima - nesamone cool.gif BET, kita vertus, gal toks likimas ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2009 11 21, 12:44)
As asmeniskai esu tokia (gal sakau ir jums taip buna ir jus esat tokios): zmogus laikrodis As nenorom sau susikuriu tam tikrus terminus, ne specialiai, bet va taip pasamoneje ima ir susidelioja: istekesiu 26, gimdysiu 27, po menesio pradedu kursus kalbos, po valandos eisiu i WC.....  doh.gif  baisi boba kaip daug kad pasakytu  verysad.gif ir taip yra man siuo metu su mano draugu (taip buvo ir su exu), susimasciau kad puse metu graziai draugausim, o po to jis pasakys, kad mane myli. PASAKE  wub.gif  Buvau sumascius, kad pasipirs po metu draugystes ir eisim kartu gyvent, ruostis sventei ir t.t  4u.gif  Na dar metai nepraejo, negaliu pasakyt kaip bus, bet man atrodo kad mano draugas toks neryztingas (galima sakyt,kad protingas ir neskuba, bet as taip nepasakyciau..), kad tikrai to nebus  blink.gif  Mano beda, o gal ir ne vien mano, kad kai noriu ir negaunu, tai paskui kad ir gaunu bet neimu. Taip ir merginos, kuri po 5metu draugystes "pasiplove" atveju, matyt jai reikejo pirslybu anksciau  g.gif  savotiski principai, as tai su tuo pradejau kovot - pradejau lankyt joga, nes bijau kad man taip nenutiktu, vien todel kad mano ir man skirto zmogaus laikrodziai skirtingai tiksi, griauti savo gyvenima - nesamone  cool.gif  BET, kita vertus, gal toks likimas ...  blush2.gif


va va,as irgi grynai visada susidelioju savo metus,ka tada ir tada veiksiu..tiek metu padraugausiu,tiek istekesiu,ir t.t doh.gif bet tai taip kaila,juk gyvenimas toks ivairus ir nenuspejamas,kad kuo labiau planuoji,tuo labiau jis tau smogia.. rolleyes.gif
Atsakyti
Saulelee, bet juk dabar toks laikmetis - jei neplanuosi, gali nieko ir netureti unsure.gif Bent jau as taip galvoju, kad jei nors ko vertas posakis, kad kiekvienas esame savo likimo kalvis, tai ir reikia kazka daryti. Aisku, biologinis laikrodis tiksi nepriklausomai nuo musu, ir mes nebutinai noresim pvz vaiku tada kada suplanavome noreti, bet vis tiek manau nera blogai tureti savo tobulo gyvenimo vizija (svajoti), o jau kaip gausis taip blush2.gif Aisku cia saviguoda, bet ka daryti mums, kurioms nesipersa tada kada mums to labai norisi? ogi tenka va cia susiejus mergaitiskai pasibedavoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2009 11 21, 16:26)
Saulelee, bet juk dabar toks laikmetis - jei neplanuosi, gali nieko ir netureti  unsure.gif  Bent jau as taip galvoju, kad jei nors ko vertas posakis, kad kiekvienas esame savo likimo kalvis, tai ir reikia kazka daryti. Aisku, biologinis laikrodis tiksi nepriklausomai nuo musu, ir mes nebutinai noresim pvz vaiku tada kada suplanavome noreti, bet vis tiek manau nera blogai tureti savo tobulo gyvenimo vizija (svajoti), o jau kaip gausis taip  blush2.gif  Aisku cia saviguoda, bet ka daryti mums, kurioms nesipersa tada kada mums to labai norisi? ogi tenka va cia susiejus mergaitiskai pasibedavoti  4u.gif


pritariu..stengiuosi neskaiciuoti to laiko ir pan,bet nelabai iseina ax.gif susipazisti,pagalvoji,aha...cia padraugausiu,...ir bla bla... po to nusivili paciu zmogum,issiskiri ir vel viskas is naujo doh.gif iseina nuoskauda dviguba,tiek del vaikino,tiek del sugriuvusios gyvenimo iliuzijos doh.gif
Atsakyti
vyrai deja toki, jiem laisve yra kazkas tai tokio, o kai laimingai veda tai nesigaili, bet va tie kurie dar nevede, laisve taip sureiksmina, kad atrodo po vedybu baigsis gyvenimas blink.gif sunkiausia po kiekvieno nesekmingai pasibaigusio romano, vel patiket meile ir graziais santykiais, man asmeniskai kuo toliau tuo sunkiau schmoll.gif
Atsakyti