Įkraunama...
Įkraunama...

LCC tarptautinis universitetas

Labas 4u.gif Gal kas studijuoja siame universitete, ar turit pazystamu is ten? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Niekas nieko nepazystat? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2009 11 25, 18:44)
Niekas nieko nepazystat? blush2.gif  ax.gif


Baigiau vadybos bakalaura smile.gif puiki patirtis, rekomenduoju visiems thumbup.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad į jį tik su labai gerais pažymiais galima įstot, tai čia teisybė? Šiaip, jei netingi papasakok plačiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 09 07, 22:06)
Girdėjau, kad į jį tik su labai gerais pažymiais galima įstot, tai čia teisybė? Šiaip, jei netingi papasakok plačiau ax.gif

Jūs visiškai teisi.
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 09 07, 22:06)
Girdėjau, kad į jį tik su labai gerais pažymiais galima įstot, tai čia teisybė? Šiaip, jei netingi papasakok plačiau ax.gif


na, as manau galima istoti ir su vidutiniais pazymiais, bet reikia gerai islaikyti stojamaji. butiniausias kriterijus - reikia labai noreti istoti mirksiukas.gif jie taip pat labai vertina aktyvuma visuomenineje veikloje g.gif kiek zinau ten apskritai nelabai reikai superiniu egzaminu rezultatu, svariausias yra lietuviu kalbos, nes anglu laikai stojant ten g.gif na, bent jau anksciau taip buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Mąstau apie magistratūrą tenai, gal būtų kokių atsiliepimų?
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2011 03 05, 17:11)
Mąstau apie magistratūrą tenai, gal būtų kokių atsiliepimų?


sunku pasakyti ar butu kokiu atsiliepimu is kurnors, nes kolkas lcc buvo tik anglu kalbos magistas (dienines studijos). siais metais pasiule programa neakivaizdziai, anglu kalbos pedagogika ar kazkas panasaus g.gif
as asmeniskai irgi laukiu daugiau magistro programu pasiulymu is lcc puses, man reiketu vadybos magistro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2011 03 06, 13:46)
sunku pasakyti ar butu kokiu atsiliepimu is kurnors, nes kolkas lcc buvo tik anglu kalbos magistas (dienines studijos). siais metais pasiule programa neakivaizdziai, anglu kalbos pedagogika ar kazkas panasaus g.gif 
as asmeniskai irgi laukiu daugiau magistro programu pasiulymu is lcc puses, man reiketu vadybos magistro doh.gif



O man kaip tik anglų pedagogikos reikia. Galvojau gal kas netyčia užklys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2011 03 06, 14:15)
O man kaip tik anglų pedagogikos reikia. Galvojau gal kas netyčia užklys smile.gif


stojimai i sia programa prasidejo (jei gerai atsimenu) Kovo men. Ar stojote? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Man labai reikėtų jūsų pagalbos. Kadangi esu dvyliktokė dabar visas mano gyvenimas ir mintys sukasi tik apie stojimus, universitetus ir t.t. Atrodo, kad nusprendžiu kur studijuosiu, ko noriu, bet tuomet ir vėl atsiranda abejonių.. unsure.gif
Taigi, vienoje temoje rašiau, kad mąstau apie VU KHF, bet mano planuose didžiausią dalį užima LCC. Išsilaikiau IELTS egzaminą, viskas kaip ir gerai. Tik bėda, kad pradėjau abejoti pačiomis studijomis, jų atmosfera, kokybe, nes girdėjau, kad Lietuvoje labai keistai žiūri į šį diplomą. Plius, norėčiau studijuoti psichologiją, o Lietuvoje ši specialybė nėra labai paklausi.. Tiesiog, jei galit ir žinot, patarkit ir papasakokit, ar verta studijuoti, kokios perspektyvos ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
turiu pazystamu kas baige psichologija lcc:) visi patenkinti smile.gif
Atsakyti