Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Senesnę dalį rasite ČIA
Atsakyti
Tęsiant progesterono temą - galima jį darytis ir 23 c.d., tiesiog jau rezutatas gali būti kiek mažesnis, nei realus. Jei darysies 23 c.d. būtinai gydytojai po to pasakyk, kad čia 23 c.d. daryta.
Atsakyti
reikia komentaro ax.gif 4c.d. LH-9.50 ir FSH-6.14
ar tai jau arčiau gero santykio?

beje, gal kas turi gerb. K mobilaus nr. būčiau be galo dėkinga, jei kas "permestų", nes turiu skubiai su juo susitikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 28, 17:15)
beje, gal kas turi gerb. K mobilaus nr. būčiau be galo dėkinga, jei kas "permestų", nes turiu skubiai su juo susitikti g.gif



Sil, parašysiu tel.nr. į AŽ.
Atsakyti
didžiulis THANKS wub.gif jau gavau
o LH ir FSH santykis 1,55 tai gerai ar nelabai? ir koks turėtų būti, kad būtų ok? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2005 10 28, 17:31)
didžiulis THANKS  wub.gif jau gavau
o LH ir FSH santykis 1,55 tai gerai ar nelabai? ir koks turėtų būti, kad būtų ok? blush2.gif


Lh/FSH santykis yra gerai, kai jis lygus 1 - 1,5. Geras jis pas tave 4u.gif
Atsakyti
tai gal K leis šį mėn bandyti... blush2.gif skambinsiu jam po pusvalandžio maždaug (taip liepė) wub.gif
Atsakyti
Lux, mergaitės padėkit, 3 c.d. LH 4,15, FSH 4,65.
Gydytoja sako, kad nekoks santykis, be to minėjo, kad FSH mažas, tai šį mėnesį gali nebūti dominuojančio folikulo. Liepė ateiti 10 c.d. žiūrėsim ar bus kas užaugę.
Ką jūs manote apie tokius mano hormonus 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jau ruošiuos į VK, tuoj eisiu, gausiu velnių, kad bromocriptino mažiau geriu ir vėl tyrimas blogas cray.gif O sapną kokį sapnavau, kad Tv. subadė man visą ranką, ėmė kraują, o aš galvoju, nu kam ji ima tą kraują, nu vistiek nėščia negaliu būti smile.gif))
Atsakyti
smile.gif+2005 10 29, 13:50-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2005 10 29, 13:50)
Lux, mergaitės padėkit, 3 c.d. LH 4,15, FSH 4,65.
Gydytoja sako, kad nekoks santykis, be to minėjo, kad FSH mažas, tai šį mėnesį gali nebūti dominuojančio folikulo. Liepė ateiti 10 c.d. žiūrėsim ar bus kas užaugę.
Ką jūs manote apie tokius mano hormonus 4u.gif


Santykis geras. jisg eras tuomet, kai būna lygus 1,0 - 1,5. Pati skaitinė išraiška gal kiek mažoka, kad apie 4,5 sukasi. Mano santykis irgi standartiškai būdavo apie 1,1 - 1,2, sukaičiukai sukdavosi apie 5 - 6,5 ir tų ciklų metu folikulai kaip tik augdavo g.gif
Atsakyti
smile.gif+2005 10 29, 13:50-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2005 10 29, 13:50)
Lux, mergaitės padėkit, 3 c.d. LH 4,15, FSH 4,65.
Gydytoja sako, kad nekoks santykis, be to minėjo, kad FSH mažas, tai šį mėnesį gali nebūti dominuojančio folikulo. Liepė ateiti 10 c.d. žiūrėsim ar bus kas užaugę.
Ką jūs manote apie tokius mano hormonus 4u.gif


Kiek aš suprantu, santykis yra tobulas thumbup.gif , norma 1-1,5, o pas tave 0,9. Bet tai nesvarbu, nes svarbiausia kad neviršytų 2.
FSH irgi labai geras, kuo jis didesnis, to blogiau, jeigu virš 12, tai jau tikrai prastai.
Atsakyti
Labas rytas. Praeitą savaitę -4 c.d. pasidariau šiuos tyrymus: LH 0.54 ir FSH 7.29.
Gydytojas liepė būtinai pakartoti šiuos tyrimus kitą ciklą. Kaip jūs manote ar įmanoma tox didelis skirtumas ??
Ir kur patikimiausiai galima pasidaryti Kaune šiuos tyrimus. . sad.gif
Atsakyti