Įkraunama...
Įkraunama...

Faberlic kosmetika

Konsultuojames,giriames toliau gathering.gif nail.gif

******************Faberlic******************
user posted image


user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

13 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *finy*: 19 lapkričio 2009 - 14:55
QUOTE(Liepa B. @ 2009 11 19, 14:28)
o man direktore aiskino,kad tris menesius neprapuola uzdarbis g.gif Kaip tada suprast?

Uzdarbis neprapuola. As apie taskus kalbejau.
Atsakyti
Merginos, gal patarsit greitai, kokia nors kauke, kurios nereiketu ilgai laikyti? ax.gif Veido oda rieboka... Noreciau gal ziemai daugiau maitinancios arba gal kazkokios gaivinancios... ax.gif Gal pasiulysit ka nors greitai, nes uz valandikes leksiu pirktis jau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 19, 16:43)
Merginos, gal patarsit greitai, kokia nors kauke, kurios nereiketu ilgai laikyti? ax.gif Veido oda rieboka... Noreciau gal ziemai daugiau maitinancios arba gal kazkokios gaivinancios... ax.gif Gal pasiulysit ka nors greitai, nes uz valandikes leksiu pirktis jau... ax.gif

jei gaivinancios su mazu laikymu,siulau nauja obuoliai su granatu.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 11 19, 16:47)
jei gaivinancios su mazu laikymu,siulau nauja obuoliai su granatu.


O gal koduka galima, jei turi po ranka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 19, 17:50)
O gal koduka galima, jei turi po ranka? blush2.gif

turiu,kodukas - 1935 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 11 19, 17:33)
turiu,kodukas - 1935  mirksiukas.gif


Dekui! 4u.gif Nebespejau padekoti tada... blush2.gif
Pasiemiau ji, kai isbandysiu - parasysiu atsiliepimus! ax.gif
Atsakyti
As skaitinejau dabar Faberlic'o puslapyje foruma... ax.gif
Kazkaip keista skaityti tokius komentarus, kad daznai sandeli nebuna ivairiu prekiu... g.gif As kiek ka esu pirkusi (aisku ne dideliais kiekiais), tai ne vieno katro nebuvo, kad kazko negauciau! thumbup.gif Nesvarbu ar tai dantu pasta, ar tai serumas galiukams, ar koks rankom kremas! cool.gif Gal cia tik man taip papuola! g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 11 19, 22:57)
As skaitinejau dabar Faberlic'o puslapyje foruma... ax.gif
Kazkaip keista skaityti tokius komentarus, kad daznai sandeli nebuna ivairiu prekiu... g.gif As kiek ka esu pirkusi (aisku ne dideliais kiekiais), tai ne vieno katro nebuvo, kad kazko negauciau! thumbup.gif Nesvarbu ar tai dantu pasta, ar tai serumas galiukams, ar koks rankom kremas! cool.gif Gal cia tik man taip papuola! g.gif

ax.gif Na tu laimes kudikis.

Labai daznai buna, kad ner prekiu.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2009 11 20, 10:19)
ax.gif Na tu laimes kudikis.

Labai daznai buna, kad ner prekiu.


biggrin.gif Tai dziaugiuosi tada! cool.gif
Atsakyti
Merginos, koki krema pasiulytumet moteriai virs 50m su labai sausa ir pavargusia veido oda? nori dieninio..
Atsakyti
QUOTE(Kamileeja @ 2009 11 20, 15:42)
Merginos, koki krema pasiulytumet moteriai virs 50m su labai sausa ir pavargusia veido oda? nori dieninio..

pora savaiciu tegu panaudoja drekinamaji 0340, o paskaiu pereiti prie RALA 45+. Bet vien dieninis nepagelbes, reikia viso komplekso: ir dieninio, ir naktinio, ir akims, ypac toniko. Be to, jeigu nori tikrai gero rezultato, dar reikia ir is Ekspert serijos kremo ,,Veido ir kaklo plasti. priesingu arveju, deja, vienas kremukas tikrai matomu rezultatu neduos.
Atsakyti