Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 13

Skelbiu naują temutę 4u.gif

SENA TEMA: ČIA

Kadangi praeita temutė baiginėjosi retro šukuosenų tema, tai tuo ir pradedu naują 4u.gif
user posted image

Kviečiu toliau rodyti, rodytis, rinktis, aptarinėti, diskutuoti, grožėtis ir t.t. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 19 lapkričio 2009 - 21:51
ach man tie "tinkleliai" tokie zavingi, kad tik pavyktu rasti... viena Vilniaus salona jau isirasiau kaip galima, tai grizus i lietuva pirmu taikymu begsiu...
Atsakyti
Man irgi labai patinka tinkleliai wub.gif Bet savo vestuvėms vis tik pasirinkau nuometą...Dabar būčiau ėjus į bažnyčią su nuometu, o fotosesijai užsidėčiau tinklelį, tik vat reiktų visą tai gerai apgalvoti, kad visi variantai tiktų prie suknytės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2009 11 19, 23:08)
ach man tie "tinkleliai" tokie zavingi, kad tik pavyktu rasti... viena Vilniaus salona jau isirasiau kaip galima, tai grizus i lietuva pirmu taikymu begsiu...

o tu tinklelį dėsi tik bažnyčioje ar ir per fotosesiją?
Atsakyti
QUOTE(_Vaidux_ @ 2009 11 20, 10:12)
o tu tinklelį dėsi tik bažnyčioje ar ir per fotosesiją?


as nei baznycioje nei CMB nesituoksiu, mes jau susituoke, tik rengiame svente, tai noreciau fotosesijai, vestuviu apeigoms (cia ne baznytines, o senovines) o paskui vakrienes metu butu smagu likti be jo...
Atsakyti
aaa viskas aisku. smile.gif na fotosesijai tai jis tikrai liux thumbup.gif
Atsakyti
kazko panasaus pati norejau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2009 11 19, 20:36)
Skelbiu naują temutę  4u.gif

SENA TEMA:  ČIA

Kadangi praeita temutė baiginėjosi retro šukuosenų tema, tai tuo ir pradedu naują  4u.gif
user posted image

Kviečiu toliau rodyti, rodytis, rinktis, aptarinėti, diskutuoti, grožėtis ir t.t.   wub.gif


mano sukuosena buvo labai panasi i 7 smile.gif orhideja phanaleopsis plaukuciuose smile.gif tai mano svajoniu sukuosena ir tos svajones issipilde wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julija.s: 29 lapkričio 2009 - 20:56
ieskojau sukuosenu su gelemis, bet cia jau perdeta blink.gif
user posted image
o cia grazu wub.gif
user posted image
user posted image
cia dar geras variantas ,kas turi trumpus plaukus
user posted image
cia man pasakiska ir dazymas, geles, viskai labai subtilu ir wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:



user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
n o ci apivairinimui, geletas jaunikis lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 30, 10:41)

paskutinioji su ramunem nereali lotuliukas.gif
Atsakyti
Radau gera nuoroda, tai norejau su jumis pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ilindau ir as i sukuosenu temele:) Norejau pasidometi, gal zinote kokiu geru kirpjeju Vln kontaktus, kurios padarytu kazka grazaus is garbanotu plauku...Plaukai ilgi, garbanoti ir ju daug...Zinau, kad ne visos kirpejos moka elgtis su tokiais plaukais...


Dekui uz informacija:)
Atsakyti