Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su zepter

Ankstesne tema
Atsakyti
ačiū už naujai atidaryta tema 4u.gif
man tai mėsa labai puikiai kepa. O jau kulšeles tai apsilaižydami valgo tik žiūrėk, kad jau ir neliko biggrin.gif
Atsakyti
Ačiuks už naują temą mirksiukas.gif
QUOTE(vestė21 @ 2009 11 23, 17:52)
ačiū už naujai atidaryta tema 4u.gif
man tai mėsa labai puikiai kepa. O jau kulšeles tai apsilaižydami valgo tik žiūrėk, kad jau ir neliko biggrin.gif


Ane? taip paprastai?

Turiu klausimą ax.gif troškinius taip pat galima daryti ir pačioje keptuvėje? O kuo keptuvė skiriasi nuo puodo, jei ir ten ir ten galima kepti? blink.gif dugno plotu?
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 11 24, 11:24)
Ačiuks už naują temą  mirksiukas.gif
Ane? taip paprastai?

Turiu klausimą ax.gif troškinius taip pat galima daryti ir pačioje keptuvėje? O kuo keptuvė skiriasi nuo puodo, jei ir ten ir ten galima kepti?  blink.gif dugno plotu?

Aisku, kad galima jeigu tik telpa smile.gif Is esmes nesiskiria niekuo tik dydziu.Man jeigu reikia kokiam troskiniui mesyte pakepinti ar morkas su svogunu, tai tam paciam puode ir kepinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 11 24, 11:27)
Aisku, kad galima jeigu tik telpa  smile.gif Is esmes nesiskiria niekuo tik dydziu.Man jeigu reikia kokiam troskiniui mesyte pakepinti ar morkas su svogunu, tai tam paciam puode ir kepinu  thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 11 23, 16:52)
ačiū už naujai atidaryta tema 4u.gif
man tai mėsa labai puikiai kepa. O jau kulšeles tai apsilaižydami valgo tik žiūrėk, kad jau ir neliko biggrin.gif

papsakok kaip cia taip skaniai darai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 11 24, 12:24)
Ačiuks už naują temą  mirksiukas.gif
Ane? taip paprastai?

Turiu klausimą ax.gif troškinius taip pat galima daryti ir pačioje keptuvėje? O kuo keptuvė skiriasi nuo puodo, jei ir ten ir ten galima kepti?  blink.gif dugno plotu?

aš tai darau toje pačioje. Iš pradžių apkepinu mėsą paskui sudedu daržoves kokias mėgstam, o baigus kepti galima pomidorų padažo ar grietinės įdėti, čia kas ką mėgsta. Mano šeimynai patinka mėsa su morkomis ir žiediniais kopūstais, belves verdu atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 11 24, 15:38)
papsakok kaip cia taip skaniai darai ax.gif

kulšeles suprieskoniuju, dag visokių džiovintu žolių dedu. Apkepu viena puse, paskui kita puse apverčiu kepti kartu sudedu druska apibarstytas bulves. kepu kol rodyklė pakyla iki žalio lauko galo išjungiu ir dar palieku pastovėti gal 10 - 15 min.
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 11 24, 17:06)
kulšeles suprieskoniuju, dag visokių džiovintu žolių dedu. Apkepu viena puse, paskui kita puse apverčiu kepti kartu sudedu druska apibarstytas bulves. kepu kol rodyklė pakyla iki žalio lauko galo išjungiu ir dar palieku pastovėti gal 10 - 15 min.

dekui, pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
šiandien bandysiu kepenėles kepti, tai rytoj parašysiu kaip gavosi ax.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Dar rimtai reiks padirbėt su kotletais g.gif kaip supratau, sunkus darbas bus išmokt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 11 25, 19:02)
Ačiū už patarimus 4u.gif
Dar rimtai reiks padirbėt su kotletais  g.gif  kaip supratau, sunkus darbas bus išmokt ax.gif

kotletus kepiau iš pirmo karto gavosi thumbup.gif
šiandien kepiau kepenėliais gavosi thumbup.gif tik pamušiau apibarščiau druska, sudėjau į įkaitinta keptuve, apkepiau viena pusę apverčiau ir dar truputį pakepiau, kokias 5min. išjungiau ir palikau. Gavosi tokios skanios ir svarbiausiai į jokius miltus nereikėjo "apvolioti". Man patiko thumbup.gif
Atsakyti