Na as ne medike, bet is savo patirties sakyciau taip. Tikrom grynom zolytem, arbatom ir nuovirais tikrai tikiu, ir tikrai kazkiek padeda. Reikia tik nepamirsti, kad zoliniu vaistu poveikis visai kitoks - chemija gali suveikti staigiai ir stipriai, is karto matosi efektas, bet aisku neigiamos pasekmes atsiskleidzia daug veliau. O zoles veikia svelniai ir letai, po truputi, reikia ilgai jas gerti ir rezultatas ateina taip pamazu kad kartais net nepastebi. Del konkreciai homeopatiniu vaistu, sakyciau dazniau suveikia kaip placebas. Nelabai tikiu kad apdirbus suspaudus ir visaip perdirbus tas zoles, daug veiksmingu medziagu jose lieka, tuo labiau ir priedu dedama nemazai, lygiai kaip i maisto papildus. Bent jau drasiai galiu teigti, kad tikru miskiniu avieciu stiebu arba lygiai taip pat numusa temperatura kaip paracetamolis, aisku nelabai auksta jeigu.
Papildyta:
QUOTE(Salsa @ 2009 11 26, 11:16)
Kažkaip kad ne visi žmonės užsikrečia gripu net ir artimai pabendravę su sergančiuoju - tai savaime suprantama. Kad dalis serga lengva forma - irgi viskas aišku. Bet sirgti ir kažkaip visiškai to nepastebėti? Kaip čia suprast? Tiesiog kas nors nusičiaudėjo į tave - ir kaip ir "pasiskiepijai" tom jo bacilom, imunitetas tos rūšies gripui, ir nė nekostelsi? 

Tai gal kiekvieno imunine sistema skirtinga. Gal vieni serga lengviau, kiti sunkiau, dar kiti nesioja ta bacila bet nesuserga nes yra jai atsparus. Aids juk irgi yra kurie tik nesioja bet per visa gyvenima taip ir nesuserga. O ir siaip as tais britu pranesimais nelabai tikeciau, kazkaip labiau panasu i gasdinimus, kad zmones nenusiramintu jog tiek mazai vaiku serga ir tiketu kad is tikruju serga daug daugiau. Roche juk yra angliska firma, tai daug ka pasako...