Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Atidarau naują temutę! Tęsiam draugystę iš gan senos Vėlyvojo persileidimo temutės, nes mums visoms labai svarbu palaikyti viena kitą visame kame! drinks_cheers.gif


visoms linkiu svajonių išsipildymo!!! Ir gražiausių lengviausių pilvelių... nestuke.gif

user posted image
Atsakyti
Labas Garbanyla,


labai tau aciu uz tokius grazius ir jaukius naujuosius namucius. friends.gif



Ak kaip miela... group.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2009 11 25, 18:24)
Su savo nelaime buvau dvi Klaipėdos ligonines pakėlusi ant kojų  hihihi.gif , ir dar į Kauno klinikas skambinom kol dar tikėjausi kad bus viskas gerai  verysad.gif ... tai išklausiau daug nuomonių ką daryti man kitą kartą.... tai visų buvo viena nuomone užsiūvimas (čia tik truputį skyrėsi nuomonės vieni sakė nuo tos minutės kai sužinosiu kad laukiuosi užsiūti kiti sakė nuo 12 sav. ir gulimas režimas iki pat gimdymo, toliausia kelionė iki WC ir vėl į lovą)  ax.gif
Tavo istorijas ir aš labai puikiai prisimenu, aš net ligoninėje gulėdama apie tave pagalvojau... ir bandžiau prisiminti ką tau siūlė daryti.
Man prieš nelaimę buvo labai pagausėjusios išskyros (gleivės), ir ilgai po ne laimės jos mane kankino ir dabar per mmm tokios pat pasirodo, tai ir labai neramu ar viskas čia normalu.


tai va todel as taves ir klausiau, nes man kol kas irgi pasiulymas uzsiuti kakleli 12-14 sav. Pacioj nestumo pradzoj siut netikslinga del to, jog reikia isitikint, ar leliukas vystos, dar dazniausiai genetinius tyrimus padaro, kad isitikint jog viskas ok. mirksiukas.gif aisku, loteratura raso, jog planinis apsiuvimas yra 90% efektyvumas, bet is kitos puses as prisiskaiciau nemazai istoriju, kur ir apsiuvimas nepadeda unsure.gif bet aisku, rzikuot verta, nes kitaip tu neisitikinsi, kas tau efektyviausia 4u.gif taip kad mano patarimas irgi butu primygtinai prasytis apsiuvimo po pirmu 3 men mirksiukas.gif

jei nori, brukstelk i AZ, parasysiu daugiau, ko nenoriu viesai i foruma rasyt. Nes as tikrai labai intensyviai domiuosi siais klausimais mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 25 lapkričio 2009 - 21:16
sveikutes! 4u.gif
Aciu,Garbanyla,uz grazia nauja temuke. thumbup.gif
tikiuosi,kad sitoj temelej bus daugiau geru ziniu nei blogu,ir siunciu visoms nestuke.gif virusiuku. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Na ka mergytes, nauji namuciai-naujos nuotaikeles 4u.gif
Garbanyla, namuciai nuostabus, o ta nuotrauka tokia gundanti, kad tik ir sukelia nora kuo gericiau........
Atsakyti
labas rytas,

prisiduodu ir as friends.gif
Garbanyla aciu uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip džiugu, kad jūs visos čia renkatės ir buriuojatės pamažu!!! thumbup.gif Super!!!
O kaip visos laikotės?? Kokiom nuotaikom ir naujienom?? wub.gif


Linkiu saulėtos dienos širdyse! wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 26 lapkričio 2009 - 12:51
Oficialiai atnaujinu savo parašą! thumbup.gif Ir nedrąsiai, bet užtikrintai galiu pasakyti, kad laukiuosi Garbaniuko... Testas parodė gražų II, o popietiniai kraujo tyrimai tai užtvirtino... Meldžiu, kad viskas būtų gerai man ir mano pumpurėliui... mm neatsivilko ir neatsivilks dar ilgaaaaai ilgaaaai... biggrin.gif

Žeriu saujom virusiukų toms, kurios laukia ir tuoj tuoj sulauks!!! drinks_cheers.gif

Palinkėkit man sėkmės ir optimizmo! group.gif: drinks_cheers.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2009 11 27, 17:36)
Oficialiai atnaujinu savo parašą!  thumbup.gif  Ir nedrąsiai, bet užtikrintai galiu pasakyti, kad laukiuosi Garbaniuko... Testas parodė gražų II, o popietiniai kraujo tyrimai tai užtvirtino... Meldžiu, kad viskas būtų gerai man ir mano pumpurėliui... mm neatsivilko ir neatsivilks dar ilgaaaaai ilgaaaai...  biggrin.gif

Žeriu saujom virusiukų toms, kurios laukia ir tuoj tuoj sulauks!!!  drinks_cheers.gif 

Palinkėkit man sėkmės ir optimizmo!  group.gifdrinks_cheers.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


na tu ir nekantri biggrin.gif reikia tiket, kad tas dziaugsmas tesis ilgai ilgai... pavydet reikia tokiu sugebejimu pastot bet kuri menesi mirksiukas.gif kitas dziaugsmas bus vasara, kai busi mama 4u.gif

bet tu pasakyk - kodel testuojiese net nesulaukus mmm? g.gif tau gine juk sake - palaukt, kol mmm veluos tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 27 lapkričio 2009 - 17:46
QUOTE(Amade @ 2009 11 27, 19:45)
na tu ir nekantri  biggrin.gif reikia tiket, kad tas dziaugsmas tesis ilgai ilgai... pavydet reikia tokiu sugebejimu pastot bet kuri menesi  mirksiukas.gif kitas dziaugsmas bus vasara, kai busi mama  4u.gif

bet tu pasakyk - kodel testuojiese net nesulaukus mmm?  g.gif  tau gine juk sake - palaukt, kol mmm veluos  tongue.gif

drinks_cheers.gif Garbanyla nesupyk, bet kol menesines neveluoja, geriau niekada nesitikrinti, nes dauguma moteru iki dvieju svaiciu nestumo praranda gyvasteli, net to nepajausdamos ir nesuka sau galvos ir tai yra normalu, nes iki 2 sav nestumo jis keliauja ir gali neisitvirtinti, o tu tik save draskysi be reikalo. Ir gydytojai kartais net siulo iki 5-6 sav nesitikrinti, nes tai yra labai dazni atvejai ir moteris daugiau nusivilia negu reiketu. Tai yra net puikiausios sveikatos moterims, tai yra visiskai normalu. Tad jei ir vel ateis mm nepergyvenk ir pasisemk kantrybes.

Zinoma, linkiu, kad tavo dziaugsmas nebutu beprasmis ir kad tavo saulele jau plaukioja tavyje mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif Suprantu,kad galiu atrodyti keista biggrin.gif ...Tačiau prisipažinsiu, kad neištvėriau... Esu apsėsta nt manijos... Ta viltis vis negęso ir negęso... Nedraugauju su kantrybe visiškai! doh.gif Nesmerkit labai.... blush2.gif ax.gif

Viską puikiai suprantu, kad visko gali būti. Kad viskas gali būti normalu ir t.t. ir pan. Esu nekantruolė, norėjau iš anksto viską žinoti, nepaisant grėsmių. Saugau save, vartoju sveiką maistą su vitaminais, daugiau ilsiuosi, vengiu kenksmingų sveikatai žmonių ir šiaip įvairių faktorių, kad tik viskas būtų gerai... Ir lai būna gerai! Kas lemta, tas ir baloje nesudegs! drinks_cheers.gif

Amade (nors Brela mieliau skamba) , o kaip tu? Kaip tavo reikaliukai? Kaip laikaisi? Kokios naujienos vaisingumo srity? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 28 lapkričio 2009 - 10:37
QUOTE(GARBANYLA @ 2009 11 28, 10:25)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Suprantu,kad galiu atrodyti keista biggrin.gif ...Tačiau  prisipažinsiu, kad neištvėriau... Esu apsėsta nt manijos... Ta viltis vis negęso ir negęso... Nedraugauju su kantrybe visiškai! doh.gif  Nesmerkit labai.... blush2.gif  ax.gif

Viską puikiai suprantu, kad visko gali būti. Kad viskas gali būti normalu ir t.t. ir pan. Esu nekantruolė, norėjau iš anksto viską žinoti, nepaisant grėsmių. Saugau save, vartoju sveiką maistą su vitaminais, daugiau ilsiuosi, vengiu kenksmingų sveikatai žmonių ir šiaip įvairių faktorių, kad tik viskas būtų gerai... Ir lai būna gerai! Kas lemta, tas ir baloje nesudegs! drinks_cheers.gif

Amade  (nors Brela mieliau skamba) , o kaip tu? Kaip tavo reikaliukai? Kaip laikaisi? Kokios naujienos vaisingumo srity?  4u.gif



Na.. .svarbiausia, kad viskas tau baigtusi laimingai mirksiukas.gif vienos kantrios, kitos ne ir taip turi buti 4u.gif tik kaip dabar tu istversi kelias savaites iki vzito pas gine? g.gif nes be minimum 5 sav nieko ji nematys unsure.gif va cia jau reikes kantrybes mirksiukas.gif

o mano reikalai - puikus, bet cia juodas jumoras ir daugiau pasakot tikrai nenoriu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti