Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano skaniausios akimirkos"

user posted image
Atsakyti
su dar vienu nauju konkursu 4u.gif
Atsakyti
Čia tai nuotraukų turėtų būti gausa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramziukė @ 2009 11 24, 12:18)
Čia tai nuotraukų turėtų būti gausa smile.gif

drinks_cheers.gif


šita man miela

user posted image
Atsakyti
faina kad visgi yra potencialas ir gražioms nuotraukoms, spėjau kad bus masiškai kraunami vien maistu išsiterlioję vaikai smile.gif ta su medumi tikrai graži smile.gif
Atsakyti
čia todėl, kad vaikas pats medaus kieto nepakabino ir neparagavo.
pats (bandantis) valgantis vaikas iki tam tikro amžiaus neatsiejama dalis su nusitepimu
.
Atsakyti
na taip, bet visgi tai fotokonkursas smile.gif
Atsakyti
Wow, kiek paskutiniu metu konkursų thumbup.gif

Na, taip, portencialas tikrai yra, kaip ir su miegaliukais, bile miega, tai čia, man regis, bus bile tik valgo arba yra maitinamas. biggrin.gif
Įdomu iki kokio amžiaus tie "mažieji valgytojai"? Tie kurie dar "tyrelių amžiaus" turbūt? T.y. kuriems prizas yra aktualus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 11 24, 15:03)
Wow, kiek paskutiniu metu konkursų thumbup.gif

Na, taip, portencialas tikrai yra, kaip ir su miegaliukais, bile miega, tai čia, man regis, bus bile tik valgo arba yra maitinamas. biggrin.gif
Įdomu iki kokio amžiaus tie "mažieji valgytojai"? Tie kurie dar "tyrelių amžiaus" turbūt? T.y. kuriems prizas yra aktualus?  g.gif

Galeciau ir as vaisines tyreles laimet. Labai patinka blush2.gif essen.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kad tik tokiu mazyliu nebutu

user posted image
Atsakyti
vienas panašumas į miegaliukus atrodo tikrai bus.
t.y. pavadinimai foto.....
Atsakyti
Norėčiau patikslinti temą - kokio amžiaus ir kokiu būdu valgantys vaikai tinka? Ar tik kūdikiai, ar ir paaugliai? Ar tik šaukšteliu, rankomis, ar ir iš buteliuko, krūties? Ar tinka "valgantys" tai, kas nevalgoma (negalima), pvz., katino maistą ar popierių?
Atsakyti