Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Sena temele
user posted image
user posted image

APIE ENDOMETRIOZE

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 24 lapkričio 2009 - 19:18
Visos plepses dingo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 24, 23:24)
Visos plepses dingo g.gif

aciu tau uz naujus namucius oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Hekate @ 2009 11 25, 10:00)
aciu tau uz naujus namucius  oro_buckis.gif

aciuks.gif
Turiu klausimuka.Jei pas mane 4 st.endo.tai rekomenduojama iki 3 IUI.Tai jei dabar pasistimuliuociau viena men bet be IUI,tai reikstu kad IUI bus galima tik 2 daryt ateity?????ot sumaliau doh.gif
Atsakyti
Turiu klausimuka.Jei pas mane 4 st.endo.tai rekomenduojama iki 3 IUI.Tai jei dabar pasistimuliuociau viena men bet be IUI,tai reikstu kad IUI bus galima tik 2 daryt ateity?????ot sumaliau doh.gif
[/quote]


Galima iki 3 stimuliaciju, nes kiekviena stimuliacija tik padeda endo veseti ... Pati IUI procedura tai nekenkia niekuo, kenkia naudojami hormonai iki proceduros, kurie viska stimuliuoja. Pvz po laparoskopijos ir gydymo po jos (klimaksas) rekomenduojama pastoti (naturaliai ar ne) per 1 metus, veliau sansai mazeja, nes endo gryzta i ta bukle kokia buvo pries operacija.
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaxx @ 2009 11 25, 12:04)
Galima iki 3 stimuliaciju, nes kiekviena stimuliacija tik padeda endo veseti ... Pati IUI procedura tai nekenkia niekuo, kenkia naudojami hormonai iki proceduros, kurie viska stimuliuoja. Pvz po laparoskopijos ir gydymo po jos (klimaksas) rekomenduojama pastoti (naturaliai ar ne) per 1 metus, veliau sansai mazeja, nes endo gryzta i ta bukle kokia buvo pries operacija.

Man po operacijos neskyre jokio gyd.Patare is kart kol dar viskas sviezia ir nepriauge daryti IUI arba IVF.Bet si men.su pinigais ne kas tai galvoju tik pasistimuliuoti ir bandyti naturaliai dar,o jau nuo kokio sausio startuoti su IU.
Atsakyti
aciu mmazulyte oro_buckis.gif uz nauja busta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 25, 13:09)
Man po operacijos neskyre jokio gyd.Patare is kart kol dar viskas sviezia ir nepriauge daryti IUI arba IVF.Bet si men.su pinigais ne kas tai galvoju tik pasistimuliuoti ir bandyti naturaliai dar,o jau nuo kokio sausio startuoti su IU.



4u.gif sekmes tau, kad ir kaip pasielgsi.
Atsakyti
QUOTE(Tule 2 @ 2009 11 25, 12:43)
aciu mmazulyte  oro_buckis.gif uz nauja busta wub.gif

aciuks.gif
Kokie jus jau dideli blush2.gif

QUOTE(Vitalijaxx @ 2009 11 25, 12:51)
4u.gif  sekmes tau, kad ir kaip pasielgsi.

Tikiuos viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
man tai po laparaskopijos paskyre gydyma dipherelinu ir sake bandyt naturaliai bet kaip gi tai padaryt jei vyras dirba uzsieni doh.gif be to ir ciklas vis neatsistato po klimaksinio periodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 11 25, 16:06)

Kokie jus jau dideli blush2.gif


aciu mmazulyte 4u.gif o as vis galvojau kad mudu mazi laukiu 12sav. gal pykinimas lausis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tule 2 @ 2009 11 25, 19:31)
aciu mmazulyte 4u.gif o as vis galvojau kad mudu mazi laukiu 12sav. gal pykinimas lausis wub.gif

Pykina???
O as su mielu noru pavemciau,guleciau kaip lavoniukas nuo silpnumu kad tik kazkas pilvely apsigyventu wub.gif tokia bliuve pasidariau.......
Atsakyti