Įkraunama...
Įkraunama...

Povestuvinė kelionė Lietuvoje

Sveikos mergaites ir berniukai jei esat cia blush2.gif biggrin.gif Deja bet savo meducio kopineti uzsienyje neieis, ka pasiulytumet Lietuvoje? Kur teko pabuvoti ir nenusivilti? Lyg ir neblogai butu dar Moletu raj esantis viesbutis Belvilis http://www.belvilis....inis_namelis/84
Atsakyti
Va va, Belvilis man irgi atrodo, kad labai tiktų. Aš ir pati ten ruošiuosi, draugė buvo, tai tikrai liko patenkinta, o jai jau sunku įtikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 11 25, 13:35)
Va va, Belvilis man irgi atrodo, kad labai tiktų. Aš ir pati ten ruošiuosi, draugė buvo, tai tikrai liko patenkinta, o jai jau sunku įtikti  smile.gif

bet ka ten veikti? g.gif tas namelis tai labai romantiskas, na gal megautis SPA proceduromis, vandens pramogomis? nezinau net ko ir noriu... Del to ir noreciau sulaukti kokiu pasiulymu mirksiukas.gif biggrin.gif ot tinginiuke kokia as lotuliukas.gif
Atsakyti
O Nida kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2009 11 25, 14:44)
O Nida kaip? ax.gif

nesu ten niekad buvusi. Gal placiau galetumei papaskot? rolleyes.gif
Atsakyti
jei tik nutaikysi gera ora---tai pasaka nidoj...
siemet buvom---oras visa sav -ne debeselio,,tai super-
susirandi kur gyventi,,buvo kazkoks www polisis pajuri ar kazkoks--kur adresai viesbuciu su salygom..
o ziureti nidoj tikrai yra ka- pradedam nuo klaipedos-nes pro ja veda kelias i nida---klaipedoj,,senamiestis, juru muziejus
neringoj pacioj--kormoranu kolonija, juodkrantes raganu takas,,,,pazintinis takas " 31 km: smiltyne-nida,
pati nida-----baznycia,,,senos kapines su krikstais,,,jura,,saule,,kopos ,didziosios kopos, marios, dviraciai,,dviraciu takai.......
ir jei salia mylimas zmogus-----nieko daugiau nereikia..vienzo super---rekomenduoju tikrai apsilankyti tenai:)))
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2009 11 25, 18:55)
jei tik nutaikysi gera ora---tai pasaka nidoj...
siemet buvom---oras visa sav -ne debeselio,,tai super-
susirandi kur gyventi,,buvo kazkoks www polisis pajuri ar kazkoks--kur adresai viesbuciu su salygom..
o ziureti nidoj tikrai yra ka- pradedam nuo klaipedos-nes pro ja veda kelias i nida---klaipedoj,,senamiestis, juru muziejus
neringoj pacioj--kormoranu kolonija, juodkrantes raganu takas,,,,pazintinis takas " 31 km: smiltyne-nida,
pati nida-----baznycia,,,senos kapines su krikstais,,,jura,,saule,,kopos ,didziosios kopos, marios, dviraciai,,dviraciu takai.......
ir jei salia mylimas zmogus-----nieko daugiau nereikia..vienzo super---rekomenduoju tikrai apsilankyti tenai:)))

dar vien kopos ko vertos wub.gif
MB turbūt dėl darbų apimties, negalės išvykti ilgam, tai mes planuojame į Trakus 2 dienom išvykti. O dėl Belvilio, MB buvo, sakė, kad graži gamta, bet veikti nelabai yra kas. Aišku, gali pasivaikščioti po mišką, nelabai toli observatorija, pasimaudyti ežere thumbup.gif
Atsakyti
O kokiam laikotarpiui planuojat vykt ir kokia suma sitam reikaliukui skirsit? LT labai su orais prastai, tai reikia kazka mastyt ne tik laukia veikt...

Nida yra nereali wub.gif Jeigu man duotu rinktis, tai tik ten noreciau. Nuo 14 m. kai ten apsilankiau pirma karta isimylejau ja wub.gif biggrin.gif Kaip jau kazkas siule, galima planuoti kelione taip, kad ir i Juru muzieju nuvyktumet, ir i Delfinariuma (ten smagu buna ir maziem ir dideliem), apsilankyti Juodkranteje.Su dviraciai keliaut is vis fantastika thumbup.gif

Trakai, irgi geras pasirinkimas, ypac, jei is toliau esat ir nedaznai lankotes. Geru oru ir valti issinuomot galima, ir pasivaiksciot yra kur, ir prabangu restorana atrasti nesunku, o jau Traku kibinai... thumbup.gif Kadangi man Trakai beveik gimtasis miestelis, tai as juos irgi labai wub.gif thumbup.gif Trakuose esantis Trasalis gali pasiulyti ir viesbuti, ir SPA proceduras bei baseinus, ir restorana, ir kitu pramogu mirksiukas.gif

Druskininkai...Jei norite ramybes-siulyciau vaziuot ten. Galima apsigyventi viesbutyje (pvz SPA Vilnius ar kitas) ir lepintis SPA procedurom. Miestelis mazas, bet pasivaikscioti yra kur. Galimos keliones laiveliu.

Cia tos vietos is kuriu rinkciausi as pati cool.gif Jei ka dar prisiminsiu-parasysiu mirksiukas.gif

Atsakyti
planuojam kaip ir vasara keliauti, nors datos vestuviu tikslios dar nezinom, zinomsim turbut tik pavasari, tikiuososi vasaros vestuvems nebus dar velu, nebus viskas uzsakyta g.gif unsure.gif o norim siam reikalui skirti nedaugiau kaip 3000 lt
Atsakyti
Ana,Juliana labai tau pritariu smile.gif nuostabios vietos....o Nida wub.gif wub.gif wub.gif dar........galit į labanorą nulėkt,platelius,zaraso sala g.gif
Atsakyti
Ir as pritariu del Nidos!! drinks_cheers.gif tikrai yra ka nuveikti dviese ir labai romantiskai thumbup.gif
man ten ir pasipirso ax.gif blush2.gif tai jauciu didelius sentimentus siai vietai wub.gif
Atsakyti
gal dar kokiu minciu turite? g.gif
Atsakyti