Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

user posted image

ekologišką kosmetiką atpažįstame pagal sertifikatus:

user posted image user posted image
user posted image ir kitus smile.gif

taipogi tikimės sulaukti ir bendro Europoje Cosmos standarto cool.gif

Pavojingi ingredientai ir čia. Duomenų bazė skaitančioms angliškai smile.gif

paskutinį kartą diskutavome čia 4u.gif

prisiminkime: ne viskas, kas natūralu yra ekologiška, tačiau visa ekologiška - natūralu mirksiukas.gif

norinčios padiskutuoti apie natūralią kosmetiką, užsukite čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 25 lapkričio 2009 - 15:09
aciu uz nauja tema 4u.gif po truputi noriu ir as isijungti i jusu buri wink.gif
Atsakyti
Sveikos visos naujoj temoj 4u.gif

Klausimas gal ir ne visai į temą - vykstu į Londoną, gal žinot kas nors kokius nors konkrečius taškus, kur galima eko prekių užsipirkt? Nes ten tikrai pigiau, kiek mačiau e-parduotuvių kainas.
Atsakyti
jungiuos ir as i jusu smagu buri rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, kiek kainuoja maždaug siuntimas į lietuvą iš akomos? 4u.gif
Atsakyti
nenori prisiregistruoti, susidėti krepšelį? Paprastai tuomet rodo, koks shippingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 11 27, 10:39)
Sveikos visos naujoj temoj  4u.gif

Klausimas gal ir ne visai į temą - vykstu į Londoną, gal žinot kas nors kokius nors konkrečius taškus, kur galima eko prekių užsipirkt? Nes ten tikrai pigiau, kiek mačiau e-parduotuvių kainas.


pvz

G. Baldwin & Co
171/173 Walworth Road
London
SE17 1RW

Neal's Yard Remedies
15 Neal's Yard
London
WC2H 9DP

HTH smile.gif
Atsakyti
Kokia kosmetika Jūsų favoritai?
Aš labiausiai mėgstu Naujosios barmunės aliejukus. plaukam simondsiju, nagams nerealus, o kokosu ne tik, kad kvepia ir yra labai naudingas, bet ir salto spaudimo, nerafinuotas, ekologiskas. Cia naujiena, turbut dar nezinote smile.gif

As dar weleda megstu, urtekram kartais del kainos ir kokybes santykio stabilumo.smile.gif
Atsakyti
žinom, kad Barmunė pagaliau ir nerafinuotus aliejus ėmė pilstyti wink.gif

o apie favoritizmą tai labai aptakus klausimas wink.gif Plaukams - Druide, Weledos vanduo, kūnui Lauralep, Feniqua muilai, veidui Dr.Hauschka prausiklis CC, Suki prausiklis, Dr.Hauschka kaukės, Ciel d'Azur molis ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 03, 00:59)
Ciel d'Azur molis ir t.t smile.gif

Ka su tuo moliu darot-girdziu apie ji jau labai labai, rupi jis man kazkodel smile.gif -kaip?kas?kur?- placiau prasau! Zinau,kad reikia eiti i kita tema, bet kiek esu ten ko klaususi, tai tyla- negavau atsaymo nei i viena savo klausyma ten - matyt maseje as ten nesimatau biggrin.gif .Jei nesunku placiau prasome 4u.gif - suprantu,kad jis ekologiskas,ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 12 03, 11:16)
Ka su tuo moliu darot-girdziu apie ji jau labai labai, rupi jis man kazkodel  smile.gif -kaip?kas?kur?- placiau prasau! Zinau,kad reikia eiti i kita tema, bet kiek esu ten ko klaususi, tai tyla- negavau atsaymo nei i viena savo klausyma ten - matyt maseje as ten nesimatau biggrin.gif  .Jei nesunku placiau prasome 4u.gif - suprantu,kad jis ekologiskas,ar ne?

Aš ne Katutis, bet galiu atsakyti. Jeigu kalbėti apie Ciel d'azur molį, tai jo yra pirkti Vilniuje, PC Mada esančioje Nimfali parduotuvėlėje. Vat tokio http://www.nimfali.lt/lt/molis.html Jį pagrinde naudojame veido kaukėms ruošti.Galima maišyti su vandeniu, natūraliu jogurtu, hidralatu, toniku, nedideliu kiekiu aliejaus, jei bijoma odos pasausėjimo, EA (aišku ne viską iš karto)ir kt. Priklauso nuo noro ir poreikio. Molis turi odą valančių, skaistinančių savybių. Na man tai viena geriausių priemonių veido odai gražinti. Natūralios kosmetikos gamintojų temoje nemažai apie jį ir jo paruošimą galima rasti. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 12 03, 10:16)
Ka su tuo moliu darot-


pepkė viską papasakojo 4u.gif

dar molį galima naudoti kaip prausiklį veidui, jį gerti valant organizmą smile.gif

tikrai niekas neignoruoja 4u.gif Kartais ir mums sunku suprasti per tą informacijos srautą, kad kažkas nori patarimo ar nuomonės dėl kokio iki skausmo žinomo dalyko wink.gif
Atsakyti