Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų viešbutis - kur galima palikti šunį?

Naminės aplinkybės susiklostė taip, kad komandiruotės tapo dažnos ir iš karto kyla klausimas kur dėt šunį. Artimųjų/draugų, kurie maloniai priimtų keletui dienų mano dramblį deja randasi sunkiai biggrin.gif
Šiandien bandžiau ieškot šunų viešbučių internetinių adresų ( man reikia Vilniuje) ir..... nulis blink.gif blink.gif
Kaip sprendžiant tokį reikalą? O gal tie viešbučiai yra, bet informacija ir kontaktai keliauja "iš lūpų į lūpas"? Būkite malonūs, apšvieskite situaciją? 4u.gif
Dėkingumas mano būtų begalinis biggrin.gif


 i 
Ši tema nėra skirta skelbimams - jei kažko ieškote ar siūlote, naudokitės forumo viršuje prisegta Skelbimų tema.
Paslaugų reklamavimas – netoleruojamas. Dėl reklamos sąlygų prašome kreiptis į forumo administraciją el.paštu: info@supermama.lt.

Pagarbiai
moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 08 spalio 2015 - 15:13
QUOTE(natina @ 2007 08 25, 18:12)
Zinau viena sunu priziuretoja/veiseja/augintoja- savo buldogeli beveik 3 savaitems teko palikt, kai medaus menesio vaziavom wub.gif
Gyvena nuosavam name, atrodo Zaliuju ez.g-vej.
Suo gyveno su dar kruva buldogu(atrodo, tik buldogus priima, bet nzn:), kai pasiemem suo buvo linksmas, pasportaves(nuolat leidzia kiema), bet smirdejo labai.... Na, ismaudem ir suo vel savas smile.gif
o kainavo, atrodo, 15 lt uz para (su musu maistu).
bet turbut jei vel teks savo angliuka palikinet ilgesniam laikui, tai vesim pas ja.


Na, paskubejau gerai atsiliepti. Palikom porai savaiciu si rudeni, tai parsivezem sluba, perkastu paausiu verysad.gif

Reikia rast nauja vieta musu isdykeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 25, 17:12)
Zinau viena sunu priziuretoja/veiseja/augintoja- savo buldogeli beveik 3 savaitems teko palikt, kai medaus menesio vaziavom wub.gif
Gyvena nuosavam name, atrodo Zaliuju ez.g-vej.
Suo gyveno su dar kruva buldogu(atrodo, tik buldogus priima, bet nzn:), kai pasiemem suo buvo linksmas, pasportaves(nuolat leidzia kiema), bet smirdejo labai.... Na, ismaudem ir suo vel savas smile.gif
o kainavo, atrodo, 15 lt uz para (su musu maistu).
bet turbut jei vel teks savo angliuka palikinet ilgesniam laikui, tai vesim pas ja.

turbut juokauji...? zinau apie ka sneki, tik niekaip nesuprantu kaip galejai savo suni patiket tokiam zmogui....? blink.gif bent zinai kokiose salygose ji augina savo sunis...? nebereikalo visa prasmirdusi parsivezei... pas ja visi namai baisiai dvokia, neisivaizduoju kaip ji pati gali ten gyvent.... grynas tvartas... blink.gif ji visus savo sunis kiaura para narvuos laiko... kartais paleidzia po teritorija pasiganyt... toj patalpoj tamsu, nei vieno lango nera, rusi lyg taip pat sunys gyvena... tai speju, kad tavo suniukui buvo tikrai ne kas, nes ir kaip zmogus ji baisi, visiskai nemyli savo sunu tik isnaudoja.... Jei prie svetimu zmoniu, ant ju visokiais keiksmazodziais saukia, lazda grasina... tai isivaizduoju ka ji budama viena isdarineja.... unsure.gif visisiskai nesistebiu kodel tik 15lt. para kainuoja, gal dar ir nemaitino nors ir jusu maistas buvo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 11 gruodžio 2007 - 22:13
QUOTE(natina @ 2007 12 11, 20:53)
Na, paskubejau gerai atsiliepti. Palikom porai savaiciu si rudeni, tai parsivezem sluba, perkastu paausiu verysad.gif

Reikia rast nauja vieta musu isdykeliui smile.gif

aina kciortu doh.gif blink.gif ..nenori i teisma paduot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2007 12 11, 23:51)
aina kciortu doh.gif  blink.gif ..nenori i teisma paduot? g.gif


noras lieka noru- nepasirasinejom jokiu sutarciu. bet pikta, kad taip 'priziurejo' mad.gif gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(Aziza @ 2007 12 11, 22:53)
turbut juokauji...? zinau apie ka sneki, tik niekaip nesuprantu kaip galejai savo suni patiket tokiam zmogui....?  blink.gif bent zinai kokiose salygose ji augina savo sunis...? nebereikalo visa prasmirdusi parsivezei... pas ja visi namai baisiai dvokia, neisivaizduoju kaip ji pati gali ten gyvent.... grynas tvartas... blink.gif ji visus savo sunis  kiaura para narvuos laiko... kartais paleidzia po teritorija pasiganyt... toj patalpoj tamsu, nei vieno lango nera, rusi lyg taip pat sunys gyvena... tai speju, kad tavo suniukui buvo tikrai ne kas, nes ir kaip zmogus ji baisi, visiskai nemyli savo sunu tik isnaudoja.... Jei prie svetimu zmoniu, ant ju visokiais keiksmazodziais saukia, lazda grasina... tai isivaizduoju ka ji budama viena isdarineja....  unsure.gif visisiskai nesistebiu kodel tik 15lt. para kainuoja, gal dar ir nemaitino nors ir jusu maistas buvo....


as jau pora kartu jai buvau palikus- parsivezem smirduka, bet visa kita buvo gerai. as gal nepaminejau, kad pasiprase 50 lt uz para, su musu maistu, nors jau turejo matyt, koks tas suo per pora savaiciu tapo blink.gif
Na, galit rekomenduoti kita zmogu- ten jau nepaliksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Barby @ 2008 02 10, 01:44)
Aš šuni nepalikciau viešbuti  schmoll.gif Mano draugai kur nors išvažuoja visada man atveda  cool.gif geriau pas kokia nors draugia.

Žiūrint koks šuo. Kai man saviškę reikėjo palikt savaitgaliui, buvo draugų, kurie siūlėsi pažiūrėti ją, bet aš nebuvau tikra, kad jie susitvarkys, nežinojau, ko ji gali prisigalvoti. Be to, ir namai jų šuniui nepritaikyti biggrin.gif Palikau geriau viešbutyje, kur buvau tikra, kad tikrai su šuniu problemų neturės žmonės smile.gif Jei dar prireiks kur palikti, tai arba ten pat (jei priims g.gif ) arba pas draugus, kurie tos pačios veislės šunis augina cool.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Zinau labai gera sunu viesbuti, kur laikau savo suniuka atostogu metu. Jis yra siek tiek uz Kauno, pavadinimas: "K-9 komanda". Kontaktus ir informacija rastumete paieskoje internete. Tikrai super viesbutukas. Suniukus priziuri seima, kuri ten budi 24 val. per para. .. Tikrai visus priziuri kaip savo. Aisku, Jus ieskojote aplink Vilniu, bet i si viesbutuka, kiek zinau, sunis zmones atveza net is Klaipedos.

Atsakyti
Sveikos. Mes dažnai skraidom, tenka ieškot kur savo lepunę palikti. Į Šaltanosį tikrai nebevešiu savo šuns - apgavo mus. Pradžioje palikę lavai labai džiaugėmės tokį puikų viešbutį atradę, kur šuniukai gali namie, su šeimininkais, pagrindinėje namo erdvėje būti, bet grįžę supratome buvę žiauriai apgauti: mūsų šuo buvo laikomas neaišku kur, gal sandėlyje, gal rusyje.. Ir išvestas į bendrą erdvę tik prieš mums atvažiuojant. Iš faktų visumos supratom, niekas taip ir nepasakė, kad susitarimo nebuvo laikytąsi... Ir nevedžiojamas šunelis buvo.. Liūdna, kai šunų viešbučių savininkai nemyli (svetimų) šunų.
Eilinį sykį vėl skrisime, vėl ieškome viešbučio... O kad taip pavyktų rasti vieną gerą. Mėtomės tarp šio http://www.dresura.l...uage=lt&page=10 ir K9. K9 nepatogi vieta, reiktų specialiai į Kauną važiuoti, bet atisiliepimai įkvepia. O kokie atsiliepimai apie tą kitą viešbutuką?
Papildyta:
Šovė fixidea! O jei mes vieni kitiems padėtume? Neišvengiamai artėja atostogų laikas, kai visi ieškosime kur gi palikti savo numylėtinius ir prižiūrėtų juos su atsakomybe ir sąžine. Kodėl nepasimainius pagalba? Va, pvz. aš, kai esu namie, galiu laisvai priimtineagresyvų patiną, didelės arba vidutinės veislės - maniškei tik džiaugsmo būtų biggrin.gif Gyvename su šunim namelyje šalia miško ir upės, vedžiojam miške 2 kart per dieną (vasarą ir maudom), jokių narvų, jokių lenciūgų, jokių rūsių smile.gif Visi kartu chebroj esam biggrin.gif Už tai pinigų neimčiau , tik sutartume, kad kai mums reikės, adekvatų laiką Jūsų patinas priims į svečius mūsiškę lygiai taip pat, kaip ir mes smile.gif Va, kiek pinigų ir nervų bendrai sutaupytume smile.gif Ką manote apie mano fix idea? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2010 04 03, 13:05)
Sveikos. Mes dažnai skraidom, tenka ieškot kur savo lepunę palikti. Į Šaltanosį tikrai nebevešiu savo šuns - apgavo mus. Pradžioje palikę lavai labai džiaugėmės tokį puikų viešbutį atradę, kur šuniukai gali namie, su šeimininkais, pagrindinėje namo erdvėje būti, bet grįžę supratome buvę žiauriai apgauti: mūsų šuo buvo laikomas neaišku kur, gal sandėlyje, gal rusyje.. Ir išvestas į bendrą erdvę tik prieš mums atvažiuojant. Iš faktų visumos supratom, niekas taip ir nepasakė, kad susitarimo nebuvo laikytąsi... Ir nevedžiojamas šunelis buvo.. Liūdna, kai šunų viešbučių savininkai nemyli (svetimų) šunų.


Ačiū, kad parašėt. Mes irgi buvom savo šunėką ten palikę. Ir atsiėmę lygiai tokius įspūdžius turėjom, kad buvo nugrūstas kažkur, kad nevedžiotas buvo (nes ir sisiojo, ir kakojo iškart, kai nuvažiavom paimti bei vėliau visą dieną). Ir kvapelis nuo šuns nekoks buvo, purvinas visas. Tik įrodymų jokių neturėjom, tik vat nuojautą. bet kai jau du žmonės su tokiais pačiais įspūdžiais, tai darosi nebe nuojauta, o FAKTAS. sad.gif
Atsakyti
sveikos. gal kas nors buvot palikę savo šunį viešbutyje "šunų kaimas"? kokie atsiliepimai? nėr kur dėt šuniuko kai išvažiuosiu, norėčiau palikt,bet bijau,ar geras ten bus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zefyras* @ 2010 06 11, 13:15)
sveikos. gal kas nors buvot palikę savo šunį viešbutyje "šunų kaimas"? kokie atsiliepimai? nėr kur dėt šuniuko kai išvažiuosiu, norėčiau palikt,bet bijau,ar geras ten bus.  ax.gif

Pažįstamas buvo neseniai palikęs kelis šunis, liko labai patenkintas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2010 06 11, 16:03)
Pažįstamas buvo neseniai palikęs kelis šunis, liko labai patenkintas.


Mes taip pat saviski buvom ten palike, vakar pasiimem ir taip pat esam laaaabai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigbull: 30 birželio 2010 - 19:41