Įkraunama...
Įkraunama...

PlayDoh žaislai

Gal kuri turite PlayDoh kurybini rinkini Dantistas ? Ar verta pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Pandulia @ 2009 11 29, 15:43)
Gal kuri turite PlayDoh kurybini rinkini Dantistas ? Ar verta pirkti ?


Na tokio neturim, bet turim daktaro toki: user posted image, tai mazius megsta labai. Speju, kad ir Jusu dantistas rinkinys patiktu labai vaikuciui mirksiukas.gif
Atsakyti
Dvejojau tarp dantisto ir aštunkojo nugalėjo aštunkojis biggrin.gif
user posted image
Man jis toks mielas beje begale Jūros gyvūnų nulipdyt galima thumbup.gif Man kažkaip aštunkojije daugiau leidžiama fantazijai reikštis blush2.gif
Kalbu iš patirties, nes turim šreko galvą tokią pat kaip dantisto, tai labai sunkei tas liežuvis manajam lenda ir tie dantukai įsistate iškrenta nu vien žo biggrin.gif Če ne reklama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 17 gruodžio 2009 - 22:05
Mes turejom dantista. Norejo mano vaikinas jo labai, bet kai gavo tai zaide mazai tongue.gif Lipdomosios mases dangteliai sunkiai darinejosi, tai pabuvusi atviram indely ta mase po savaiteles eme kieteti. Nulipdyti dantys nesilaike jiem skirtose vietose - krito. Zodziu, daugiau pinigu tokiam niekniekiui tikrai neisleisciau schmoll.gif
Gal mergaites kruopstesnes, joms labiau tiktu toks rinkinys. Maniskiui jis nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 12 17, 23:11)
Mes turejom dantista. Norejo mano vaikinas jo labai, bet kai gavo tai zaide mazai tongue.gif Lipdomosios mases dangteliai sunkiai darinejosi, tai pabuvusi atviram indely ta mase po savaiteles eme kieteti. Nulipdyti dantys nesilaike jiem skirtose vietose - krito. Zodziu, daugiau pinigu tokiam niekniekiui tikrai neisleisciau schmoll.gif
Gal mergaites kruopstesnes, joms labiau tiktu toks rinkinys. Maniskiui jis nepasiteisino schmoll.gif

drinks_cheers.gif Man šis rinkinukas nemielas blush2.gif Ir mum dantys krito iš kitokio panašaus ax.gif O dėl kruopštumo, kaip čia pasakius maniškis kruopštus jam patinka karoliukus verti tongue.gif gali valandu valandas krapštinėtis doh.gif bet, kai jau dūksta, tai sienom lubom lipa lotuliukas.gif
Atsakyti
Dantistą teko pas pažįstamus matyti, tai truputį ribotos fantazijos žaislas man pasirodė blush2.gif nulipini dantis ir kas toliau? Visi kiti rinkinukai man įdomesni wink.gif Planuoju pirkti aštuonkojo rinkinuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medlink: 23 kovo 2010 - 10:28
Turėjom PlayDoh plasteliną, teko jį po kokio mėnesiuko išmesti, nes mažė vis palikdavo atidarytus indelius, ir plastelinas sudžiuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTITIA @ 2010 03 23, 14:49)
Turėjom PlayDoh plasteliną, teko jį po kokio mėnesiuko išmesti, nes mažė vis palikdavo atidarytus indelius, ir plastelinas sudžiuvo  doh.gif

jau aš nesuskaičiuoju, kiek mes kartų pirkom to plastelino...ir palieka pažaidęs, o tas tuoj sukietėja doh.gif ..bet jei jau vaikas kokį "meną" sugeba sukonstruot, tai tikrai gerai, kad jis sukietėja. Aš buvau nupirkus tokį paprastą rinkinį PlayDoh, kaip aš vadinu"makaronų" darymo aparatą, dviejų metukų gimtadienio proga, jis mielai su juom užsiimdavo, bet reikėdavo pagelbėt jam darbuotis, nes paspausti gana iš jėgos reikėjo, kad tie"makaronai"išlystų, po to iš jų ką nors lipdydavom..bet jį sugebėjo sulaužyt, vyresnis pusbrolis..tad nupirkau paprastų formelių ir plius dar rinkinį ART Akademy, bet pastebėjau, kad šis plastilinas ne taip greit sukietėja g.gif ir be tos tas plastelinas dvigubai pigesnis nei playDoh, bet kažkaip dingo iš PC lentynų..matyt nieks brangesnio nepirko..dabar jau pats vyrukas kočioja "blynus". spaudžia formeles, lipdo mašinas, traktorius. lėktuvus biggrin.gif ..o tie visi specializuoti rinkiniai, kaip dantisto, manau,tikrai labai riboja fantaziją..
Atsakyti
Keliu tema aukštyn mirksiukas.gif
Maniškis taip užsimanė, jog vardina visus rinkinukus iš eilės kurių norėtų doh.gif . Gal pasidalinsit patirtim, kurie rinkinukai įdomesni. Ar verta apskritai pirkti?
Atsakyti
Mes tai tiesiog plastilina PD perkame. Nereikia mums rinkiniu, nes tiek formeliu, tiek irankiu ivairiausiu plastinui turime ir patys kuriame smile.gif
Atsakyti
susidomejo labai PD dantisto rinkiniu smile.gif per youtube filmukus kelis perziurejom, nes reikia issiaiskinti, ko kaledu senio prasyti 4u.gif
Atsakyti
"Maistą" su PD labai gamino smile.gif , paskui ant lėkštelės ir mamai "valgyti" essen.gif . Visą aparatą sausainiams gaminti, visokių formelių, indelių prisipirkom thumbup.gif . Netgi labai pasiteisino. Tik dabar jau stovi nebenaudojami, gal nusibodo, o gal tiesiog išaugo g.gif
Atsakyti