Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingas, siurprizinis Katukas

Mano gyvenimo draugas, dabar jau nuostabiausias vyras, romantiškumu tikrai ypatingai nepazižymi, bet tą vakarą... įsiminsiu iki gyvenimo galo.

Vos sutikę vienas kitą, supratom, kad skirti viens kitam. As intensyviai mokiausi paskutiniam kurse. Mokiausi naktimis, savaitgaliais, ir kiekvieną laisvą minutę skirdavau savo Katukui. Ir kartą teko jam vieną rudens savaitę išvažiuoti į komandiruotę. Komandiruotė- tai intensyūs "mokslai" vienuose miškuose- mokymai, kaip saugot Tėvynę biggrin.gif

Aš, aišku, tas dvi savaites mokiausi... ir ...su kambarioke varydavom į studentų vakarus kabakuose. doh.gif doh.gif
Trečiadienį, apie 22h, vėl puošiamės, ruošiamės pašokti eiti. Brangiausias turėjo griįžti penktadienį blush2.gif
Tik man kažkokia nuojauta.. Ateinu į bendrabučio kambarį iš virtuvės, ir sakau kambariokei- "gal nevarom niekur siandien?" schmoll.gif ... ji mįslingai šypsosi, sako: "aš viena varau"
Ir... iš už spintos.. išlenda.....ogi mano brangiausias....tiesiai iš miškų...su uniforma, nesiskutęs, nematęs vonios gal savaitę, visas šviežias iš to miško, ir su rože....."Brangioji, aš grįžau anksčiau" ax.gif "ar važiuojam pas mane?" doh.gif
Aš drebėjau, iš džiaugsmo, ir iš baimės, kad beveik mane užtiko nusikaltimo vietoj....
apie tai daugiau nekalbejom, kur aš ten puošiaus, nes buvom patys laimingiausi pasaulyje....
Ir dabar turim tokia pat laimingą, dar laimingesnę šeimynytę biggrin.gif
Atsakyti
herbarija gera siurpriza vyras padare, nuotaika iskart atsirado, ir jokiu baru nebereikejo. sekmes jums. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip grazu, primena akimirkas is musu gyvenimo. biggrin.gif Sekmes jusu laimingai seimynelei. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
ir man patiko smile.gif
Atsakyti
Ale, jei būtų neradęs, kaip tada?
Oi išdykėlės mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
Geras thumbup.gif svarbiausia pasitikėjai nuojauta, kad reikia likti rolleyes.gif
sėkmės wub.gif
Atsakyti