Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo grupės

Kokia jusu kraujo grupė?esu skaičius kad pagal ja galima sužinot žmogaus charakteri, mitybos ipročius,sveikata, ir net yra ten knygos atseit pagal kraujo grupes dieta. Kas dar kanors žinot arba kur čia internete dar galima paskaitinet apie grupes? smile.gif
Atsakyti
II+ Kai su draugais išplaukiam baidarėmis, tai juokaujam, kad antrą grupę uodai labiausiai mėgsta biggrin.gif
Atsakyti
I+
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 11 02, 22:13)



ir mano tokia pati,mūsų daugiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
IV minus
Atsakyti
QUOTE
ir mano tokia pati,mūsų daugiausia mirksiukas.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Daugiausia II+ Kaip mano mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane ta, geroji grupė blink.gif g.gif
Atsakyti
Mano I grupė. Rezus faktorius neigiamas.
O daugiausia yra žmonių, turinčių I kraujo grupę - apie 60 proc.
Teigiamą rezusą turi apie 85-88 proc. Lietuvos gyventojų. Va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenga: 03 lapkričio 2005 - 08:48
Mano IV (AB) Rh +
Charakteris - "Dieve neduok" (cit. vyrą).
Atsakyti
Mano rezus minus, pati reciausia (sako yra apie 10 proc. zmoniu). Ir nestumo atveju man gali buti nekas, jei vyras bus rezus plius cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2005 11 03, 08:56)
Mano rezus minus, pati reciausia (sako yra apie 10 proc. zmoniu). Ir nestumo atveju man gali buti nekas, jei vyras bus rezus plius  cry.gif

Nugi nesijaudink smile.gif Gali ir nebūti rezuso konflikto tarp mamos ir kūdikėlio schmoll.gif Jei ir tavo, ir leliaus bus neigiamas rezuso faktorius, tai viskas gerai. O net jei ir nesutaps, t.y. vaikiuko bus pliusiukas, tai nebūtinai bus komplikacijų. Svarbu dar, kokios tavo ir tavo vyro kraujo grupės. Jei grupės sutampa, mamos ir kūdikio rezuso konflikto tikimybė arti nulio.
Atsakyti
Kenga, nors baisu, stengiuosi nesijaudinti. aciu uz gera zodi ir zinias smile.gif
Atsakyti