Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžys: makiažas ir šukuosena

sveikos , panevezietes.smile.gif mano vestuves 2010.08.21. panevezyje esu naujoke, bet taipjau susikloste, kad jos vyks panevezyje. vieta, muzikantus, fotografa jau turiu, bet prasideda labai sunku dalis:suknele,makiazas, manikiuras, sukuosena, puokste ir kitos subtillybes. neiznau meistru panevezyje, salonu kaip ir nedaug, bet norisi rekomendaciju. prasau padeti, net sukneles nebus su kuom issirinkt, drauges dideliu atstumu nuo manes:(
Atsakyti
Siūlyčiau pasiskaitinėti Panevėžio nuotakėlių temas 4u.gif

http://www.supermama...howtopic=506174

http://www.supermama...howtopic=456562
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2009 12 02, 01:27)
sveikos , panevezietes.smile.gif mano vestuves 2010.08.21. panevezyje esu naujoke, bet taipjau susikloste, kad jos vyks panevezyje. vieta, muzikantus, fotografa jau turiu, bet prasideda labai sunku dalis:suknele,makiazas, manikiuras, sukuosena, puokste ir kitos subtillybes. neiznau meistru panevezyje, salonu kaip ir nedaug, bet norisi rekomendaciju. prasau padeti, net sukneles nebus su kuom issirinkt, drauges dideliu atstumu nuo manes:(



Sveikute, del sukneles nieko patarti negaliu, pati esu ne paneveziete, taciau zinau viena kirpykla "Oranžinis stilius" ten gali pasidaryti sukuosena ir makiaza, bei manikiura, kiek teko matyti tos kirpyklos darbu, tai visi kokybiski tikrai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Elenka, o kur svesite? kokia vieta issirinkote ir fotografa jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurguciuke @ 2009 12 02, 12:59)
Elenka, o kur svesite? kokia vieta issirinkote ir fotografa jei nepaslaptis?  ax.gif

issirinkom Dainiaus sodyba,fotografas gintaras lukosevicius, vietinis, nes kito kur labai patiko neipirkom:(. bet manau , kad neprasovem:)
Atsakyti
Fotografų panevėžiečių ne tiek ir daug. Gintaras Lukoševičius tikrai liuks fotografas. Neseniai susituokėm, patys nefotogeniški, bet nuotraukos labai gražios gavosi
Atsakyti
aga, mano problema tokia pati,,negraziai nuotraukuose iseinu:(
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2009 12 02, 00:27)
\sveikos , panevezietes.smile.gif mano vestuves 2010.08.21. panevezyje esu naujoke, bet taipjau susikloste, kad jos vyks panevezyje. vieta, muzikantus, fotografa jau turiu, bet prasideda labai sunku dalis:suknele,makiazas, manikiuras, sukuosena, puokste ir kitos subtillybes. neiznau meistru panevezyje, salonu kaip ir nedaug, bet norisi rekomendaciju. prasau padeti, net sukneles nebus su kuom issirinkt, drauges dideliu atstumu nuo manes:(
Na, jei jau daug dalykų turite, tai kiti nebus bėda manau. Nenoriu menkinti kitų miestų, tačiau kiek teko pastebėti didžiųjų miestų ir mažųjų vestuvinių suknelių asortimentas, 'mada' skiriasi, o kai kur net labai ryškiai. Tad jei nėra bėdos važinėti, suknelę galite rinktis ir kitame mieste, kas aplink Panevėžį, ar toliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2009 12 02, 01:27)
sveikos , panevezietes.smile.gif mano vestuves 2010.08.21. panevezyje esu naujoke, bet taipjau susikloste, kad jos vyks panevezyje. vieta, muzikantus, fotografa jau turiu, bet prasideda labai sunku dalis:suknele,makiazas, manikiuras, sukuosena, puokste ir kitos subtillybes. neiznau meistru panevezyje, salonu kaip ir nedaug, bet norisi rekomendaciju. prasau padeti, net sukneles nebus su kuom issirinkt, drauges dideliu atstumu nuo manes:(


Sveika,

as savo sventei pasiruosiau per 3 savaites, tai turejau ne mazesne problema drinks_cheers.gif

taigi mano pastebejimai..

puokste visuomet darydavausi "zalioj zonoj", jai ir patikejau vestuvine (neatsizvelgdama i nuogirdas, kad ten labai brangu ir visiskai nesiskaito su zmonemis). prieme mane thumbup.gif zinojau ko noriu, t.y. nuejau su foto, tai sutarem per 10 min. padare dar graziau nei galejau isivaizduoti.. del kainos, nezinau g.gif as sumokejau 160 jei gerai atsimenu. o tos kurios darosi "pigiau" kiek skaiciau sumoka apie 120-140. tai ar cia verta pataupyti, spresk pati.

atrode ji taip:
user posted image

tik spalvos nelabai cia naturalios.. realiai eustomos buvo baltos ir dramplio kaulo, o kalijos nurudavusio lapo spalvos.

makiazas.. butinai darykis bandomaji. as po jo kaip apsibliovusi isejau ir likus kelioms dienoms ieskojau kitos. dariausi Ševoljė pas Miglę. galiu tik pagirti thumbup.gif beje ir kaina mane siek tiek nustebino, nes uz bandomaji sumokejau 20 atrodo, o uz makiaza 70Lt.

suknele labai asmeniskas dalykas. as beje tau irgi rekomenduoju nuomotis tame mieste kur esi.. atsivesi.

Sukuosena.. einu as n metu pas PNV gerai zinoma kirpeja.. psl neturi, galiu nebent duoti kontaktus ir galetum bandyti tartis del bandomojo..

manikiura dariausi oranziniame viruse. nieko ypatingo nenorejau, tai nelabai turiu ka pasakyti. padare pedantiskai, daugiau nieko ir nereikejo rolleyes.gif

suknele beje siuvausi..
man grazu tai kas paprasta, tai tokia ir buvo smile.gif

dar prisiminiau..
jei suksi galva kuo pavaisinti sveikintojus, tai uzsisakyk sakoti EGLEJE. pamatysi, neliks nė šakos smile.gif supjausciau gabaliukais ir sudejau i puosta krepsi. mano galva geriau nei sumustiniai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BonyEx: 04 gruodžio 2009 - 11:46
QUOTE(BonyEx @ 2009 12 04, 12:19)
Sveika,

as savo sventei pasiruosiau per 3 savaites, tai turejau ne mazesne problema  drinks_cheers.gif

taigi mano pastebejimai..

puokste visuomet darydavausi "zalioj zonoj", jai ir patikejau vestuvine (neatsizvelgdama i nuogirdas, kad ten labai brangu ir visiskai nesiskaito su zmonemis). prieme mane  thumbup.gif  zinojau ko noriu, t.y. nuejau su foto, tai sutarem per 10 min. padare dar graziau nei galejau isivaizduoti.. del kainos, nezinau  g.gif  as sumokejau 160 jei gerai atsimenu. o tos kurios darosi "pigiau" kiek skaiciau sumoka apie 120-140. tai ar cia verta pataupyti, spresk pati.

atrode ji taip:
user posted image

tik spalvos nelabai cia naturalios.. realiai eustomos buvo baltos ir dramplio kaulo, o kalijos nurudavusio lapo spalvos.

makiazas.. butinai darykis bandomaji. as po jo kaip apsibliovusi isejau ir likus kelioms dienoms ieskojau kitos. dariausi Ševoljė pas Miglę. galiu tik pagirti  thumbup.gif  beje ir kaina mane siek tiek nustebino, nes uz bandomaji sumokejau 20 atrodo, o uz makiaza 70Lt.

suknele labai asmeniskas dalykas. as beje tau irgi rekomenduoju nuomotis tame mieste kur esi.. atsivesi.

Sukuosena.. einu as n metu pas PNV gerai zinoma kirpeja.. psl neturi, galiu nebent duoti kontaktus ir galetum bandyti tartis del bandomojo..

manikiura dariausi oranziniame viruse. nieko ypatingo nenorejau, tai nelabai turiu ka pasakyti. padare pedantiskai, daugiau nieko ir nereikejo  rolleyes.gif

suknele beje siuvausi..
man grazu tai kas paprasta, tai tokia ir buvo smile.gif

dar prisiminiau..
jei suksi galva kuo pavaisinti sveikintojus, tai uzsisakyk sakoti EGLEJE. pamatysi, neliks nė šakos smile.gif supjausciau gabaliukais ir sudejau i puosta krepsi. mano galva geriau nei sumustiniai  rolleyes.gif



labai labai aciu, tai labai vertinga informacija
Atsakyti
dar prisiminiau.. mes penktadieni turejome pasieme viesbutyje Romantic kambari. jie turi programa "romantiskas savaitgalis". taigi po darbu pasimeme lagamina, rubus ir i viesbuti. o ten vakariene restorane, vynas, zvakes, vonia su putomis ir jokios nemigos thumbup.gif thumbup.gif labai dziaugiuosi ta ideja, nes nebuvo kada stresuoti, puikiai atsipalaidavome, nereikejo tvarkytis kambariu, nes kita diena atvaziavo fotografas ir nuotraukos grazesnes buvo nei butu gavesi namuose.

taigi sumokejome 290, gavome pagerinta kambari, ryte atnese pusrycius i kambari, o kol as vazinejausi ir grazinausi, personalas is naujo sutvarke kambari. todel vos tik grizau, sukinejosi aplinkui fotografas ir viska fiksavo.

mano nuomone si naktis 100 kartu man buvo romantiskesne nei "pirmoji" smile.gif
Atsakyti
gal dar kirpejos koordinates parasysi? kur dirba, varda , telefona?
jei nenori cia rasyti parasyk i risasuster@gmail.com
Atsakyti