Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybes pagalba jaunai seimai

Mes jauna seima, ieskom buto. Mano mama prisake butinai issiaiskinti kaip gaunamas lengvatinis kreditas jaunai seimai. Zinau kad reikia eiti i savivaldybe... Ir jauciu kad reikalingos popierizmo kruvos. Kas zinot kiek realiai laiko uztrunka visa procedura, kokie popieriai reikalingi? Ir ar visi prasantys gauna?
Aciu uz visus patarimus!
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2005 11 03, 11:52)
Mes jauna seima, ieskom buto. Mano mama prisake butinai issiaiskinti kaip gaunamas lengvatinis kreditas jaunai seimai. Zinau kad reikia eiti i savivaldybe... Ir jauciu kad reikalingos popierizmo kruvos. Kas zinot kiek realiai laiko uztrunka visa procedura, kokie popieriai reikalingi? Ir ar visi prasantys gauna?
Aciu uz visus patarimus!



man irgi aktualu 4u.gif

nors tokia tema brods jau yra:
http://www.supermama...?showtopic=7900
Atsakyti
ahaaa... Nu bet vistiek smagiau is naujo aptart viska, gal jau svieziu naujienu kas girdejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2005 11 03, 11:52)
Mes jauna seima, ieskom buto. Mano mama prisake butinai issiaiskinti kaip gaunamas lengvatinis kreditas jaunai seimai. Zinau kad reikia eiti i savivaldybe... Ir jauciu kad reikalingos popierizmo kruvos. Kas zinot kiek realiai laiko uztrunka visa procedura, kokie popieriai reikalingi? Ir ar visi prasantys gauna?
Aciu uz visus patarimus!



Lengvatinis kreditas suteikiamas toms šeimoms, kurios titinka reikalavimus. Reikalavimai išdėstyti įstatyme (nežinau kokiame, bet kažkas apie busto paskolas). reikia atnešti dokumentus iš kadastro, gyventojų registro, pajamų deklaracijas. Viską priduodi į savivaldybę ir po kelių dienų gauni atsakymą. Geriausi būtų nueiti į savivaldybę. Ten nukreips į skyrių, kuriame suteikiama išsami informacija apie paskolas bei sąlygas. Nors šiuo metu abejoju ar bus likę pinigėlių. Manau, kad daugelis jau išgraibstė.
Atsakyti
va sitas istatymas
My Webpage
Atsakyti
Aciu!
As buvau trumpai i ta istatymo psl ilindus, musu seima lyg ir atitiktu tuos reikalavimus. cry.gif bet tai kaip gali buti nelike pinugu, kas isgraibste?!!! net nezinojau kad tas dalykas ribojamas cry.gif
Mes Kaune gyvenam, gal dar kaunieciai ne viska isnaudojo..? schmoll.gif
Teks eiti i savivaldybe...
Atsakyti
O aš įsivaizdavau, kad lengvatinei paramai gaut ir vaikiukas "reikalingas", iki pilno šeimos statuso tongue.gif Bet man čia matyt, tas variantas "girdėjau skambant, tik neaišku iš kurios varpinės" blush2.gif
O dėl tų pinigų, tai vargiai ar Kaune bus likę. Mažam miestely paprasčiau. Draugai kai tvarkėsi (tiesa tai buvo pries metus gal), tai Kaune pinigai buvo išluoti, vos tik paskelbus kad jau "dalina", bet vienas is jų šeimos buvo registruotas mažam miestely, tai iš ten ir gavo.
Nors prisiekt negalėčiau, tuo metu labai nesidomėjau.

O dėl ribojimo, tai toks ir ribojimas, skirta suma išnaudojama, tad vėl tenka laukt sekančios dotacijos. Tik tiek. Šiuo atveju, manau, reiktų sekt kada skelbiama "akcijos" pradžia biggrin.gif O taip būna metuose kartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 03 lapkričio 2005 - 15:55
QUOTE(a79 @ 2005 11 03, 16:52)
O aš įsivaizdavau, kad lengvatinei paramai gaut ir vaikiukas "reikalingas", iki pilno šeimos statuso  tongue.gif Bet man čia matyt, tas variantas "girdėjau skambant, tik neaišku iš kurios varpinės" blush2.gif
O dėl tų pinigų, tai vargiai ar Kaune bus likę. Mažam miestely paprasčiau. Draugai kai tvarkėsi (tiesa tai buvo pries metus gal), tai Kaune pinigai buvo išluoti, vos tik paskelbus kad jau "dalina", bet vienas is jų šeimos buvo registruotas mažam miestely, tai iš ten ir gavo.
Nors prisiekt negalėčiau, tuo metu labai nesidomėjau.

O dėl ribojimo, tai toks ir ribojimas, skirta suma išnaudojama, tad vėl tenka laukt sekančios dotacijos. Tik tiek. Šiuo atveju, manau, reiktų sekt kada skelbiama "akcijos" pradžia biggrin.gif O taip būna metuose kartą.

Vsio jasna... Nors ir ne iki galo. Bet nieko, susiradau tel. nr tai apsaudysiu juos skambuciais tongue.gif
beje, mes abu Siauliuose registruoti, gal uzskaitys kaip miestuka nedideli g.gif
Atsakyti
del tu varpu skambejimo, tai taip, duoda tik seimai turinciai vaikuti, bent dabar, seniau buvo kitaip. ir jei vienas is tevu augina vienas vaikuti
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2005 11 03, 17:45)
del tu varpu skambejimo, tai taip, duoda tik seimai turinciai vaikuti, bent dabar, seniau buvo kitaip. ir jei vienas is tevu augina vienas vaikuti


Nu kad ne. Duoda ir seimai, kuriuoje yra 2 asmenys, ne vyresni nei 35m. Ten kazkas yra ir apie pajamas, gaunamas per metus ar pan. Vienzo, nesigilinau labai, nes vistiek skambinsiu ir pakalbeti bandysiu su tais, kurie "duoda" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2005 11 04, 09:31)
Nu kad ne. Duoda ir seimai, kuriuoje yra 2 asmenys, ne vyresni nei 35m. Ten kazkas yra ir apie pajamas, gaunamas per metus ar pan. Vienzo, nesigilinau labai, nes vistiek skambinsiu ir pakalbeti bandysiu su tais, kurie "duoda"  tongue.gif

Taip duoda seimai, nesvarbu vaikas yra ar ne, bet padengia 10 proc nuo sumos tik tada , kai atsiranda vaikutis, o iki tol lengvata isaldoma, tad kaip ir turi lengvata, bet kaip ir neturi biggrin.gif
Jei abu gyvenat siauliuose tad kreiptis reikia butent i siauliu savivaldybe, bet pries tai turit nueit i banka ir suzinot, ar jis jums duos pinigus, nes pinigus duoda bankas, o ne savivaldybe. O kalbant apie tema, tai cia niekas jokiu naujoviu neparasys, nes yra tema apie lengvatines paskolas jau sukurta, gana issami, ir ten mes visos su kitu pagalba aiskinomes, kur kokia pazyma imti, per kiek laiko isduoda ir t.t. ,tad siulyciau pasiskaityt ta tema.
o kalbant realiai, manau, kad nesugebesit iki nauju susirast buta, susitvarkyt visus paskolos dokumentus. Mes busta susiradom per 2 savaites, iki tol paskolos dokumentu tvarkymasis uztruko 2 savaites, banko atsakymas ar suteikia paskola 1 savaite, dokumentu tvarkymas pirkimo - pardavimo 3 savaites, plius butu visokiu netiketumu, tokiu kaip, kad bankas staiga padidina marza ir tu nepasirasai sutarties ir vel ja siulai svarstymui, tad ir dar savaite.Tad , vis tik manau, , kad lauktum pavasario ar vasaros pradzios, sektum TV ir spauda, kada vel duos starta lengvatoms, nes galima sakyti, kad pavelavai siais metais, nes iki ju galo beveik nieko neliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2005 11 03, 16:09)
Vsio jasna... Nors ir ne iki galo. Bet nieko, susiradau tel. nr tai apsaudysiu juos skambuciais tongue.gif
beje, mes abu Siauliuose registruoti, gal uzskaitys kaip miestuka nedideli  g.gif

norint, kad gautumet pinigus Kaune, bent vienam, kurio pagrindines ir didziausios pajamos, reikia but prisiregistravusiam Kaune, pats registarvimas trunka mazdaug savaite, kol tau duoda ta nelemta pazyma, bet norint gaut greiciau, ka padarem mes, nesem saldainiu ir brendziukio blush2.gif

Ir dar, jei nuspresi tvarkytis tuoj pat, tad pirma skambinkis i siauliu savibaldybe ir klausk ar jie dar turi lengvatai skirtu pinigu, o jei imsit kaune, tai skambinkis atitinkamai i kauna.

SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staarm: 04 lapkričio 2005 - 12:13