Įkraunama...
Įkraunama...

Papasakokit, ką mėgstat veikti laisvalaikiu?

Sveiki.Visai butu idomu suzinoti ka kas veikia turedami laisvo laiko per iseigines ir panasiai smile.gif
Atsakyti

 ! 
Prašau laikytis taisyklių kuriant temas ir jų pavadinimus rašyti lietuviškomis raidėmis. Šįkart ištaisiau, bet jei ir toliau ignoruosit taisykles, temas, kurių pavadinimai bus parašyti "šveplai",  trinsiu lauk.


Ačiū :)

Moderatorė HappyAngel
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2009 12 02, 18:52)
Prašau laikytis taisyklių kuriant temas ir jų pavadinimus rašyti lietuviškomis raidėmis. Šįkart ištaisiau, bet jei ir toliau ignoruosit taisykles, temas, kurių pavadinimai bus parašyti "šveplai",  trinsiu lauk.
Ačiū smile.gif

Moderatorė HappyAngel

O, labai malonu, kad atsirado šiame skyrelyje dirbanti moderatorė... wink.gif
Atsakant į temą, per išeigines mėgstame pabūti gamtoje, su draugais pasėdėti pirtelėje, pagurkšnoti nealkoholinio alaus... Per atostogas lekiame į keliones...
Atsakyti
Groju smuiku ir žaidžiu kompiuterinius žaidimus (RTS, MMORPG).
Atsakyti
pas mus vaikas labiau džiaugiasi, kai aš nustoju groti...
ir buvimas gamtoje lietingą rudenį kiek mažiau "veža". O kompiuteriniai žaidimai ir filmai - vaikas visada ant jų "pasirašo", tačiau to nelaikyčiau idealiu būdu bendram laisvalaikiui.

Šiaip aš neturiu atsakymo, prisidedu prie pradėjusiojo temą ir tikiuosi sulaukti puikių idėjų su tikru cinkeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wetuckus: 03 gruodžio 2009 - 10:16
Turėdama laisvą minutę puoselėju savo išvaizdą blush2.gif Tvarkausi namučius, skaitau gerą knygą ar semiuosi kulinarinių idėjų naujiems patiekalams rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip laisvu laiku dazniausiai megstu paskaityt kokia knyga,susitikti su draugem papliurpt moteriskais reikaliukais bigsmile.gif
Dabar turiu liga,facebooke ferma auginu atkakliai doh.gif
Atsakyti
D pas mane nauja liga - karoliukų vėrimas. Tik kad laiko laisvo nelabai daug g.gif
Atsakyti
mano poilsis,laisvalaikis,darbas ir iseigines-pupa biggrin.gif .kartu skaitom,einam pasivaiksciot,tvarkomes,gaminam ir t.t.jau baigiu pamirst,ka reiskia ilsetis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
filmai,spektakliai,seimyniniai vakareliai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skeptikas @ 2009 12 12, 22:47)
filmai,spektakliai,seimyniniai vakareliai.. blush2.gif


drinks_cheers.gif pridėčiau nuo savęs keliones (nebūtinai po pasaulį) ir gerų knygų skaitymas
Atsakyti
pirtys...
Atsakyti