Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Vilma Dauderienė

Labukas,

ruosiuosi gimdyti pas sia gydytoja, labai noreciau suzinoti, kokie atsilepimai apie ja. Visa nestuma lankausi pas ja, taciau prisiskaiciusi apie antakalnio klinikas baisiu dalyku, nebezinau, ar noriu gimdyt pas sia daktare... unsure.gif , nors ji atrodo labai maloni moteris g.gif
Atsakyti
Sveika,
drasiai gali pas ja gimdyti. thumbup.gif
Tik aisku po gimdymo...tai jau atleiskite, ten aplinka bjauroka, apie tualetus net nekalbu, pacios naujai iskeptos mamytes palieka po saves pasibaisetinus dalykus. Jeigu leliukas palatoje su tavimi, tai reikia pasirupinti iv. dalykeliais jam. Apie kudikiu seseles negaliu net pagalvoti. Bet kai viskas su tavim ir su leliuku gerai, galima pakenteti tas kelias dienas. Sekmes!
Atsakyti
man asmeniskai labai nepatiko kai pamaciau kaip bendrauja su kitu personalu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pabuvusmamke @ 2005 11 04, 06:25)
Sveika,
drasiai gali pas ja gimdyti.  thumbup.gif
Tik aisku po gimdymo...tai jau atleiskite, ten aplinka bjauroka, apie tualetus net nekalbu, pacios naujai iskeptos mamytes palieka po saves pasibaisetinus dalykus. Jeigu leliukas palatoje su tavimi, tai reikia pasirupinti iv. dalykeliais jam. Apie kudikiu seseles negaliu net pagalvoti. Bet kai viskas su tavim ir su leliuku gerai, galima pakenteti tas kelias dienas. Sekmes!

as jau seniai lankausi pas sia gydytoja, visokiu situaciju buvo - neabejoju jos kvalifikacija ir apskritai mums su vyru ji labai patinka - gimdyti galima rinktis kur. vakar apziurejom antakalnio kliniku salygas, gydytoja viska aprode. stebuklu ner bet ir neisgasdino manes tos klinikos. viksas kaip ligoninej - nor,ali aplinka ir tiek. na o kam reikia komforto tai visada gali rinktis privacius gimdymo namus. beje, gyd Vilma irgi ten dirba (zygimantu g). tik kad va kaina gasdina, gaila... be to, manau kaip nors klinikose tas pora trejeta dienu pabusim, svarbu vaikelis sveikas gimtu;)
Atsakyti
Man ji patiko (mano pazystama pas ja gimde, ta karta ji budejo ir puikiai prieme gimdyma, o kita karta as su ja susiduriau, ji i musu palata ateidavo , mus apklausinedavo, pasikalbedavo, gerai), o kad ligonine...Koks skirtumas, svarbu profesionalai!
Atsakyti
Gimdziau pas sia gydytoja,tiksliau operavo.Likau patenkinta smile.gif ,lanke kiekviena ryta,gavau vienviete palata.Operavo labai sklandziai ir operatyviai,taike epidurine nejautra,taigi po visko galejau visiems pranesineti dziugia naujiena!Del vaikelio prieziuros sesutems dideliu priekaistu neturiu,turejau pilna stalciu sokolado.O aplinka zinoma ne kurortas,bet juk galima ir pakenteti.Galit drasiai tartis,tik pries tai reiketu apsilankyti jos konsultacijoje Seimos medicinos centre.
Atsakyti
Gimdžiau pas šitą gydytoją ir tikrai likau labai patenkinta. Labai įvertinau tiek psichologinę pagalbą, tiek profesionalų darbą. Rekomenduočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 02 01, 21:08)
4u.gif Paskutine zinute buvo parasyta pernai  smile.gif
Gal per ta laika kas nors dar gimde pas gyd.V.Dauderiene?
Man ja rekomendavo mano ginekologe ir man labai noretusi isgirsti daugiau nuomoniu neseniai pas gimdziusiu  nestuke.gif . Aciu.



Na pernai, bet ne taip jau seniai, tik prieš pusantro mėnesio mirksiukas.gif Gal lankaisi šeimos medicinos centre? Nes man taip pat rekomendavo mano ginekologė. Dar kartą pasikartosiu - labai pasiteisino. Prieš gimdymą lankiausi pas ją Antakalnio klinikose, į pabaigą beveik kasdien, labai rūpestingai sekė mūsų būklę. Tarėmės dėl epidūrinės nejautros pagal situaciją, kai buvo laikas ją taikyti, pati priminė apie šį susitarimą. Labai sklandžiai priėmė gimdymą ir susiuvo kirpimą. Sugijo labai gražiai. Paskui kasdieną lankė pogimdyminėj palatoj iki kol mus išrašė. smile.gif
Atsakyti
Vilma Dauderiene labai sauni gydytoja.. thumbup.gif As ne pas ja gimdziau, bet zinau todel, kad ju seima yra musu seimos labai geri pazystami,dar labiau mano anytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 02 02, 07:08)
4u.gif Paskutine zinute buvo parasyta pernai  smile.gif
Gal per ta laika kas nors dar gimde pas gyd.V.Dauderiene?
Man ja rekomendavo mano ginekologe ir man labai noretusi isgirsti daugiau nuomoniu neseniai pas gimdziusiu  nestuke.gif . Aciu.


labas 4u.gif

galiu tik pritarti ir da karta pasakyti - gyd Vilma labai nuostabi, lygiai pries savaite ji prieme musu kudiki blush2.gif esam labai dekingi jai uz tvirta zodi, palaikyma, patarimus ir visa kita. teko beveik 2 savaites praleisti ligoninej ir niekad nestigo jos demesio, rupescio. ji vis nestuma labai atidziai ir atsakingai mus priziurejo - rekomenduoju seimos medicinos centra. ir dar pasakysiu, mielosios - pazinkite savo gydytojas, bendraukite, teiaukites, domekites. visa tai sukuria tarpusavio didesni pazinima - lengviau bus "susisneketi" gimdant smile.gif taigi linkiu sekmes - neabejoju, kad pasirinkusi sia gydytoja liksi tikrai patenkinta;)
Atsakyti
O as apie ja patylesiu, guliu gimdykloj, ji mane siuva ir meto namiokus kaip jai reikia pinigu, o as galvoju, idomu uz ka?kad gimdymas sitaip komplikavosi? sunku buvo viska apziureti? Atejo jau tipo man pats gimdymas, oi tu cia be manes gal pagimdysi, tipo viskas gerai, et kazkaip greitai per kelias sekundes suleke pilna palata gydytoju. Ir uz ka jai moketi?
Atsakyti
Jau labai senai lankausi pas sia gydytoja Seimos centre, ir galiu pasakyti, kad ji ne tik puiki gydytoja, bet ir puikus zmogus, visada labai motiniskai manimi rupinosi, net kai as pradejau planuoti vaikuti ir negalejau pastoti. Ji man buvo kaip tikra mama. Dabar mano pilvukas dar tik penkiu savaiciu, bet jau tvirtai zinau, kad gimdysiu tik pas ja.
Atsakyti