Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su valgymu


 i 
Prašau laikytis taisyklių ir nerašyti žinučių vien didžiosiomis raidėmis, nes tai Forume prilygsta šaukimui. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(giliuxe @ 2009 12 04, 13:04)
As tai patarčiau mažiuką maitinti taip, kad būtų kuo mažiau dirgiklių, t.y. kuo mažiau triukšmo, niekas aplink nevaikčšiotų, nebūtų įjungtas TV ir t.t. Gal tai padės? Bet kaip viena mama minėjo, ateina toks laikas kai vaikučiai ima šiek tiek mažiau valgyti, bet toks laikas ir praeina... Dar viena išeitis - pabandyk vitamino C kelis lašiukus arba paprasčiausiai citrinos su vandenuku atskiest ir duot.


Ar jūs medikė?
Atsakyti
Oi kokia cia man artima tema..Dabar musiskei 3 metai su trupuciu. Bet kai buvo du su trupuciu men. prasidejo visi tie nevalgymai. Iki tol valge kaip ir normaliai, tik daznai springdavo, nes maitinau krutimi ir matyt budavo didelis srautas, kurio nespedavo gaudyt, kad ir pries tai siek tiek nutraukus. Tai po to matyt mergina nusprende, kad valgis yra blogis.Neeme nei pro kur ir niekaip. Galedavo iskest iki 6 valandu,karta gal net 8 val nieko neisiulem. Laukdavom kol primigs, tai tada dar primigusi kazkiek valgydavo. Bet atsikankinta buvo ojojoi doh.gif Budavo priauga per men 200 gr (sakydavom, sviesto pakeli), o kartais ir nei tiek..
Santariskese niekas nieko pasakyt negalejo, guscioja perciais, sako vaikas ramus, nepasakysi, kad alkanas.Zodziu, kiek sutikom daktaru, niekas nieko konkretaus pasakyt negalejo, isskyrus,bandykit maitint..Tai paskui nusitraukinedavau ir is buteliuko tik primigusia maitindavom. Nuo 3.5 men pradejom valgyt obuolio, morku tyreles..
Ko tik nebandem ir pankolio arbatos ir fermentu..Toks vaizdas, kad vaikui kazkokios rugsties truksta, norisi kazkokio ryskesnio maisto. Ivedus kieta maista kazkiek apetitas pasitaise. Iki 8 men gere piena is butelio, bet nelabai jau jai ten jis patikdavo, tai tiesiog ir nebedaviau..
Metu laiko svere gal 7.5 kg, mazute,veliau dygo dantys, kazkiek fiziskai silpnesne, bet protu ir gudrumu thumbup.gif Dabar valgymas dar yra problema, bet prie visko imanoma prisitaikyti. Buna valgo, buna nevalgo, bangom. 3 metu sveria apie 13.5 kg. Taip po truputi po truputi ir isaugsim..Tik tiek, kad tevams siek tiek daugiau zilu plauku.
Atsakyti
QUOTE(spygly1 @ 2009 12 07, 13:23)
na mums 1 mės.17 d.bet kai reikia valgyti (maitinamės nutrauktu pienuku,toks būdas mums buvo priimtinesnis)nes valgydamas patraukia kiek ir verkia,kai traukia pienuką iš buteliuko tai pilve gurguliuoja,pavalgome per kokią valandą ir per didžiausius vargus.vartojame prieš maitinimą espumisan,geriame pankolių arbatą,bet vis viena lelius valgydamas verkia,nžn net ką daryti.aš pati ir žūrau ką val=http://www.supermama.lt/liniuote/2vaikai/]user posted image[/url]

gau.ar dar kas gali būti be pilvuko dieglių?

pas mus panasi situacija,pradeda valgyt ir verkia,net spiegia.badziau duot piena be laktozes,tas pats.gydytojai sako kad rugstys kyla,tai radau specialu maistuka.dabar zymiai geriau. thumbup.gif
Atsakyti
o koki spec. maisteli? blush2.gif
Atsakyti
laba.
mes tai turim didele problema su valgymu.sergam.problemos su plaiciais ir sirdute.geriam daug vaistu.vaiaks pats nevalge.va 4 men su zonduku tik pamaitindvau.daktrai patare nuo 4 men kosytes, tyreles duot, o su zondu vaikui jas sunku gurkt..pieno netraukia per buteliuka ir viskas...as misiniuku maitinu...isbandyta viskas...tai nuo vakar istraukiau zonduka, bandau kiek pati suvalgys tiek...baisu...bet...tai musu pasiekimai kolaks:[vakar]
4 val-40 ml pinukuko suvarvinau;
8 val-40 ml koses;
11 val-40mol koses
14 val-60 koses
17 val-40 koses
21-60 koses....
idomu vaikas tuo gyvas bus?savijauta jos tai liuks , be zonduko....
Atsakyti
neringuskinai, manau, kad džiaugtis reikia, kad dukrytė tiek suvalgo 4u.gif Juk pati pradžia dabar be zonduko. Įsibėgės pamažu, pamatysi wink.gif Mano metinukė per dieną dar mažiau suvalgo ir nieko, gyva, sveik , guvi smile.gif Stebėk savo lėlytę ir matysi, ar gana jai tiek maisto smile.gif
Atsakyti
Mano beveik 7mėn. mergaitė kai negaliu įsiūlyti mėsytės.Pradėaju jos duoti nuo 01.01 valgė noriai.O dabar griežtai atsisako su daržovėm.Šiandien pabandžiauį ryžių košę įmaišyti nevalgė ir ryžių, o šeip grūdines košes valgė.Šiandien jos meniu abuolys, bananas ir mišinukas.Man atrodo kad mažoka būtų.Ji jau ne maža kad vien mišiniu gyva būtų.Ir mišinio pastaruoju metu išgeria mažaiu nei įprastai.Dantukų dar neturim gal čia dėl jų g.gif gal dyksta, nors aš ten nieko nematau. blush2.gif Šeip guvi mergaitė.Gal galit kas patarti kas čia galėtų būti.Nes iki šiol apetitu nesiskundė. verysad.gif
Atsakyti
O mūsų vaikai valgydinami su visokiomis atrakcijomis, nes taip ir liktų nevalgę - tai tas neskanu, tai dar kas nors, o kai kuo nors kitu sudomini, tai net nepajunta kaip suvalgo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nateja @ 2009 12 16, 22:53)
Oi kokia cia man artima tema..Dabar musiskei 3 metai su trupuciu.Tik tiek, kad tevams siek tiek daugiau zilu plauku.

as sakau, kad buciau ne blondine, tai jau visa zila buciau...
9 menesiai mano mazylei, bet jokio susidomejimo maistu nera nuo gimimo.. papo isiulyt negalejau, kol galu ismoko gert is buteliuko, po kelis lasus...
vaje vaje kiek vargstam... atrodo is oro gyva, nors kasd keiciausia dabar svoriukas visai puse velnio auga- 9men sveriam 8kg.
bet kad valgyt.. tai nera isvalgius jokios koseles nei tyreles nei pirktines, nei mano darytos iki dugno...
dabar dar rado jai gan didele mazakraujyste, tai girdau girdau vitaminus.....
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygly1 @ 2009 12 07, 16:23)
na mums 1 mės.17 d.bet kai reikia valgyti (maitinamės nutrauktu pienuku,toks būdas mums buvo priimtinesnis)nes valgydamas patraukia kiek ir verkia,kai traukia pienuką iš buteliuko tai pilve gurguliuoja,pavalgome per kokią valandą ir per didžiausius vargus.vartojame prieš maitinimą espumisan,geriame pankolių arbatą,bet vis viena lelius valgydamas verkia,nžn net ką daryti.aš pati ir žūrau ką val=http://www.supermama.lt/liniuote/2vaikai/]user posted image[/url]

gau.ar dar kas gali būti be pilvuko dieglių?


pas mus irgi panaši situacija, mūsų dukrytei be 5 dienų 2 mėn. Maitinu nutrauktu motinos pienu, kai maitinu iš buteliuko tai prasideda isterijos, reikia dainuoti ir pan, aprimus suvalgo. Visa tai trunka apie pusvalandį. Pakeitėm buteliuko čiulptuką į 2 skylučių, lygtai situacija pasikeitė, bet neilgam. Valgom kas 3 val, gal per dažnai...
Vieną kartą suvalgo 130 ml., o dažniausiai naktį tik 70 ml. Duodam espumizaną kiekvieną maitinimą po 25 lašiukus, as nemanau kad valgio metu kelia isterijas dėl pilvuko. Pradėjau galvoti gal pienas neskanus? O gal per dažnai duodam valgyti...Tiesiog nežinau, norėčiau retinti maitinimus bent kas 4 val., bet kita problema - ji paprasčiausiai neverkia kai nori valgyti, tik visaip raitosi, muistosi, tai net nesuprasčiau kada ji alkana o kada ne. g.gif
Atsakyti