Įkraunama...
Įkraunama...

Aguonų pienas

Sveikutes visos 4u.gif
Arteja stebuklu metas,nuostabiausios metu sventes. Aguonu pienas,manau yra vienas is Kuciu vakaro akcentu wub.gif taciau as nesu nei gerus,nei darius sio gerimuko,o taip noretusi unsure.gif tad prasau pasidalinti savo gamybos ypatumais,nes tikiuosi Kuciu vakare skaniai isgert ji su artimaisiais wub.gif
Atsakyti
Aš neįsivaizduoju Kūčių be aguonų pieno schmoll.gif Man niam niam kaip skanu.Tik manau kiekviena šeimyna darosi jį savaip.
Mes darome tai:
Nuplikytas karštu vandeniu aguonas reikia sumalti mėsmale.Galima ir kavamale.Ant sumaltų aguonų pilamas pienas ir dedama cukraus pagal skonį.Kiti dar skiedžia vandeniu, bet čia jau kaip kam.Man su kūčiukais nėra nieko skaniau kaip aguonų pienas wub.gif cool.gif
Atsakyti
teko girdet,kad reikia pamirkyt aguonas kazkiek tai laiko,ar tai nebutina? g.gif
Atsakyti
Manau galite iš vakaro aguonas užsimerkti.Bet manau tai nėra būtina g.gif
Atsakyti
Tikriausiai,ne vienai iš mūsų patinka aduonpienis.
Ruošiu aš jį savaip .
Pamerkiu aguonas,gerai išplaunu,sutrinu su grūstuve.
Vietoj cukraus dedu medų{sako geriau laikosi,skonis kitoks}
Man regisi,kad aguonpienis yra didelis akcentas prie kūčių stalo. 4u.gif
Atsakyti
Kiekvienais metais darom aguonpieni, nes mums tai irgi butinas dalykas per kucias smile.gif Nu bet kad pienas pilasi tai pirma karta toki bajeri girdziu, aisku cia gal kaip kam patinka, bet is tikruju jis daromas taip: aguonas per nakti palaikom uzpile karstu vandeniu, tada malam kelis kart, o geriausiai jas grusti trinti, kad issisiskirtu kuo daugiau pieno, ir uzpilam jas virintu vandeniu cukraus pagal skoni nesam i balkona kad atsaltu gerai smile.gif Toki darydavo senelis ir jokio pieno nereikia i ji pilti 4u.gif
Atsakyti
na va,kaip ivairiai ir skirtingai visi daro clap_1.gif o ar labai didelis skirtumas jei aguonas sumalciau kavamale? g.gif
Atsakyti
QUOTE(moonlight=) @ 2009 12 18, 13:17)
na va,kaip ivairiai ir skirtingai visi daro clap_1.gif o ar labai didelis skirtumas jei aguonas sumalciau kavamale? g.gif

Moonlight-aš,manau,kad nieko blogo nenutiks,jeigu aguonas sumalsi mėsmale.
Tik jas reikia pamerkti,prieš tai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2009 12 05, 12:32)
Aš neįsivaizduoju Kūčių be aguonų pieno schmoll.gif Man niam niam kaip skanu.Tik manau kiekviena šeimyna darosi jį savaip.
Mes darome tai:
Nuplikytas karštu vandeniu aguonas reikia sumalti mėsmale.Galima ir kavamale.Ant sumaltų aguonų pilamas pienas ir dedama cukraus pagal skonį.Kiti dar skiedžia vandeniu, bet čia jau kaip kam.Man su kūčiukais nėra nieko skaniau kaip aguonų pienas wub.gif  cool.gif

Jei gerai supratau, tai ant sumaltų aguonų dar pilat pieną. Tik nesuprantu koks kūčių patiekalas su pienu. O kur pasninko tradicija.
Atsakyti
Na, as nesu girdejusi, kad aguonu piena kas gertu ax.gif , mes i aguonu piena dedames kuciukus ir valgom.
As aguonu piena darau taip, aguonas is vakaro uzmerkiu, kita diena kelis kartus permalu mesmale, pilu virintu atsaldytu vandeniu, dedu cukraus, kuciuku ir niaaam thumbup.gif .
Tiesa, as visu aguonu is karto neuzpilu vandeniu,tik tiek, kiek mazdaug ta vakara suvalgom, nes tada greiciau surugsta pienas, kita diena dar pasitaisom likuti thumbup.gif .
O , kad i aguonu piena piltu pieno, tai cia nesamoniu nesamone schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(arriele @ 2009 12 16, 16:26)
daromas taip: aguonas per nakti palaikom uzpile karstu vandeniu, tada malam kelis kart, o geriausiai jas grusti trinti, kad issisiskirtu kuo daugiau pieno, ir uzpilam jas virintu vandeniu cukraus pagal skoni nesam i balkona kad atsaltu gerai smile.gif  Toki darydavo  senelis ir jokio pieno nereikia i ji pilti 4u.gif


Žodis į žodį thumbup.gif taip ir mano močiutė daro. Be aguonpienio man kažkaip ir ne tokios Kūčios būtų smile.gif o, kad pilti pieną - negirdėjusi dar tokio finto schmoll.gif
Atsakyti
neturiu nei mesmales,nei blenderio,nieko mandro,net kocelas plonu galu doh.gif radau medini plaktuka apvaloka,teks bandyt juo trinti tongue.gif
Atsakyti