Įkraunama...
Įkraunama...

Maža mergaitė - ligos gniaužtuose

Mielieji,

turiu didelę pareigą pranešti Jums žinią. Liūdną, deja...
Mūsų forumietės ferral šeimoje atsitiko didžiulė nelaimė. Jos dukrytė susirgo leukemija...
Sudėtinga rišliai dėstyti mintis, nes širdy toks tumulas stoja, galvojant kaip sunkiai dabar turi kovoti mažas žmogutis ir visa jos šeima, bet pabandysiu ir noriu būti išgirsta...

Emilija (4 m.) susirgo š.m. balandžio mėn. Oficialus ligos pavadinimas ūmi pre-B limfoblastinė leukemija. Šiuo metu mergaitė ir jos mama (bei visa šeima) gyvena tarp namučių Alytuje ir Onkohematologinio skyriaus (Vilniuje). Ir pabaiga dar labai tolima. Į gydymo detales nesigilnsiu, manau, norėdama, pati mamytė papasakos apie tai. Tačiau mergaitei periodiškai taikoma palaikomoji chemija, su visais iš to sekančiais reikalais (kraujo kritimai, komplikacijos, silpnas imunitetas ir t.t.). Pirminiais duomenimis, gydymas truks mažiausiai 2,5 metų, tad sunkioji kova dar tik prasidėjo. Chemoterapiją mergytė jau atlaikė, tačiau ir palaikomoji chemija yra be galo sunki ir varginanti. Mergaitei nuolat reikalingi vaistai ir priemonės burnytės priežiūrai (ji nuolat išopėja), išsausėjusiai odelei, taip pat hormoninių preparatų ir t.t.
Dėl intensyvaus gydymo ir nuolatinio važinėjimo, mama nebeturi darbo, o tuo pačiu ir papildomų pajamų. Pagrindinės pajamos šiuo metu: mergaitės neįgalumo pašalpa (vidutinė negalia) ir artimųjų palaikymas. Tačiau to mažai... Labiausiai trūksta lėšų kelionėms ir vaistams, kai to staigiai prireikia. Liga ir staiga pablogėjusi savijauta nesirenka tinkamo laiko, gali užklupti ir tada, kai sąskaitoje vos keli litai

Nelikime abejingi šiai mergytei ir jos sunkiai kovai su vėžiu. Reikia ne tik finansinės paramos, tačiau ir palaikymo, Jūsų maldų ir tikėjimo, kad meilė ir tvirtai suremti aplinkinių pečiai, o taip pat begalinė mamos stiprybė, palauš baisią ligą ir Dievas leis mergytei gyventi... Ypač dabar, kai mus jau supa Kalėdų stebuklo dvasia, taip norisi tikėti, padėti, suprasti ir užjausti, bet labiausiai - TIKĖTI, juk tai Kalėdos, Dievo gimimo metas, argi gali maldos būti neišklausytos... wub.gif

--- --- ---

Šią temą užvedu aš, nes mamai dar labai sunku dėstyti mintis ir pasakoti apie tai, kaip sujauktas šiuo metu yra jos gyvenimas. Tačiau mamytė stipri, reikia tik laiko ir gerėjančių rezultatų, daugiau nieko nereikia. Ji nori tik, kad vaikutis pasveiktų. Tačiau jeigu norėsite atsiliepti į šį pagalbos prašymą ir paremti šeimą pinigėliais, jį atsiųs savo sąskaitos nr. Jūms į až. Taip pat, turėdama jėgų, prisijungs ir čia pabendrauti, tačiau kviečiu suprasti ir turėti kantrybės palaukti jos pasisakymų, jeigu ji tam nebus pasiruošusi. Jeigu ji neturės galimybės jungtis prie forumo, sąskaitos duomenis atsiųsiu ir į Jūsų klausimus atsakysiu aš. Laikinai temą kabinu prie svarbių, nes noriu, kad kuo daugiau žmonių neliktų abejingais, vėliau nukelsiu į bendrą...

Medicinos ir neįgalumo dokumentus mačiau, istorija tikra

Ačiū už Jūsų gerumą

Rita ir Ferral
Atsakyti
ir kodel Dievas siuncia isbandymus tokiems maziems zmogeliukams cray.gif taip sirdi suspaude perskaicius.. o ka jaucia mamyte.. cray.gif sunku ir isivaizduoti. Mano situacija kitokia, bet puikiai zinau ta busena kai atiduotum viska del to kas tau brangiausia pasauly, bet negali niekuo padeti... kai plysta sirdis ir atrodo viskas slysta is ranku, bet turi buti stipri. Noriu palinketi mamytei stiprybes, jegu ir optimizmo 4u.gif Dukrytei daug daug sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif kelias ilgas, bet jis tikrai bus sekmingas 4u.gif laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ritute, parasyk i az sask.nr. 4u.gif

as taip pat esu alytiske, jei galiu kuo nors padeti, na bet kuo - parasykit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turciukas: 05 gruodžio 2009 - 16:12
aš irgi esu iš alytaus,jeigu reikalinga pagalba,kreipkitės 4u.gif
Atsakyti
Dar viena mažulėlė papildė ligonėlių gretas.Liūdna cray.gif
Bet tikiu,kad mažylė ligą nugalės!
Laikykitės 4u.gif
Kai tik galėsiu,pasistengsiu prisidėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galima sąsk nr 4u.gif
Stiprybės Emilytei ir mamytei 4u.gif
Atsakyti
Esu Emilijos mamyte truksta zodziu apsakyti kiek graziu, geru ,siltu, zodziu sulaukeme 4u.gif DIDELIS ACIU RITUTEI be jos pagalbos to nebuciau padariusi ,uzvedusi temukes .ACIU VISOMS MAMYTES UZ PALAIKYMA PARAMA 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ferral @ 2009 12 06, 18:18)
Esu Emilijos mamyte truksta zodziu apsakyti kiek graziu, geru ,siltu, zodziu sulaukeme  4u.gif  DIDELIS ACIU RITUTEI be jos pagalbos to nebuciau padariusi ,uzvedusi temukes .ACIU VISOMS MAMYTES UZ PALAIKYMA PARAMA 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

Jums didelės stiprybės ir dar didesnio Kalėdų stebuklo 4u.gif
Atsakyti
Sveikatytes mažajai Emilytei.Viskas bus gerai,mes labai tikim tuo ir laikom kumštelius.Mano pacios mergaite budama irgi 4metuku susirgo ta pacia liga verysad.gif Dabar mes jau po viso gydymo laimingos vaikštom i darzeli,kas keli menesiai vazinejam pasitikrint ir bandom viska pamirst.
Ateis ir jums ta diena kai viiska prisiminsit kaip bloga sapna labai to linkim ir siunčiam glebi stiprybes kurios žinau tikrai reikia.
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2009 12 06, 23:37)
Sveikatytes mažajai Emilytei.Viskas bus gerai,mes labai tikim tuo ir laikom kumštelius.Mano pacios mergaite budama irgi 4metuku susirgo ta pacia liga  verysad.gif Dabar mes jau po viso gydymo laimingos vaikštom i darzeli,kas keli menesiai vazinejam pasitikrint ir bandom viska pamirst.
Ateis ir jums ta diena kai viiska prisiminsit kaip bloga sapna labai to linkim ir siunčiam glebi stiprybes kurios žinau tikrai reikia.

ACIU MERGAITES 4u.gif 4u.gif 4u.gif .kuo toliau tuo musu daugiau ir daugiau baisu darosi verysad.gif mes irgi sunciam su Emiliuku Jums sveikatytes ir stiprybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif augite stiprios ir sveikos mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linkiu stiprybes ir vilties pasveikti ir gyventi toliau 4u.gif likite stipri ir tikiu, kad Kaledu stebuklas aplankys Jusu seima. 4u.gif tikrai padesiu kai galesiu, pasimelsiu, kad Jusu mazajai mergytei Dievulis istiestu pagalbos ranka ir ji pasveiktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Daznai mums pritruksta zodziu pasakyti kazka kitokio, neiprasto,bet padrasinancio...ir kai susimasciau ka as galiu pasakyti, supratau,kad nieko cia nesugalvosi kitokio,kaip - mes Jus palaikom, tikim,kad pasveiksit labai labai...laukiam geru ziniu ir linkim daug sveikatos dukrytei! Daug vilties ir stiprybes jos seimai.

Atsiuskite saskaitos numeri, prasau.Gyvenu Vilniuje, bet kas savaitgali bunu Alytuje.Jei tik galiu buti naudinga- sakykite. Galit kreiptis del bet kokios pagalbos.
Atsakyti
STIPRYBES.........

Atsiuskit prasau saskaitos numeri i a.z.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 07 gruodžio 2009 - 14:10