Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pasakote apie vaiką

Kadangi as viena auginu vaikucius, tai man kartais uzeina bangos susipazinti su kokiu nors vyriskiu. wub.gif Ir kuo dazniau uzeina tos bangos tuo dazniau nusivyliu vyrais. Jeigu pazinties pradzioje vyrui pasakau kad turiu du vaikucius, tai geriausiu atveju vyras dar siek tiek pabendrauja is malonumo o paskui tepa slides sad.gif
O viena karta apie vaikus prasitariau po poros menesiu, bet tas vyras jau buvo isimylejes mane ir jam nebuvo kur trauktis laugh.gif ir mes graziausiai draugavom virs metu. Tai man iskylo toks klausimas, ar pasakyti apie vaikus pazinties pradzioje ir gauti abloma, ar palaukti kos vyras "uzkibs' ir tik tada jam pranesti dziugia naujiena: "mielasis, mes turim du vaikucius!!!" laugh.gif g.gif
Atsakyti
Negražu apgaudinėti, t.y. laukti, kol vyras "užkibs", o tik tada pasakyti... Bet ir per pirmą pasimatymą nereikia pulti pasakoti visos giminės istorijos. Manau, kad kokį trečią kartą susitinkant vis tik reikėtų pasakyti, jog yra vaikučių... Kodėl? Jei žmogus rimtas, jei jam vis tiek, ar moteris su vaikučiais, ar viena, - tai ir taip liksite kartu... O jei ne - tada tai dar ne TAS žmogus...
O kai pasakai daug vėliau, vyras gali imti svarstyti, kodėl taip ilgai buvo nepasakyta apie vaikus, tarsi slepiama, gali imti nepasitikėti... Ir pan. Ir, aišku, vis tiek po kurio laiko dings... Manau, taip.
Atsakyti
Kai vyriskis nepatinka, drasiai is karto nuteikiu, kad turiu vaikuti, labai irzlu... wink.gif laugh.gif
Cia tokiem kur gatvej kabinasi ir su kuriais nenoreciau bendrauti. laugh.gif
O jei pasitaikytu padoresnis vyriskis, ir man jo tikrai reiketu, tai butu g.gif unsure.gif
Jei pirmas pasimatymas truktu ilgiau ir butu laiko issisneketi, tai pasakyciau, jei ne, tai gal per antra... g.gif
Bet tikrai netempciau menesi.. smile.gif
Atsakyti
Susipazinusi su vyriskiu nepuolu is karto klykti visu balsu "as turiu dvi merginas",bet jeigu jau iseina kalba, niekad neslepiu,juk anksciau ar veliau apie vaikucius reiketu pasakyti,o ilgas tempimas gali vyrui sukelti ivariu itarimu, ypac jei ta fakta suzinotu is kitu g.gif .
Savo dabartiniam draugui wub.gif apie vaikus pasakiau pacia pirma musu pazinties diena ir dar pridejau,kad mano vaikuciai gana sunkaus charakterio,o mazajai- dar ner metuku rolleyes.gif .Kazkaip isejo apie tai kalba ir tiek. Bet jis neissigando, ar bent jau neparode tada biggrin.gif .
Atsakyti
Na, as is savo patirties galiu keleta sakiniu mestelet, nes vienisa pragyvenau apie penkerius metus.

Is pradziu slepdavau, kad tuiu vaika. Bet jie vis tiek suzinodavo. Po menesio, dvieju ar triju. Juk i namus uzsuka ar telefonu paskambina (o vaikas kaip tycia irgi sumano telefonu paplepeti). Tai po poros tokiu "uzciokinimu" as nutariau nebemeluoti (mane palikdavo, nes susidedavau su pakankamai jaunais vyrais, bailiukais dar). MAziau skausminga. Visu pirma man paciai.
Atsakyti
... jei kalbos apie vaikus neužveda vyriškis, pačiai nereikia pulti girtis per pirmą susitikimą. Meluoti nereikia, bet išvengti pokalbio apie tai, kad turi vaikučius ko gero nėra blogai.... kai geriau tave pažins, susižavės ir TAVO vaikai bus tik priedelis prie TAVĘS smile.gif
Atsakyti
Manau, jog is pradziu tikrai neverta sakyti. Nes tai gali nuskambeti kaip atmazke(atsiprasau uz zargona). Aisku nereiketu ir meluoti. Geriausia laikytis tokios pozicijos, jog nemeluoju, bet ir teisybes nesakau. smile.gif Koketuoti ir tiek. O ka ar tai blogai? Meileje ir kare viskas galima. Na, beveik, viskas biggrin.gif
Beje ne tokie jau tie jauni vyrai bailiukai. Visokiu buna...
Atsakyti
Vat butent, as neslepiau, as paprasciausiai nesakiau ir viskas. Ir is musu bendravimo issirutuliavo grazus santykiai, ir mano vaikai paskui buvo priimti savaime, nebuvo zmogeliui jau toks didelis sokas. o kai nusprendziu buti atvira, saziniga ir iskarto pasakau, vyrai tada daro kojas. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 21 balandžio 2004 - 14:48
Sutinku,kad per pirmuosiu pasimatymus geriau apie vaikucius nesakyti ir kaip nors stengtis isvengt kalbos apie tai, nes vyrukas gali tepti slides g.gif. Pirmiausia reikia 'prisijaukinti' vyriski,o jau tada gali ir suzinot apie vaikucius smile.gif .
Bet va kai paklausia tiesiai sviesiai,kartais buna sunku issisukt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 04 21, 14:47)
Vat butent, as neslepiau, as paprasciausiai nesakiau ir viskas. Ir is musu bendravimo issirutuliavo grazus santykiai, ir mano vaikai paskui buvo priimti savaime, nebuvo zmogeliui jau toks didelis sokas. o kai nusprendziu buti atvira, saziniga ir iskarto pasakau, vyrai tada daro kojas. unsure.gif

Na va turi gi patirties siuo klausimu smile.gif
Tai, jog is karto pasakai, jog turi vaika, vyrui gali nuskambeti taip, lyg tu nenori su juo bendrauti ir del to toki preteksta sugalvojai.
O jeigu ir tiesiai sviesiai, tarkim paklausia, per pirmus pasimatymus, vis tiek galima bandyti issisukti kaip nors, pasitelkiant humora smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 04 21, 12:23)
Kadangi as viena auginu vaikucius, tai man kartais uzeina bangos susipazinti su kokiu nors vyriskiu. wub.gif Ir kuo dazniau uzeina tos bangos tuo dazniau nusivyliu vyrais. Jeigu pazinties pradzioje vyrui pasakau kad turiu du vaikucius, tai geriausiu atveju vyras dar siek tiek pabendrauja is malonumo o paskui tepa slides sad.gif

aš irgi kurį laiką du auginau viena. Ir sakydavau iš karto - tepa slides, na ir nereikia man tokio. Ne tėvo vaikams ieškojau, o sau partnerio.
O jei dar per pirmą susitikimą pasakydavo "Atleisk, bet kol kas finansiškai padėti negalėsiu, pats problemų turiu", pati trenkdavau durimis atsakydama, jog pagalbos ir neprašiau - esu pakankamai savarankiška, jog išlaikyčiau savo vaikus.
Būdavo, kurie atsakydavo "Šiaip tai tu labai faina, bet du svetimi vaikai - man per daug". Nuotaika minutei sugesdavo, tačiau jo teisė rinktis. Tokie dar pazylioti mėgėjai.
Žinok, kai yra tikra meilė, vaikų kiekis nesvarbu. Sutiksi dar tokį. Nebijok smile.gif

Papildyta @ [mergetime]1082553658[/mergetime]
o meluoti ar nutylėti tikrai nereikia. Ir pačiai rizika - per tą laiką tu gali įsimylėti. Po to, jei teps slides, meilės kančios ir t.t.
Normalus vyras niekada nepasakys Sudie dėl vaikų. Patikėk. O su nenormaliais prasidėti neverta smile.gif . Tai mano nuomonė ir patirtis
Atsakyti
mano situacija buvo analogiška, kai susipažindavau, kai kuriems iškart pasakydavau, kad turiu 2 vaikus, vienas išvis nežinojo, pusę metų draugavom rolleyes.gif , nežinau, kaip geriau, sdakyčiau, gal kokį antyrą mėnesį bendravimo gal reiktų pasakyt, yra normalių vyrų, kurie ne tik su 2, bet ir su 5 vaikais moterį myli ir su ja gyvena wink.gif, nieko nesibijo, nieko neklauso ir pan., , tikrai, daugiau pasitikėjimo savim wink.gif , normalus vyras supranta, kad pvz. išsituokusi 30-metė be vaikų ir nelabai gali būt wink.gif
Atsakyti