Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pasakote apie vaiką

as manau, kad vienok sakyti reik kuo anksceu. nes is tiesu saziningumas ir atvirumas turi savo pliusu. jei ishkart tepa slides, reiskia nevertejo ne prasidet. o jei myles, tai myles su viskuo, ka turi...
Atsakyti
bet kaip mane nervuodavo tokie vyrai, kurie visą pasimatymą šypsosi, meilinasi, komplimentus žarsto, o sužinoję apie vaikus rankele pamoja mad.gif
Mižniai... O dar stiprioji lytis..... mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 21, 15:18)

o meluoti ar nutylėti tikrai nereikia. Ir pačiai rizika - per tą laiką tu gali įsimylėti. Po to, jei teps slides, meilės kančios ir t.t.

Va va, pora kartu as likau suzalota sirdele. Nuo tada tik pazinties pradzioje pasakydavau.

O tuos du mulkius, kurie del vaiku mane paliko ir man sirdi suzalojo, as isduriau tongue.gif Pasakiau, jog esu nescia ir nuragavau is abieju po 200 litu tipo abortui pasidaryt laugh.gif
Atsakyti
man atrodo as pasakyciau is karto, jei as jam tikrai patikciau tai vaikai butu ne kliutis unsure.gif o gal ir vaikus pamiltu kaip savo, ka gali zinoti g.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 21, 15:32)
O tuos du mulkius, kurie del vaiku mane paliko ir man sirdi suzalojo, as isduriau tongue.gif Pasakiau, jog esu nescia ir nuragavau is abieju po 200 litu tipo abortui pasidaryt laugh.gif

laugh.gif laugh.gif Ne taip padarei. Reikėjo sakyti "GIMDYSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IR JOKIŲ ABORTŲ". Vat tada į kelnes būtų prisidėję... Nepalyginsi su dviem šimtinėm laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 21, 15:34)
laugh.gif laugh.gif Ne taip padarei. Reikėjo sakyti "GIMDYSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IR JOKIŲ ABORTŲ". Vat tada į kelnes būtų prisidėję... Nepalyginsi su dviem šimtinėm laugh.gif

Ai, as moralini pasitenkinima ir is to turejau. Ir taip jie apsimyzo. O as, be to, bizni prasukau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 21, 15:37)
Ai, as moralini pasitenkinima ir is to turejau. Ir taip jie apsimyzo. O as, be to, bizni prasukau laugh.gif

taip jiems ir reikia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 21, 15:37)
Ai, as moralini pasitenkinima ir is to turejau. Ir taip jie apsimyzo. O as, be to, bizni prasukau laugh.gif

laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
svarbiausia - nesijausti kažkokia antrarūše. Kai tik iš galvos išmečiau mintis "Kam aš su dviem vaikais reikalinga", gyvenimas pasisuko reikiama vaga. Ir kiti į mane kitaip predėjo žiūrėti. Visur pabrėždavau savo savarankiškumą. Ir vyrai pradėjo lipti kaip musės prie medaus. Beje, didžioji dalis - vedę... mad.gif
Atsakyti
Aš kai į tuos pirmus pasimatymus nevaikštau (atsibodo jau), pažintys išlenda iš bendrų draugų, pažystamų ir pan., tai kažkaip jau nelieka tos problemos apie vaiko pristatymą - visi viską žino.
Bet teko galvą palaužyti ne kartą - sakyti ar ne. Dažniausiai iš kalbos išeidavo, nes kaip viena taikliai pastebėjo: mano metų, išsiskyrusi ir be vaikų- gana retas atvejis. Neteko dar išgirsti po pirmo pasimatymo, kad jei su vaiku, tai ačiū NE. Tiesiog dingdavo - gal ir dėl vaiko.
O ar sakyti, ar ne - čia grynai nuo situacijos priklauso. Aš, kaip ir Mandalina, pabrėžiu savo savarankiškumą (beje, vedę taip pat kimba wink.gif ), todėl niekam nekyla jokios abejonės, kad savo vaiku aš rūpinsiuos pati ir sponsoriaus neieškau. Nors kas žino, gal dėl to ir viena? Gal kada išsiverkti kokiam potencialiam kandidatui, kaip sunku vienai, kaip vaikas svajoja apie tėtį ir daineles jam kuria...Žiū, ir susileis koks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 21, 15:34)
laugh.gif  laugh.gif Ne taip padarei. Reikėjo sakyti "GIMDYSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IR JOKIŲ ABORTŲ". Vat tada į kelnes būtų prisidėję... Nepalyginsi su dviem šimtinėm  laugh.gif

Teisingai, jei deti i kelnes, tai iki galo, nesveika pusiaukelej uzstrigti.. laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rameda: 21 balandžio 2004 - 21:53
QUOTE (Smurka @ 2004 04 21, 22:32)
[/QUOTE]
du mulkius, kurie del vaiku mane paliko ir man sirdi suzalojo, as isduriau tongue.gif Pasakiau, jog esu nescia ir nuragavau is abieju po 200 litu tipo abortui pasidaryt laugh.gif

nu malačius clap_1.gif , negaliu nesijuokt laugh.gif thumbup.gif
Aš, kai susipažinau su savo antru vyru, jis mane akivaizdžiai su abiem mano panelytėm "kabino" biggrin.gif , nieko nereikėjo sakyt, patiko visas mūsų trio smile.gif
Atsakyti