Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pasakote apie vaiką

QUOTE (lengvute @ 2004 04 22, 08:10)

Aš, kai susipažinau su savo antru vyru, jis mane akivaizdžiai su abiem mano panelytėm "kabino" biggrin.gif , nieko nereikėjo sakyt, patiko visas mūsų trio smile.gif

Beje, bet tie, kurie "ant mūsų užkibo", prieš tai turėję šeimas, ane?
Maniškis tai išsiskyręs ir pats turi vaiką iš pirmos santuokos. Dar nei karto nevedę arba neturintys vaikų į paneles "be uodegos" žiūri. O gal aš klystu? Kaip pas Jus?
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 22, 06:14)
[Maniškis tai išsiskyręs ir pats turi vaiką iš pirmos santuokos. Dar nei karto nevedę arba neturintys vaikų į paneles "be uodegos" žiūri. O gal aš klystu? Kaip pas Jus?

Maniskis apie tai, kad turiu sunu suzinojo pirma pazinties vakara, is kalbos isejo biggrin.gif Dabar kartu jau ketvirti metai thumbup.gif. Vedes anksciau nebuvo, vaiku neturejo wink.gif ( apsiziurejau, kad neblogas, tai ir ciupau tongue.gif ) O dar ir jaunesnis !
Taip ir nepaleidziu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 04 22, 08:10)
Aš, kai susipažinau su savo antru vyru, jis mane akivaizdžiai su abiem mano panelytėm "kabino" biggrin.gif

As irgi girdejau klausimuku gatvej: "Gal tevelio reikia?" tongue.gif

Bet kol kas nereikia... wink.gif smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, jei vyrukas rimtas ir rimto kazko nori, tai ji gal nustebintu pvz 5 vaikai. O siaip tai kuo anksciau suzino tuo geriau. Tada iskart matosi kas per fruktas! Dazniausia vaiku bijo dar nesusitupeje arba jau persitupeje.
Atsakyti
O jei keturis vaikus turi ka daryt? g.gif g.gif Patirties turit, pasakykit wink.gif wink.gif
tokie sventi vyrai turbut zemej negyvena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (brangute @ 2004 04 24, 20:38)
O jei keturis vaikus turi ka daryt? g.gif g.gif Patirties turit, pasakykit wink.gif wink.gif
tokie sventi vyrai turbut zemej negyvena rolleyes.gif

O tai cia tu keturis turi?
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 22, 08:14)
QUOTE (lengvute @ 2004 04 22, 08:10)

Aš, kai susipažinau su savo antru vyru, jis mane akivaizdžiai su abiem mano panelytėm "kabino"  biggrin.gif , nieko nereikėjo sakyt, patiko visas mūsų trio  smile.gif

Beje, bet tie, kurie "ant mūsų užkibo", prieš tai turėję šeimas, ane?
Maniškis tai išsiskyręs ir pats turi vaiką iš pirmos santuokos. Dar nei karto nevedę arba neturintys vaikų į paneles "be uodegos" žiūri. O gal aš klystu? Kaip pas Jus?

klisti...nes jau 30-35metu vyrai su nepasitikejimu ziuri i moteri 28-30m be vaiku.
Maniskis dabartinis iki manes buvo senas bernas jam tada 33m jau buvo ,o pas mane 2vaikai. Kai suzinojo kad dar ir ne issitokusi esu ,buvo nustebes.Bet vistiek neissigando viso sito.O kai pastojau nuo jo apsidziauge ir liepe gimdit. Nes dar neviena moteris nebuvo nuo jo pastojus.
Atsakyti
Na,taip, turiu keturis. Tai ir klausiau, gal galit ka ismintingo g.gif man patart.Nes, cia, kaip supratau is atsileipimu ir su dviem sudetinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (brangute @ 2004 04 28, 23:05)
Na,taip, turiu keturis. Tai ir klausiau, gal galit ka ismintingo g.gif man patart.Nes, cia, kaip supratau is atsileipimu ir su dviem sudetinga biggrin.gif

Cia turbut viskas ne nuo vaik skaiciaus priklauso o nuo moters sugebejimu laugh.gif
Mano kaimyne ir su 3 vaikais tiek vyru turejo rolleyes.gif o dabar isvis pasigavo kazkoki profesoriu thumbup.gif
Atsakyti
Visai neseniai skaiciau, kaip moteris sekmingai pagimde 15 vaika (cia Lietuvoje!). Tas 15-asis - tai pirmasis jos ir antrojo vyro meiles vaisius. Iseitu taip, kad jinai, turedama 14 vaiku, sugebejo dar kazkoki vyra suvystyti. Beje, seima neasociali, neprasigerusi ir rupinasi visa banda vaikuciu tiek, kiek gali.
Atsakyti
QUOTE (mandalina @ 2004 04 22, 08:14)
QUOTE (lengvute @ 2004 04 22, 08:10)

Aš, kai susipažinau su savo antru vyru, jis mane akivaizdžiai su abiem mano panelytėm "kabino"  biggrin.gif , nieko nereikėjo sakyt, patiko visas mūsų trio  smile.gif

Beje, bet tie, kurie "ant mūsų užkibo", prieš tai turėję šeimas, ane?
Maniškis tai išsiskyręs ir pats turi vaiką iš pirmos santuokos. Dar nei karto nevedę arba neturintys vaikų į paneles "be uodegos" žiūri. O gal aš klystu? Kaip pas Jus?

klysti. Mano draugas vaiku neturi ir vedes nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 29, 08:41)
Visai neseniai skaiciau, kaip moteris sekmingai pagimde 15 vaika (cia Lietuvoje!). Tas 15-asis - tai pirmasis jos ir antrojo vyro meiles vaisius. Iseitu taip, kad jinai, turedama 14 vaiku, sugebejo dar kazkoki vyra suvystyti. Beje, seima neasociali, neprasigerusi ir rupinasi visa banda vaikuciu tiek, kiek gali.

Skamba kaip ir fantastikos srities. Neisivaizduoju, kaip galima tiek vaiku turet doh.gif
Atsakyti