QUOTE(Karusia @ 2011 09 29, 09:06)
gal tame ir yra atsakymas į visus trankymus....
Pritariu Karusiai. Tik besąlygiška meilė nuo to gydo.
Mūsų mažius paimtas tokio pat amžiaus. Nakrimis lovytė nukeliaudavo prie priešingos sienos, grauždavo dantukais save ir t.t.- viskas, kas aprašyta.
Buvo naktų, kad praglostydavau kiaurai. Refleksas būdavo tiesti ranką ir prispausti urzgiantį ir besidaužantį.
palaipsniui ėmė laiutis po 1,5 metų kartu. Po 2 metų liko tik supimąsis, po 4 m. turim piršto graužimą (tik migdantis). Kartais leidžiu, dažnaiusiai laikau rankytę. (Nagutis vis gražėja). Liko baisus nenoras miegoti vienam. Turiu kas vakarą pagulėti. Atrodo miega, bandau pasprukti, o jis tik cakt...ir žiūri klausiamom akytėm: kur??? Taip kas vakarą. Retai išmiega visą naktį vienas - atbėga pabudęs į mūsų lovą. Supimosi, daužymosi, urzgimo ir dejavimo nebeliko visai.
Buvo vienas atvejis visai neseniai. Dieną labai susipykom. Tiesiog nepaklausė draudimo, aš jam paaiškinau, kad aš noriu ir man svarbu, kad jis neitų į lauką (sirguliavimo pradžia). Sakau, Tau svarbu, kad galėtum, kai baisu, naktį ateiti į mano lovytę. jei nevykdysi, kas man svarbu, tada jau ir nedaryk, kas Tau svarbu. Ponaitis pats per mano "negalima" pasitvarkė savaip. Naktį, vietoj to, kad eitų į mūsų lovą, sėdėjo ant grindų suposi ir urzgė šalia savo lovytės. Nežinau, ar manipuliavo, - nemanau, nes apsimiegojęs buvo, bet kaip tada suvokė ir nusprendė, kad negali eiti pas mus... nežinau. Užteko pašaukti vardu ir atbėgo. Taigi, kažkaip visa tai praėjo...kažkokios liekanos nežymūs praeities fragmentai kartais atsiveja. Turm labai prisirišusį prie mūsų mažąjį.
Tik dičkiukas dėl to kažkiek prarado. Mažas klausinėjo: mažiukas turi mamytę, o kur mano mamytė? Čia jam kažkiek buvo atsiminimai dėl kitų moterų, kurios jį globojo tikslu įsivaikinti, atskyrus nuo broliuko, bet Labiausiai jį žalojo mano didesnis dėmesys mažajam (o tai buvo būtina).
Gal prieš metus dičkiukas paklausęs, ar aš ir brolio negimdžiau, galutinai atsiduso su palengvėjimu.
Suprantu, kad tokius čia aptartus pažeidimus išspręsti gali laabai didelė meilė (nežinau, ar visais atvejais). Natūralu, kad nuo to kenčia kiti šeimos mažieji. Nežinau, kiek tai įmanoma taip "skriausti" biologinius. Manau, kad besiruošiantys įvaikinimui tam turi būti ruošiami.
Įvaikinimas tiek gamtoje, tiek tarp žmonių turi ne vieną prieštarą su gamtos dėsniais, bet šis reiškinys pasitaiko ir gamtoje, ir tarp žmonių

. Tuik, kiek žinau, gamtoje įvaikintų nebeskirsto į savus ir svetimus...