Įkraunama...
Įkraunama...

"Kalėdinis gardumynas"

user posted image
Atsakyti
Jau galima pradėt antrą temą. Na, ką laukiam rezultatų smile.gif Kritikavom, kritikavom, žiūrėsim, kas iš to išėjo laugh.gif
Atsakyti
Manau, kad rezultatai iškart po vidurnakčio g.gif

Lauksim, ania? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninna_Ricci: 12 gruodžio 2009 - 20:30
QUOTE(Ninna_Ricci @ 2009 12 12, 20:30)
Manau, kad rezultatai iškart po vidurnakčio g.gif

Lauksim, ania? bigsmile.gif


taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai kaip manot,kas taps 10 laiminguju?as manau ,kad eglutes zalios,riestainiukai obuoliu,koks nors pyragiokas,migdoliniai sausainiukai,eglute meduoline,gal feju lazdeles dar,slizikynas
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2009 12 12, 20:50)
Tai kaip manot,kas taps 10 laiminguju?as manau ,kad eglutes zalios,riestainiukai obuoliu,koks nors pyragiokas,migdoliniai sausainiukai,eglute meduoline,gal feju lazdeles dar,slizikynas

Sunku pasakyti, bet panašu, kad bus, kaip jūs sakot. Tikrai turėtų būti ir eglutės žalios, ir migdoliniai sausainėliai.
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 12 12, 21:03)
Sunku pasakyti, bet panašu, kad bus, kaip jūs sakot. Tikrai turėtų būti ir eglutės žalios, ir migdoliniai sausainėliai.

drinks_cheers.gif tarp daug kuriu reikia rasyti ïr":) nes laimėtojų bus net 10 bigsmile.gif
oj laukiam laukiam, 00.00 mes laukiam smile.gif
Atsakyti
laukiam drinks_cheers.gif

nera daug nuotrauku taigi bet kuri turi sansa buti tarp 10 laiminguju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 12 gruodžio 2009 - 21:53
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 12, 21:51)
laukiam  drinks_cheers.gif

o as kai niekad miego noriu lotuliukas.gif doh.gif dar laikaus kol sokius rodo.. bet jauciu nesulauksiu vidurnakcio, tai is anksto sveikinimai visoms bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi manau nesulauksiu, ryt paziuresiu rezultatus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 12, 22:16)
as irgi manau nesulauksiu, ryt paziuresiu rezultatus blush2.gif

kokios jūs miegaleikos smile.gif mano kai vidinis laikrodis sugedęs,tai anksčiau 2 neužmiegu.paskui ryte iki kokios 12-13 valandos vaikštau kaip girta doh.gif
taip kad aš ir sulauksiu rezultatų,ir dar pasveikinsiu nugalėtojas,dar pabimbinėsiu ir eisiu pas plunksnių smile.gif

kokio iš tų skanėstų norėtumėt vakarienei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 12 gruodžio 2009 - 22:31
QUOTE(Olaiva @ 2009 12 12, 22:29)
kokios jūs miegaleikos smile.gif mano kai vidinis laikrodis sugedęs,tai anksčiau  neužmiegu.paskui ryte iki kokios 12-13 valandos vaikštau kaip girta  doh.gif
taip kad aš ir sulauksiu rezultatų,ir dar pasveikinsiu nugalėtojas,dar pabimbinėsiu ir eisiu pas plunksnių smile.gif

kokio iš tų skanėstų norėtumėt vakarienei?

as irgi bimbineciau iki isnaktu, bet mano biologini laikrodi pakoregavo mazasis kleckas... ryte buna labas rytas, saule mano lotuliukas.gif nori nenori reikia keltis doh.gif nors ir tai gerai, kai paaugo pats isijungia vaikam, tai mes koki pusvalandi dar nusnustam cool.gif

einu paziureti dar karta i skanestus rolleyes.gif
Atsakyti