Įkraunama...
Įkraunama...

Suvestinės šeimos

Ieškojau, bet niekur neradau temelės apie suvestines šeimas. Tai nutariau įdėti į skyrelį apie gausias šeimas. Čia tokios šeimos, kai mama iš pirmos santuokos turi savo vaikų, tėtis - savo vaikų, o paskui dar gali atsirasti ir bendrų. smile.gif Ar yra tokių šeimų gausių šiame skyrelyje ? Aš pati išsiskyrusi, auginu dvi dukreles, o greitu laiku kursiu šeimą su vyru, kuris vienas augina savo du vaikus. Taigi, mūsų šeimynos jau bus viso 4 vaikai. Šiek tiek baugu, kaip vaikai priims vienas kitą, ar nebus tarp jų konkurencijos ir pan. Kaip jums sekasi ? Pabendraukim.
Atsakyti
Čia labai labai įdomi ir aktuali tema. Deja, as tik pateoretizuot galeciau, todel to nedarysiu. Šiaip tai nėra manau tai lengva, nors man atrodo labai gražiai. Vyras ir moteris, kurie jau turėdami savo vaikų ir skaudzias gyvenime patirtis(skyrybas ar netektis) ryžtasi vėl kurti šeimą -reiškia jie labai rimtai į tai žiūri. O kai tėvai atsakingai kažką daro, tai ir vaikų požiūris kitoks.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2009 12 08, 13:57)
Ieškojau, bet niekur neradau temelės apie suvestines šeimas. Tai nutariau įdėti į skyrelį apie gausias šeimas. Čia tokios šeimos, kai mama iš pirmos santuokos turi savo vaikų, tėtis - savo vaikų, o paskui dar gali atsirasti  ir bendrų.  smile.gif Ar yra tokių šeimų gausių šiame skyrelyje ? Aš pati išsiskyrusi, auginu dvi dukreles, o greitu laiku kursiu šeimą su vyru, kuris vienas augina savo du vaikus. Taigi, mūsų šeimynos jau bus viso 4 vaikai. Šiek tiek baugu, kaip vaikai priims vienas kitą, ar nebus tarp jų konkurencijos ir pan. Kaip jums sekasi ? Pabendraukim.

O jusu vaikuciai,kaip suprantu,jau buvo susitike?Koks ju amzius?
Na,as irgi panasioj situacijoj-mano vaikui vieneri,o draugo vaikam 2 ir 4 metai.Nors realiai kurti seimos dar neplanuojam,bet vis pasvarstom,o kaip bus.Vaikai jau buvo susitike,tai labai sauniai susidraugavo,tik aisku ne vienas dar nesupranta kas cia, kame ir kaip...
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2009 12 09, 02:29)
O jusu vaikuciai,kaip suprantu,jau buvo susitike?Koks ju amzius?
Na,as  irgi panasioj situacijoj-mano vaikui vieneri,o draugo vaikam 2 ir 4 metai.Nors realiai kurti seimos dar neplanuojam,bet vis pasvarstom,o kaip bus.Vaikai jau buvo susitike,tai labai sauniai susidraugavo,tik aisku ne vienas dar nesupranta kas cia, kame ir kaip...


Malonu, kad atsiliepei. Mano vaiku amzius - 4 ir 7, o jo - 9 ir 10, vyriausias berniukas. Vaikai puikiai bendrauja, bet neilgai - po viena-dvi dienas, nes mes gyvename toli vienas nuo kito. Kaledas ir Naujuosius svesim visi kartu, tai apsistosim draugo namuose ilgesniam laikui, tada ir pasimatys visu astrus kampai. Jo vaikai mane gerai priima, gaunu komplimentu, kad esu miela ir gera, tik jauciasi, kad vaikai pavyduliauja tevo demesio man. Sunus vis uzmeta komentara, kad mes per ilgai buciuojames, o dukra vis stengiasi tevui priminti, kad ji jo mylimiausia dukrele biggrin.gif Is mano vaiku tokios reakcijos nera, jos pacios kariasi jam ant kaklo, klausineja, ar jis noretu buti ju teciu ir pan. Jusu vaikai mazesni, todel adaptacija visu turetu buti lengvesne. O siap ar bijai ko, ar kyla abejones, kaip suveiks toks suvestines seimos modelis, ar uzteks demesio kiekvienam ir pan. ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2009 12 09, 13:28)
Malonu, kad atsiliepei. Mano vaiku amzius - 4 ir 7, o jo - 9 ir 10, vyriausias berniukas.

O draugo vaikai su juo gyvena?Maniskio tai tik kas antra savaitgali,na ir savaites begyje kokia diena pas teti...
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2009 12 12, 00:17)
O draugo vaikai su juo gyvena?Maniskio tai tik kas antra savaitgali,na ir savaites begyje kokia diena pas teti...


Taip, vaikai gyvena su juo. Motina gali susitikti su vaikais du kartus per men., bet tik esant dar vienam pasaliniam asmeniui, todel jai patogiau ju visai neimti. Paskutini karta vaikai matesi su motina pries koki men. Zodziu, jai sie vaikai nelabai rupi. nes siuo metu ji kuria savo nauja gyvenima su nauju vyru, nuo kurio greitai pagimdys kudiki. Taigi, busim seima su 4 vaikais pilna ta zodzio prasme. biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoje taip pat 4 vaikai 2 bendri ir po vieną iš buvusių šeimų.
Šiaip tai situaciją vertinu gana sudėtinga, nes vyro mergaitei buvo jau 12 metų, kai atėjo į naują šeimą, o mano sūnui 6,5 metų.Mergaitė visą laiką stengiasi konkuruoti dėl tėvo dėmesio (šiaip, sakyčiau, nenuoširdi), o mano sūnus taip pat labai pavyduliauja ir provokuoja tiek mane tiek vyrą konfliktuoti. 4u.gif
Na, situacija kiek pagerėjo, kai vyriausia dukra išvyko pas mamą į užsienį gyventi ir mano sūnui (praėjus 3 metams) po truputį atlėgo pavydas (atsirado brolis bei sesė, kurie jį labai myli). Karts nuo karto stebiu pavydo protrūkius, bet bendra veikla suvienija mus.
Tai gi, manyčiau, kad lauks labai rimti išbandymai ateityje mirksiukas.gif , linkiu sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2009 12 08, 15:57)
Šiek tiek baugu, kaip vaikai priims vienas kitą, ar nebus tarp jų konkurencijos ir pan.

konkurencija bus, tai normalu, bet as siulau su vyru aptart jusu vaiku bendra auklejima, kad butu kuo maziau nesutarimu tarp vaiku ir suaugusiu (jusu su vyru). Tikriausiai apie tai dar negalvojot, bet abiejose seimose galioja skirtingos taisykles, o jums reikes jas aptarti ir priimti bendras. Ir geriausia, iskart kartu apsigyvenus. Na, juk gali buti pvz., kad vienoj seimoj vaikams galima neiti miegoti iki 22 val., o kiti lovoje turi buti 21val.? Vieniems galima zaisti su kompiuteriu po valanda kasdien, kitiems tik po pusvalandi savaitgali. Vieniems kisenpinigiu duodama po 5 Lt per diena, kitiems 5 Lt per savaite. Na, ir dar daug tokiu dalyku gali buti. Jei neivesit visiems vaikams vienodu taisykliu, tai gali skatinti tarp ju pykti ir pavyda. Va tuomet, tai nebus gerai.
Atsakyti
Mano vaikui 6 . Draugo mergaitei 10, berniukui 11 vyriausiam berniukui 16. Vyriausio vaiko mano vaikas jau nelaiko vaiku- net pats sake, kad jis suauges. Su 11-meciu bendrauja daugiausia, randa bendru uzsiemimu...zinoma ir pasipyksta kaip vaikai ( o dar mano juk vienturtukas). Daugiausia problemu bendravime su mergaite. Ji ir atbega ir apsikabina, pabuciuoja ....pradzioj bandydavo ir jis is kart atsirasti man ant kaklo. Bet mes apie tai pakalbejom tai dabar labai rimtu veidu stebi kai ji salia ir tikrai jaucia konkurencija. Abu sunkiai bendrauja, nes mergaite turi negalia. MAniskis dar per mazas ir nesupranta , kad ji kitokia, kad ji kitaip bendrauja.
Jie visi tokie skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2010 01 12, 20:01)
Mano vaikui 6 . Draugo mergaitei 10, berniukui 11 vyriausiam berniukui 16. Vyriausio vaiko mano vaikas jau nelaiko vaiku- net pats sake, kad jis suauges. Su 11-meciu bendrauja daugiausia, randa bendru uzsiemimu...zinoma ir pasipyksta kaip vaikai ( o dar mano juk vienturtukas). Daugiausia problemu bendravime su mergaite. Ji ir atbega ir  apsikabina, pabuciuoja ....pradzioj bandydavo ir jis is kart atsirasti man ant kaklo. Bet mes apie tai pakalbejom tai dabar labai rimtu veidu stebi kai ji salia ir tikrai jaucia konkurencija. Abu sunkiai bendrauja, nes mergaite turi negalia. MAniskis dar per mazas ir nesupranta , kad ji kitokia, kad ji kitaip bendrauja.
Jie visi tokie skirtingi  4u.gif



sveika, Ramune, mes buvom susitikusios kitoje temeleje. Kaip jusu didele seimyna gyvena, ar kartu, ar vis dar atskirai ? Mes vis dar atskirai, bet daznai susieinam, kai tik turim galimybe. Kaledas ir naujuosius sventem pas ji namuose, turejau dvi savaites atostogu. Vaikai labai gerai bendrauja kol kas tiek tarpusavyje, tiek su su suaugusiais (tiek su manimi, tiek su mano draugu). O kaip bus toliau, ziuresim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2010 01 13, 19:41)
sveika, Ramune, mes buvom susitikusios kitoje temeleje. Kaip jusu didele seimyna gyvena, ar kartu, ar vis dar atskirai ? Mes vis dar atskirai, bet daznai susieinam, kai tik turim galimybe. Kaledas ir naujuosius sventem pas ji namuose, turejau dvi savaites atostogu. Vaikai labai gerai bendrauja kol kas tiek tarpusavyje, tiek su su suaugusiais (tiek su manimi, tiek su mano draugu). O kaip bus toliau, ziuresim rolleyes.gif

Mes atskirai....taip greitai viskas nevyksta ax.gif Mes taip pat Sventes sutikome kartu... Buvo labai smagu... Ir dabar progai esant vaziuojam pas juos. Daug bendru pomegiu , interesu....bet ir daug nezinomybes ...... 4u.gif Bet siai dienai esu laiminga ir wub.gif
Atsakyti
4u.gif
galiu si ta pasakyti is kitos puses, t.y. vaiku, tik as jau ne tokia maza buvau 16m, o brolis 18 kai mama susirado vyra, jis turi 3 vaikas, jauniausia mano metu, o kiti vyresni, pradzioje buvo siek tiek keista, bet jie kazkaip pamazu mus supazindino. sunkiausia buvo mano mamai, nes ji issikele gyventi pas ji, nors jo vaikai nemazi, bet pradzioje nelabai siltai priieme mano mama, visgi nera lengva priimti nauja zmogu, tad vyko trintis, taciau su laiku viskas labai gerai susitvarke, visi gerai sutariame, tiek as su jos vyru , tiek mano mama su jo vaikais, as su jo vaikais nera kad labai daug bendrauciau, bet per sventes kai visi susieina tai buna labai smagu, juk 5 vaikai su savo porom ir jau tuoj bus 4 anukai kai susirenka tai jau gaunasi tikrai didele seimyna! biggrin.gif
siaip as dziaugiuosi, kad taip nutiko, nes mano tetis mires, mamos vyras irgi naslys, susiejo du nasliai ir gavosi labai didele seima! niekada net nepagalvojau mamos smerkti, kad ji antra karta istekejo, priesingai dziaugiuosi, kad ji ne vienisa!
linkiu, kad visom suvestinem seimom viskas sklandziai vyktu! 4u.gif
Atsakyti