Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomeninis transportas

Labukas!
kentejau,tyliejau visa mienesi,kol galiausiai balionas sprogo!
as masinos ne vairoju,tai tenka mazyli savo i darzeli vezioti su autobusu..
kokie zmonies kiaulies!(ne visi zinoma)bet man tik tokie paskutiniu momentu pasitaiko verysad.gif
prasideda nuo to kai atvaziuja autobusas ir tau tenka i ji ilipti kartu su vaiku,paimu ant ranku,kad butu greiciau,maza to,tase an pieciu,du skieciai (kaip siandiem)rankoj ir,kad nors vienas praleistu,ne VELNIO!Visi kai pamiseliai griuna i transporta doh.gif kol tu paskutinis ilipi,autobusas jau juda,tai az turieklu belieka dantimis laikytis,nes rankos uzimtos,dar kokia nors prie iejimo kaip atsistos,kaip paminklas!nors jiai lipti reikes galutiniai stoteliai,bet ne,ne pajudies....
na,apie tai,kad uzleisti vieta as jau net ne kalbesiu,apsimeta zmonies,kad nieko nemato...o vairotojai kaip isprotieje,viena koja tavo dar laukia,o jis duris jau uzdaro doh.gif
islipti irgi normaliai ne gali.nes niekas neduos,kiek zinau pirmiausia turi zmonies leisti kitiems islipti,mano situacijoi buna deja atvirksciai verysad.gif
Vat ir tiek,lengviau pasidare and dusies kai issipasakojau
Atsakyti
aha,cia jau seniai aisku,pas musiskius kulturos nulis.tik kokios bobules vis rekia ir griudamos puola i autobus,taip atrodo,kad nespes,o vaikai niekam ne motais.atsimenu as kazkada su savo mazium vaziavau ir pasodinau ji,o pati salia stoviu,nu ir ka,bobule sako,vaje kokia geda,kas is tokio issaugs,seniem neleidzia atsisest ir t.t.blyn,sakau,jus dabar atsiklaupkit ant keliu ir pastovekit sausakimsam autobuse,pajauskit ta malonuma,kai visi tau per veida su uzpakaliais brauko doh.gif nepatenkinta liko ziauriai.
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2009 12 09, 09:36)
Labukas!
kentejau,tyliejau visa mienesi,kol galiausiai balionas sprogo!
as masinos ne vairoju,tai tenka mazyli savo i darzeli vezioti su autobusu..
kokie zmonies kiaulies!(ne visi zinoma)bet man tik tokie paskutiniu momentu pasitaiko verysad.gif
prasideda nuo to kai atvaziuja autobusas ir tau tenka i ji ilipti kartu su vaiku,paimu ant ranku,kad butu greiciau,maza to,tase an pieciu,du skieciai (kaip siandiem)rankoj ir,kad nors vienas praleistu,ne VELNIO!Visi kai pamiseliai griuna i transporta doh.gif kol tu paskutinis ilipi,autobusas jau juda,tai az turieklu belieka dantimis laikytis,nes rankos uzimtos,dar kokia nors prie iejimo kaip atsistos,kaip paminklas!nors jiai lipti reikes galutiniai stoteliai,bet ne,ne pajudies....
na,apie tai,kad uzleisti vieta as jau net ne kalbesiu,apsimeta zmonies,kad nieko nemato...o vairotojai kaip isprotieje,viena koja tavo dar laukia,o jis duris jau uzdaro doh.gif
islipti irgi normaliai ne gali.nes niekas neduos,kiek zinau pirmiausia turi zmonies leisti kitiems islipti,mano situacijoi buna deja atvirksciai verysad.gif
Vat ir tiek,lengviau pasidare and dusies kai issipasakojau



oj,ceburashka..vienintelis patarimas jums - elkites taip pat!
bent jau as keiciuosi 180laipsniu,kai reikia vaziuot autobusu.nors auklejimas kaip ir neleidzia,bet..bobutes nagliausios,paskui jaunimas..tik ziuri pro langa ogi bega babule,nes nenori paveluoti i autobusa,o kai ilipo jau stovi verkia ale ji taip serga,vos ant koju stovi..kaip joms auktualu taip ir sako,siulau jums daryti ta pati.privaziavo autobusas prie stoteles ir jus sakykit garsiai: cia vaikas,praleiskit..pvz as,tikrai praleisciau (nes kartais buna,kad as tiesiog nematau,todel ir pati bandau ilipti i autobusa) manau nors 2-3 zmones praleis ,o tada jau ir galimybe atsiranda atsisesti.taip pat kai ir islipti reikia "duokit vaikui islipti" zinoma ne visi praleis,bet vis tiek yra ir normaliu,pvz as kiek kartu maciau,kad siaip zmones t.y svetimi,padeda zmogui kuris sedi vezimely ji inest i vidu,paskui is autobuso..
bukit nagla!bent jau del savo vaiko wub.gif
Atsakyti
Oi, dabar vėl visis pradės varyt ant bobučių lotuliukas.gif Šitiek, kiek bus nupasakota, bobučių dar surast reikia.
Vieną vienintelę vietą žinau, kur bobutėms geriau dngti iš akiračio, ir iš po kojų, tai - turgaus prieigos, ten jų daugiausia, ir jos ne pačios mieliausios būna. Bet kitur agresyvių bobučių nesu pastebėjus, tokio kiekio, kaip gerklingų neblaivių pacanų ir/ar kaimiečių.

Kad vairuotojai chamai didžiausi ir galingiausi - faktas. Todėl jų parkas atsižvelgia į kiekvieną konkretų skundą apie kiekvieną atvejį, reikia tik nepatingėti ir nusiųsti jiems emailą, nurodant, kur paskubėjo, kur duris atidaręs važiavo, kur trūkčiojo ištisai ir be reikalo, kur mobiliu pliurpė be pertraukos.

O, kad vaiko nepastebi, tai visai gali būt, kad ir nepastebi. Aš pvz, jei važiuoju, tai visad su mp3, automatiškai nelabai ką ir pastebiu, sykį, kontrolė net turėjo mane per petį paplekšnot, kad aš į ją sureaguočiau lotuliukas.gif Todėl vaiko mama turi mokėt pasinaudot savo liežuviu, kuris nenudžius paprašius normaliu tonu, kad ją praleistų ar pan. Nieko nenutiks, jei paprašysit padėt įlipt, įkelt vežimėlį ar pan, žmonės mielai padeda, jei kreipiesi į juos asmeniškai, o ne abstrakčiai dūsauji.

O, jei dažnai važinėjat, tai geriausia būtų susižinot, nujaust, kada didžiausi žmonių srautai būna, nes pvz vidury dienos (jeigu tai ne turgaus prieigos mirksiukas.gif ), nu, nėr tų žmonių tiek, kad grūstis per galvas reikėtų.
Atsakyti
Mazai man teko Lietuvoj su vaiku su autobusu vaziuot, bet visgi kokius 5 kartus teko autobusu ir tiek pat troleibusu. Su vezimeliu ir mazu leliuku smile.gif Zinoma, ne piko metu. VISADA paprasydavau kokio vyro pagalbos. Ishsirinkdavau 'auka' ir tiesiogiai kreipdavausi, garsiai, visiems girdint, kad butu labai geda jam atsisakyti biggrin.gif Na ir ka, visad padedavo. Moterys kazkaip dar ne tokios supratingos, ypac vyresnes, bet vyrai iskart ciupdavo ikelt vezima thumbup.gif
Lietuviai kuklus zmones, nedrista imtis iniciatyvos padeti, butina paprasyti asmeniskai smile.gif Taigi, mamyte, nebijokit pasipraktikuot garsiau ir uztikrinciau kalbeti, kad niekas nedristu neisgirsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 12 09, 11:40)
oj,ceburashka..vienintelis patarimas jums - elkites taip pat!
bent jau as keiciuosi 180laipsniu,kai reikia vaziuot autobusu.nors auklejimas kaip ir neleidzia,bet..bobutes nagliausios,paskui jaunimas..tik ziuri pro langa ogi bega babule,nes nenori paveluoti i autobusa,o kai ilipo jau stovi verkia ale ji taip serga,vos ant koju stovi..kaip joms auktualu taip ir sako,siulau jums daryti ta pati.privaziavo autobusas prie stoteles ir jus sakykit garsiai: cia vaikas,praleiskit..pvz as,tikrai praleisciau (nes kartais buna,kad as tiesiog nematau,todel ir pati bandau ilipti i autobusa) manau nors 2-3 zmones praleis ,o tada jau ir galimybe atsiranda atsisesti.taip pat kai ir islipti reikia "duokit vaikui islipti" zinoma ne visi praleis,bet vis tiek yra ir normaliu,pvz as kiek kartu maciau,kad siaip zmones t.y svetimi,padeda zmogui kuris sedi vezimely ji inest i vidu,paskui is autobuso..
bukit nagla!bent jau del savo vaiko  wub.gif

tai,kad jau pradedu ir as taip elgtis,nors nera cia aisku ko gyrtis ypac kai vaikas mato,turiu gi but pavyzdis.Bet zinokyte ne tik bobutes,ir mano amziaus ir ....

Papildyta:
QUOTE(biti atskrend @ 2009 12 09, 12:40)
Mazai man teko Lietuvoj su vaiku su autobusu vaziuot, bet visgi kokius 5 kartus teko autobusu ir tiek pat troleibusu. Su vezimeliu ir mazu leliuku smile.gif Zinoma, ne piko metu. VISADA paprasydavau kokio vyro pagalbos. Ishsirinkdavau 'auka' ir tiesiogiai kreipdavausi, garsiai, visiems girdint, kad butu labai geda jam atsisakyti  biggrin.gif Na ir ka, visad padedavo. Moterys kazkaip dar ne tokios supratingos, ypac vyresnes, bet vyrai iskart ciupdavo ikelt vezima  thumbup.gif
Lietuviai kuklus zmones, nedrista imtis iniciatyvos padeti, butina paprasyti asmeniskai smile.gif Taigi, mamyte, nebijokit pasipraktikuot garsiau ir uztikrinciau kalbeti, kad niekas nedristu neisgirsti biggrin.gif

Aciu! 4u.gif bet tiesa sakant manau,kad cia ne kuklumas o naglumas,zmonies toliau savo nosies nieko matyti nenori siandien lipdama vienai mociutei ir pasakiau gal pirmiausia islipti man leisyte,tai toks ispudus,kad as su siena kalbejau doh.gif o del vyru,tai tikrai,labiau jie linke padeti..
Papildyta:
bobučių dar surast reikia. ir/ar kaimiečių.


O, jei dažnai važinėjat, tai geriausia būtų susižinot, nujaust, kada didžiausi žmonių srautai būna, nes pvz vidury dienos (jeigu tai ne turgaus prieigos mirksiukas.gif ), nu, nėr tų žmonių tiek, kad grūstis per galvas reikėtų.
[/quote]
na as irgi is kaimo,tik 7-nerius metus kai gyvenu Vilniuje,kaime buvo paprasciau visi vienas kita pazista smile.gif tai atobuse vazevome kai didele,druzna seima...
Vazineju rytais ir vakarais kai tikrai daug zmoniu buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2009 12 09, 12:29)
Oi, dabar vėl visis pradės varyt ant bobučių lotuliukas.gif  Šitiek, kiek bus nupasakota, bobučių dar surast reikia.
Vieną vienintelę vietą žinau, kur bobutėms geriau dngti iš akiračio, ir iš po kojų, tai - turgaus prieigos, ten jų daugiausia, ir jos ne pačios mieliausios būna. Bet kitur agresyvių bobučių nesu pastebėjus, tokio kiekio, kaip gerklingų neblaivių pacanų ir/ar kaimiečių.

Kad vairuotojai chamai didžiausi ir galingiausi - faktas. Todėl jų parkas atsižvelgia į kiekvieną konkretų skundą apie kiekvieną atvejį, reikia tik nepatingėti ir nusiųsti jiems emailą, nurodant, kur paskubėjo, kur duris atidaręs važiavo, kur trūkčiojo ištisai ir be reikalo, kur mobiliu pliurpė be pertraukos.

O, kad vaiko nepastebi, tai visai gali būt, kad ir nepastebi. Aš pvz, jei važiuoju, tai visad su mp3, automatiškai nelabai ką ir pastebiu, sykį, kontrolė net turėjo mane per petį paplekšnot, kad aš į ją sureaguočiau lotuliukas.gif Todėl vaiko mama turi mokėt pasinaudot savo liežuviu, kuris nenudžius paprašius normaliu tonu, kad ją praleistų ar pan. Nieko nenutiks, jei paprašysit padėt įlipt, įkelt vežimėlį ar pan, žmonės mielai padeda, jei kreipiesi į juos asmeniškai, o ne abstrakčiai dūsauji.

O, jei dažnai važinėjat, tai geriausia būtų susižinot, nujaust, kada didžiausi žmonių srautai būna, nes pvz vidury dienos (jeigu tai ne turgaus prieigos mirksiukas.gif ), nu, nėr tų žmonių tiek, kad grūstis per galvas reikėtų.



Tai ka čia tas liežuvis padės, taigi su mp3 visi...
Ir į darželį gali pasirinkt kada vaiką vest, iš ryto ar vidury dienos.. tikrai..

Išsiauklėjimo elementaraus ir mandagumo trūkumas, kur čia matyta, kad nepadėti, kai matai, kad žmogui sunku, jei jis nepaprašo..
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2009 12 09, 11:29)
Oi, dabar vėl visis pradės varyt ant bobučių lotuliukas.gif  Šitiek, kiek bus nupasakota, bobučių dar surast reikia.
Vieną vienintelę vietą žinau, kur bobutėms geriau dngti iš akiračio, ir iš po kojų, tai - turgaus prieigos, ten jų daugiausia, ir jos ne pačios mieliausios būna. Bet kitur agresyvių bobučių nesu pastebėjus, tokio kiekio, kaip gerklingų neblaivių pacanų ir/ar kaimiečių.

Kad vairuotojai chamai didžiausi ir galingiausi - faktas. Todėl jų parkas atsižvelgia į kiekvieną konkretų skundą apie kiekvieną atvejį, reikia tik nepatingėti ir nusiųsti jiems emailą, nurodant, kur paskubėjo, kur duris atidaręs važiavo, kur trūkčiojo ištisai ir be reikalo, kur mobiliu pliurpė be pertraukos.

O, kad vaiko nepastebi, tai visai gali būt, kad ir nepastebi. Aš pvz, jei važiuoju, tai visad su mp3, automatiškai nelabai ką ir pastebiu, sykį, kontrolė net turėjo mane per petį paplekšnot, kad aš į ją sureaguočiau lotuliukas.gif Todėl vaiko mama turi mokėt pasinaudot savo liežuviu, kuris nenudžius paprašius normaliu tonu, kad ją praleistų ar pan. Nieko nenutiks, jei paprašysit padėt įlipt, įkelt vežimėlį ar pan, žmonės mielai padeda, jei kreipiesi į juos asmeniškai, o ne abstrakčiai dūsauji.

O, jei dažnai važinėjat, tai geriausia būtų susižinot, nujaust, kada didžiausi žmonių srautai būna, nes pvz vidury dienos (jeigu tai ne turgaus prieigos mirksiukas.gif ), nu, nėr tų žmonių tiek, kad grūstis per galvas reikėtų.



Oi,nu taip ir yra smile.gif as jums galiu pasakyti savo marshruta,net turgu shalia nera,bet bobuciu oj kiek smile.gif ir visos per galvas lipa su savo maisais,vezimeliais..ypac patinka kai 2 vietos,ant vienos sedi ta pati bobute,ant kios sedi bobutes maishas..jo,maishas ziauriai pavargo stovet,o man po 12val naktines pamainos visai nesinori atsisest smile.gif ir dar pasakyk kazka..tai jau tokiu zodziu ishgirsi,kad net puse nesuprasi,kad nachalke tokia ishdriso cia aiskinti "kai taaaaaau bus 70metu,va tada paziuresim" jezau..man nesvarbu kas bus kai man bus 70metu,man yra svarbi si diena,ir kad as esu ziauriai pavargusi..nors mano mociutei 82m,ir sako nei karto nebuvo paprasius kazko ,kad uzhleistu vieta,nes sako mokam uz pravaziavima visi vienodai,kazkhkas su nuolauda,kazhkas pilna kaina,ir nepatikesit,bet sako vaikai po mokyklos irgi pavargsta,o as (mano mociute) ir namie galiu pasedet,neturiu gi daug reikalu.
ir kad sakot galima pasinaudot savo liezuviu kuris nenudzius,ir iskart sakot "as visada su mp3" tai apsispreskit biggrin.gif doh.gif kaip prashyti zmogaus kuris su ausinukais sedi? g.gif prieshtaraujat pati sau rolleyes.gif
ne i tema,bet del mp3...gerai kai shalia stovi zmogus su mp3,ir as negirdziu jo muzikos..bet kai girdi visas autas,is vienos puses metalas,is kitos popsas,kazhkas dar paleidzia tiesiai is mobiliako,tai doh.gif uzhknisa juoda,zinoma,tai yra autobusas,niekam nieko neuzhdrausi,bet as ju vietoj pagalvociau,ar tikrai kitiems malonu kartu su manim klausytis bumcikus,nes autobuse ir taip uzhtenka triuksmo ir be mp3 playeriu 4u.gif


ir dar greitai viena istorija prisiminiau,nors cia ne apie autobusus,o apie bobutes biggrin.gif
nuejau karta i pasta..o zmoniuuu kiekkkkk,2langeliai ir prie kiekvieno apie 10-12 zmoniu,nu praejo valanda,as jau gal 3-4,ateina pensionere,sako oj praleiskit mane,as taip pavargau,tiek ejau,oj praleiskit zmones mane,na visi jau tipo gerai,gerai..o vienas vyras sako: pavargot? tai prasom seskites,jus paskutine ir isiminkit po kurio zmogaus jus,ir sedekit,kai ateis jusu eile tai atsistokit ir prieikit prie langelio doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip ji pasimete,ajajaj..ji tokia aaa,uuu,ooo,eee..neturejo ka atsakyt.. bet po 5min pasake,kad ji turi pas anuka skubet biggrin.gif zodziu,jos tokios senos,vargseles,bet meluoja oj kiek gerai..net jaunimas neturi tokios fantazijos,todel dauguma is tikruju verkia daugiau,negu reikia.
Atsakyti
Manau pačią sistemą reiktų tobulinti. Šiaip transporto kamščiai jau dabar pasibaisėtini, bet matyt, autobusų vis tiek neužtenka. Gal bilietėlių kainos piko ir nepiko metu turėtų skirtis.
O apie supratingumą ir pagarbą vienas kitam jau nėra ką ir kalbėti.
Papildyta:
QUOTE(Irina-i @ 2009 12 09, 12:09)
ne i tema,bet del mp3...gerai kai shalia stovi zmogus su mp3,ir as negirdziu jo muzikos..bet kai girdi visas autas,is vienos puses metalas,is kitos popsas,kazhkas dar paleidzia tiesiai is mobiliako,tai  doh.gif  uzhknisa juoda,zinoma,tai yra autobusas,niekam nieko neuzhdrausi,bet as ju vietoj pagalvociau,ar tikrai kitiems malonu kartu su manim klausytis bumcikus,nes autobuse ir taip uzhtenka triuksmo ir be mp3 playeriu  4u.gif

Ir kodėl tai visad prasta muzika??? biggrin.gif doh.gif Taip ir noris pasakyti, suprantu, kad ne tavo kaltė, jog turi prastą skonį, renkantis muziką, bet ar tikrai visas autobusas turi klausytis???
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 12 09, 13:09)
,nes autobuse ir taip uzhtenka triuksmo ir be mp3 playeriu  4u.gif
.


Nu, jau persiprašau doh.gif Mano mp3 jau koks mėnuo sugedęs, tai važinėju be jo. Ir kažkaip nei vieno karto negirdėjau, kad iš kieno nors mptrioškės muzika lietųsi po visą viešąjį transportą.... blink.gif O su mp3 važiuoja vos ne kas antras.
Ir, apskritai, tuose autobusuose, kur aš važiuoju, būna tylu visiškai, iš kur tas triukšmas??? Jūs labai jautri, turbūt, jei jums ir autobusas triukšmingas, ir iš ne vieno mp3 griausmingus bumčikus girdite lotuliukas.gif Na, tokiu atveju, problema - ne mp3, o jūsyse. mirksiukas.gif

Lipant į autobusą/troleibusą reikėtų nusiteikti, kad tai nėra jūsų asmeninis transportas, tad žmonių gali važiuoti visokių. Vieni gali norėti klausytis muzikos, kiti - šnekėti garsiai telefonu, treti - juoktis tarpusavy, ketvirti - šiaip pabambėti....Toks gyvenimas mirksiukas.gif
Mane pvz erzina kvapai viešajam transporte, nu, betgi nešokinėsiu aš prie kiekvieno diedo siūlydama nueit jam į dušą, dar ne taip supras.... bigsmile.gif
O, jei kas manęs paprašytų išsijungt mp3, tai tikrai pasiūlyčiau išlipt, jei nervukai tokie jautrūs. tongue.gif
Atsakyti
jei susimokejai uz vaziavima autobusu, tai ir kampe prisikt gali? net jei visiems smirdes? tokia eilinio lietuvio logika...
o muzonai autobuse nervina. net ir is mp3 - gal tik jums atrodo,kad nesigirdi, o gal jus ne tokiu garsu leidziat, kad ir kitiems muzonas per smegenis kaltu, bet tokiu buna oj kiek...
Atsakyti
A, manrods, supratau apie ką jūs - apie muziką iš telefonų, o aš apie muziką per ausines.
Ta, iš telefonų, kur vaikai klauso, nervina, bet ne tiek, kad norėčiau prieiiti ir pareikšti savo nuomonę apie ją. Kuo, tokiu atveju, aš skirčiausi nuo kokios būsimos eilinės bambamčios babcės autobuse? bigsmile.gif
Atsakyti