Įkraunama...
Įkraunama...

Essence

Aptariam toliau smile.gif
user posted image

Oficialus puslapis

Facebook
Sena temuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 gruodžio 2009 - 15:22
6Combo9<<<<
Nea nepažiūrėjau, bet nu daugiuasia koių 15 litų, nes tarkim kad ir tie blizgii, tai jie 11 lt su kapeikom, o pudra 13,90 berots smile.gif
Atsakyti
Idomi ir man ju kaina g.gif i mano "kaimo" Eurokosa sake ketvirtadieni uzvezti turi nauja kolekcija, bet , kad "konsultantes" nezino nei ka atvez , nei kokia kolekcija ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 gruodžio 2009 - 17:41
siandiena nusipirkau maskuojamaji pieštuka nors jau turejau maskuojamaji pieštuka ,,stay natural".
ziurejau seselius tuos ruzavus is moonligh kolekcijos bet nepirkau doh.gif nes kazkaip pamaniau kad man netinka spalva
siandiena norejau nusipirkti tos linijos sos produktu.tik neapsisprendziau ar ta sviesta nagų ir nagų odelių balzamas ,,sos'' pirkti ar ta nagų odelių aliejus ,,sos''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo picolina: 09 gruodžio 2009 - 17:45
QUOTE(picolina @ 2009 12 09, 18:43)
siandiena nusipirkau maskuojamaji pieštuka nors jau turejau maskuojamaji pieštuka ,,stay natural".
ziurejau seselius tuos ruzavus is moonligh kolekcijos bet nepirkau  doh.gif  nes kazkaip pamaniau kad man netinka spalva
siandiena norejau nusipirkti tos linijos sos produktu.tik neapsisprendziau ar ta sviesta nagų ir nagų odelių balzamas ,,sos'' pirkti ar ta nagų odelių aliejus ,,sos''

Aš tai žiūrėjau tuos juodus šešėlius, bet, kad jie tamsiai pilki, o ne juodi pasirodo.
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2009 12 09, 16:53)
6Combo9<<<<
Nea nepažiūrėjau, bet nu daugiuasia koių 15 litų, nes tarkim kad ir tie blizgii, tai jie 11 lt su kapeikom, o pudra 13,90 berots smile.gif


11 lt. su centais. Pasirodė švelnutis, bet man norėtųsi, kad didesnis būtų.

Pažiūrėjau aš irgi šiandien tą kolekciją...ir nieko nepirkau. Manau geriau kokią kitą būtų atvežę...vienintelis šepetėlis ir dar tie blizgučiai verti dėmesio, bet kai vieno nereikia, o kitų nenaudoji... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 12 09, 20:10)
11 lt. su centais. Pasirodė švelnutis, bet man norėtųsi, kad didesnis būtų.

Pažiūrėjau aš irgi šiandien tą kolekciją...ir nieko nepirkau. Manau geriau kokią kitą būtų atvežę...vienintelis šepetėlis ir dar tie blizgučiai verti dėmesio, bet kai vieno nereikia, o kitų nenaudoji...  biggrin.gif

Na aš tai planuoju pirkt tuos blizgučiusiu, tai jei kas nroėsiu kai išbandysiu pasidalinisu nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 12 09, 19:10)
11 lt. su centais. Pasirodė švelnutis, bet man norėtųsi, kad didesnis būtų.

cia tas rausvas sepetelis??? as tai jo nepastebejau,kiek ziurinejau stengus blush2.gif lotuliukas.gif o jis labiau pudrai skirtas,as skaistalams?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2009 12 09, 20:31)
cia tas rausvas sepetelis??? as tai jo nepastebejau,kiek ziurinejau stengus  blush2.gif  lotuliukas.gif  o jis labiau pudrai skirtas,as skaistalams?? 4u.gif


Manau, kad skaistalams...nors man atrodo, kad šepetėlių naudojimas yra labai individualus dalykas...iš principo galima su juo ir tą ir tą tepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 12 09, 23:17)
Manau, kad skaistalams...nors man atrodo, kad šepetėlių naudojimas yra labai individualus dalykas...iš principo galima su juo ir tą ir tą tepti  mirksiukas.gif

o, jau nauja temutė, dėkui cherry, kad sukūrei ax.gif na pvz aš tai pudrą tepu su skaistalam skirtu šepetėliu blush2.gif na ir tepas normaliai, nes labai nedaug mažesnis tas šepetėlis už pudrinį mažesnis ax.gif
Atsakyti
Tai ryt leksiu ziureti sepetelio, nes noriu skaistalams, nors turiu ne viena ir firmos geresnes lotuliukas.gif nu bet foto begalo graziai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Kissable_lips @ 2009 12 09, 23:35)
o, jau nauja temutė, dėkui cherry, kad sukūrei  ax.gif 

ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ka, buvau sianiden Eurokose paziureti kolekcija... tai schmoll.gif
Sepetelis atrodo graziai, bet mazokas, ir atrodo nelabai ka uzkabins... nu bet cia bandyti reikia, bet nelabai man , nepirkau schmoll.gif
Seseliai skysti labaia, nors spalvos grazios, bet pravedziau pirstu per testeri ir ant rankos uzsitepiau, labai pyra, pigmentas silpnas, nieko gero...
Su ta pudra kur spindesio duoda tas pats skystoka tokia, birasnti, zodziu si kolecija ne man doh.gif
Atsakyti