Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarėlės: raudonosios, geltonosios ir kitokios :)

Pakalbėkime apie mūsų gražiąsias kanarėles: ar tiesa, kad gražiomis giesmėmis mus džiugina. Kokios problemos ir džiaugsmai g.gif
Padiskutuokime

user posted image

4u.gif Sena bet nepamiršta:
Senoji Tema


Top postininkai:

first.gif laukine kate 118
second.gif Šalta 92
third.gif giekab 73


Tęsiam pokalbius toliau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ,ačiū uz naujus namučius bigsmile.gif pasirodo aš labiausiai čia pasireiškus doh.gif blush2.gif
Laukiam visų kanarėlių augintojų 4u.gif Ir naujų ir senbuvių mirksiukas.gif

Merginos,turiu prašymą... ax.gif Gal padėtumėt sukelt nuotraukas su mano baltapūkiais,nes man nesigauna blush2.gif
aciuks.gif iš anksto....
Atsakyti
[SIZE=1][SIZE=1] Bandau įkelt nuotrauką doh.gif

 ! 
Per didelė nuotrauka pašalinta

Moderatorė
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

pagaliau nauja tema user posted image

Laukine kate, labai grazus mazylis thumbup.gif tik foto truputy sumažinti reiktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šalta: 11 gruodžio 2009 - 14:51
Va šitų vyšninių norėčiau kanarėlių wub.gif
Bandziau sumazint prieš įkeldama blush2.gif ,bet matomai nepavyko...O gal galima sumazint nuotrauką jau įkeltą? unsure.gif
Kaip Šalta tavo kanarėlė laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine kate @ 2009 12 11, 19:15)
Va šitų vyšninių norėčiau kanarėlių wub.gif
Bandziau sumazint prieš įkeldama blush2.gif ,bet matomai nepavyko...O gal galima sumazint nuotrauką jau įkeltą? unsure.gif
Kaip Šalta tavo kanarėlė laikosi? smile.gif

jau ikelta foto tai nežinau kaip sumažinti unsure.gif
Deja mano kanarele neišgyveno user posted image
Na o šios ryškios kanareles, yra šeriamos spec maistu kuris priduoda spalva, bet sveikatos manau kad ne
Atsakyti
...Kaip gaila verysad.gif ...O veterinaras pasakė diagnozę,ar ne?
Tai dabar dar turi vieną paukštelį,ar ne vieno? unsure.gif
Atsakyti
Keletas puslapių kanarėlių mylėtojoms ir augintojoms

Kanarėlių įvairovė Anglų kalba
Daug info apie kanarėles Rusų k.
Daug info apie kanarėles Anglų k.
Apie lyties nustatymą Anglų k.
Ligos Anglų k.
Ligos
Priežiūra
Trumpa info
Apie kanarėles

Tikiuosi bendrom jėgom dar įkelsim daug naudingų puslapių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šalta: 11 gruodžio 2009 - 19:58
QUOTE(laukine kate @ 2009 12 11, 20:41)
...Kaip gaila verysad.gif ...O veterinaras pasakė diagnozę,ar ne?
Tai dabar dar turi vieną paukštelį,ar ne vieno? unsure.gif

Na veterinaras niekuo negalejo padeti, patare tik maista bandyti pakeisti. Deja tas neisgelbejo paukstelis labi greitai nusilpo.
Dabar liko porele, kuri nuolat buciuojasi, svarstau ar deti lizdely ar dar palaukti g.gif
Atsakyti
Kanareles man patys linksmiausi ir graziausi paukstukai wub.gif
Nuo pat mazens laikau kanariuka. Jau turejau 2 zavingus patinelius, kurie isgyveno apie 10 m. Perna netekus savo ciulbuonelio iskart nusipirkau kita 3 men. jaunikli. Veiseja patikino, kad cia tikrai patinelis. Deja, jau metus ji laikau ir niekaip mazutis man neciulba, nors gauna ir gera maisteli ir zalumynu ir vitaminu. Atrodo tikrai sveikas, guvus. Na tai nupirkau as jam patele pries 2 sav., bet vistiek negieda. Na baigiu jau issitikint, kad cia tycia ar netycia bus veiseja suklydus del lyties, tikriausiai 2 damutes dabar auginu biggrin.gif , ir ta jaunoji nepescia pasirodo, baigia visa senbuves turta uzvaldyt- pirma lesa, pirma maudos smile.gif . Tai va, tokia musu istorija.
O taip norejau ciulbonelio... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta @ 2009 12 11, 21:48)
Keletas puslapių kanarėlių mylėtojoms ir augintojoms

Kanarėlių įvairovė Anglų kalba
Daug info apie kanarėles Rusų k.
Daug info apie kanarėles Anglų k.
Apie lyties nustatymą Anglų k.
Ligos Anglų k.
Ligos
Priežiūra
Trumpa info
Apie kanarėles

Tikiuosi bendrom jėgom dar įkelsim daug naudingų puslapių  smile.gif


Geri puslapiai smile.gif Bet reikia mokėt juos įkelt doh.gif

...Pas mane jau gyvena 9 kanarėlės doh.gif doh.gif doh.gif ...Piniginė tuščia..Manija mane apsėdo....Gal kokius 3 kanariukus parduosiu g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Šalta @ 2009 12 11, 23:03)
Na veterinaras niekuo negalejo padeti, patare tik maista bandyti pakeisti. Deja tas neisgelbejo paukstelis labi greitai nusilpo.
Dabar liko porele, kuri nuolat buciuojasi, svarstau ar deti lizdely ar dar palaukti g.gif

Iš savo patirties patarčiau dar palaukt smile.gif Kokį gerą mėnesį.Kanarėlės turėtų perėt kovo mėnesį,bet joms matomai tai nerūpi biggrin.gif Tačiau perėdamos rudenį ar ziemą,jos gana vangiai rūpinasi vaikais g.gif Nes ruduo ir ziema yra gamtos apmirimas...Tai ir kanarėlės apsnūdę.O pavasarį dienos tampa ilgesnės rolleyes.gif
Atsakyti