Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

user posted image
SENA TEMA

sepeteliai su kuriais patogu dengti kremine pudra bigsmile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 10 gruodžio 2009 - 19:37
QUOTE
Mergaites, si VICHY pudra stipriai maskuojanti?


labai stipriai

as neseniai ja isbandziau. siaip gerai, kad maskuoja, bet matosi ji ir sakyciau sausina oda. tokia gana tirsta. zodziu, tinka nebent kartais naudot, nes tikrai gana sunki ir bent jau man kemsa poras, nors raso kad neturetu... g.gif

Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 12 10, 19:37)
labai stipriai


Aciu uz atsakyma, as uzsisakiau ja, skaiciau internete,kad lyg nesudaro "kaukes" efekto, ir pamaskuoja graziai smile.gif Kartais reikia man kremines pudros, kuri efektyviai pamaskuotu nelaiku iskilusi spuoga ar pan. blush2.gif
Atsakyti
as pas viena forumiete uzsisakius buvau, tik va kas nepatiko tai ju spalvos. reikai imt tamsesne nei galvoji, nes ji kazkaip istepus pabala..

esu balta visai, emiau sand lygtai, tai turejo but tamsesne tokia, o is tikro balta..

bet siaip gerai, as ja grimu vadinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 12 10, 20:26)
Mergaites, si VICHY pudra stipriai maskuojanti?


Turėjau porą mėginukų, tai pasirodė sunkoka. Dengiasi ne itin lengvai, tačiau maskuoja puikiai thumbup.gif
Dėl porų kimšimo negaliu pakomentuoti, kaip jau minėjau, bandžiau tik mėginėlius.
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 12 10, 19:42)
as pas viena forumiete uzsisakius buvau, tik va kas nepatiko tai ju spalvos. reikai imt tamsesne nei galvoji, nes ji kazkaip istepus pabala..
esu balta visai, emiau sand lygtai, tai turejo but tamsesne tokia, o is tikro balta..


Na va del spalvos idomiai...as uzsisakiau Nude spalva, esu siuo metu sviesi ( nesideginu ) tikiuosi nebus labai balta

QUOTE(Argija @ 2009 12 10, 19:43)
Turėjau porą mėginukų, tai pasirodė sunkoka. Dengiasi ne itin lengvai, tačiau maskuoja puikiai  thumbup.gif 
Dėl porų kimšimo negaliu pakomentuoti, kaip jau minėjau, bandžiau tik mėginėlius.


Tai gaila,kad sunkoka, teks naudoti tik labai retais atvejais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 12 10, 20:45)
Na va del spalvos idomiai...as uzsisakiau Nude spalva, esu siuo metu sviesi ( nesideginu ) tikiuosi nebus labai balta
Tai gaila,kad sunkoka, teks naudoti tik labai retais atvejais  biggrin.gif


Sakyčiau puikus pasirinkimas, jei yra daug ką maskuoti. Tačiau mačiau jūsų odą ir galiu pasakyti, kad stipraus maskavimo tikrai nereikia, ir taip skaisti, lygi, tarsi "šviežia" bigsmile.gif
Atsakyti
Vichy dermablend, jau buvau kažkur rašiusi, labai sunki, o kad nesudaro kaukės efekto, tai melas. Sunkiai tepasi. Aš turėjau, pardaviau. Vakarui gal ir būčiau sunaudojusi, nes vistiek mažiau matosi, bet dienai tai ne ne
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2009 12 10, 19:42)
as pas viena forumiete uzsisakius buvau, tik va kas nepatiko tai ju spalvos. reikai imt tamsesne nei galvoji, nes ji kazkaip istepus pabala..

esu balta visai, emiau sand lygtai, tai turejo but tamsesne tokia, o is tikro balta..

o aš manau visai atvirkščiai, man jos abi buvo tamsesnės nei interneto nuotraukose. Porcelain toli iki Porcelain.
taip, Vichy Dermablend sunki, labai gerai maskuoja, nekemša porų. Reikia labai gerai sudrėkint veidą prieš tepant, tept plonu sluoksniu, atitaikyt spalvą ir nebus kaukės efekto rolleyes.gif na ir aiškų sausai odai ji netiks schmoll.gif
man ji į Mac studio fix panaši, tik Mac lengvesnė man buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 12 07, 15:38)
O as siandien gavau antraja Clarins Trully Matte wub.gif


Iš kur siunteisi ir kokį atspalvį?

QUOTE(werda @ 2009 12 08, 10:24)
Man estee lauder DWL kaip priklijuota: kaip atrodo veidas tik pasidazius, toki nuvalau vakare. Pudra kaip "prikalta" prie veido. thumbup.gif Oda nera labai riebi, sike tiek pasausejus ziema, gal del to ir nenubega niekur


Mano oda riebi, tai visiškai nesilaiko schmoll.gif Greitai veidas pradeda su ja blizgėti ir pudra nuplaukia.

QUOTE(iewootia @ 2009 12 09, 11:26)
as paprasiau pabandymui "Clarins Truly Matt" kad ipiltu, tai pabandziau ir apakau..
nemaskuoja visiskai ir jei oda nors kiek sausesne tai tokiais plemais gaunasi.


Ji skirta riebiai odai, jei jūsų ne tokia, nieko keisto, kad netiko smile.gif
O maskuot, tai maskuoja, tikrai nėra kaip kremas su spalva. Nebent yra ką maskuoti, tada gal ir nesimato jokio efekto, kad tepta. Aišku, nemaskuoja taip, kad veidas atrodytų kaip kaukė, bet jei nėra daug ką maskuoti, tikrai pakanka.

QUOTE(aurytea @ 2009 12 09, 16:46)
Cia kaip tik mergaites rase jog maskuoja gerai.Tai ka man dabar pirkt g.gif


Pirmiausia išbandyk, tada pirk. Visų mūsų oda skirtinga. Kas labai gerai tinka vienai, gali visiškai netikti kitai.

QUOTE(iewootia @ 2009 12 09, 16:54)
as tai amstau apie ta MUFE matt velvet

ji gana lenga, vandens pagrindu, bet visos giria kad maskuoja idealiai.
bet irgi labiau riebiai odai, nors daug kur raso kad misriai.


Na ji irgi skirta riebesnei odai, jei jūsų į sausumą, tai ir šita netiks unsure.gif Man asmeniškai šita pudra labai nepatiko schmoll.gif

QUOTE(ViShy @ 2009 12 10, 19:26)
user posted image
Mergaites, si VICHY pudra stipriai maskuojanti?


Pati nebandžiau, bet kiek teko skaityti atsiliepimų, susidariau nuomonę, kad ji yra labai gerai maskuojanti, bet ir labai sunki, matosi ant veido g.gif
Kai gausi ir išbandysi, lauksim tavo atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
koki atspalvi naudojate Este lauder double wear ligt g.gif
Atsakyti
kokia pudra tiktu sausesnei odai? be chanel vitalumiere g.gif
Atsakyti