Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

SAGĖS, SEGĖS, SEGTUKAI - kuriam, puošiamės, rodomės, patariam ir pakritikuojam!

Ankstesnė tema : http://www.supermama...howtopic=490338

Keli paskutiniai praeitos temos darbeliai:


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pora pamokėlių apie sagių darymą:

http://www.supermama...?...4049&st=324
http://community.liv...fts/515648.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 11 gruodžio 2009 - 09:26
Na ir kad nebūtų visai apie ką tylėt, rodausi su vienu paskutiniųjų sagiukų - " Raudona raudona ir dar aguona" biggrin.gif

user posted image

čia vienas iš atvejų, kas gaunasi, kai aš sagę įsivaizduoju kitokią (ši - tikrai ne pati mieliausia mano akims apdaila spalviškai), bet klientei reikia raudonos ir ne kitaip smile.gif
Atsakyti
Viso sages grazios, bet Saulutes wub.gif wub.gif wub.gif

Sage paciai sau i pilka sarafaniuka wink.gif

user posted image
Atsakyti
EditaR - sagė tikrai akį patraukia, bet visgi fotografuočiau ją ant neutralaus fono - pastebi, kaip dingsta apatinė sagės dalis fone?
Atsakyti
sveikos merginos-darbštuolytės. man jūsų diskusija labai į tema: aš jau trečia diena kankinuosi fotografuodama savo sages. turiu du fotikus ir nei su vienu neišeina išgaut aiškaus efekto kad matytusi aiškiai karoliukai,kad atlasinė juostelė savo spindesiu nerėžtų akių. gal jūs turit kokių patarimų.
Atsakyti
eliuke - visų pirma, kadangi sagės - smulkūs darbeliai, fotografuoti reikia su makro režimu - turi būti toks nustatymas su gėlyte - tada fotoaparatas aiškiai "pritrauks" smulkias detales.

antra - bandyk fotografuoti dieną, pačiu šviesiausiu metu - gali ant palangės, svarbu, kad nebūtų tiesioginio apšvietimo - ar tai saulės (aišku, šiuo metu sunku ją rast hihihi.gif ), ar lempos. Tada juostelės neblizgės, tik subtiliai švytės. Ir NEGALIMA naudoti blico - jokiu būdu schmoll.gif - geriau tada pakentėti ir palaukti šviesios dienos jei per tamsu, nes blicas tik išdegins foto ir visas grožis nueis perniek.

trečia - rinkis kontrastingą, bet neutralų foną. Gali bandyti fotkinti ant baltos lėkštės ar tamsaus matinio popieriaus lapo. Tada aplinkos detalės neužgoš sagės - o juk tai svarbiausia.

na, ir dar visada praverčia foto apdirbimo programos mirksiukas.gif

QUOTE(eliukė @ 2009 12 11, 11:54)
sveikos merginos-darbštuolytės. man jūsų diskusija labai į tema: aš jau trečia diena kankinuosi fotografuodama savo sages. turiu du fotikus ir nei su vienu neišeina išgaut aiškaus efekto kad matytusi aiškiai karoliukai,kad atlasinė juostelė savo spindesiu nerėžtų akių. gal jūs turit kokių patarimų.


prisipažinsiu, pražiūrėjau - tik kurdama temą pamačiau.. labai šita graži, ir spalvos man labai liux.. šiaip turiu pagirt už idėją - man tie "pabirę" karoliukai ant juostelės labai gražu, labai labai wub.gif

QUOTE(juratata @ 2009 12 11, 12:01)
bigsmile.gif  o nauja tema ir mano sage pakliuvo i pirma puslapi, nors jos niekas nepakomentavo praejusioje temoje  g.gif  galvojau kad nepatinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 11 gruodžio 2009 - 12:12
QUOTE(EditaR @ 2009 12 11, 12:03)
Merginos niekas cia nesiputoja, as tik norejau kad ziuretu i mano sage o ne i fona sad.gif
Negi visada reikia sutikti su kritika.
Viskas ok, ziuriu va n karta i ta foto gal jus ir teisio gal ir per marga, bet vistiek dziaugiuso siuo savo darbu



niu kaip galima ziurt i sage jei jos nelabai matos, nes jis susilieja su fonu...
ir cia visai ne kritika buvo, o tiesiog Giagute patare, ka kita kart padaryt kad geriau butu... juk ir sake kad sage grazi, tik neryskiai matos...

QUOTE(Giagute @ 2009 12 11, 12:07)
prisipažinsiu, pražiūrėjau - tik kurdama temą pamačiau.. labai šita graži, ir spalvos man labai liux.. šiaip turiu pagirt už idėją - man tie "pabirę" karoliukai ant juostelės labai gražu, labai labai  wub.gif



ech, kaip smagu skaityt tokius zodzius.. na va reiskias kritika labai pravercia, paskatino pasistengt ir va rezultatas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 12 11, 13:28)
Nu viskas davai susitaikom, visai nenoriu cia pyktis  4u.gif

I sage ir ziurejom, bet ji neisryskejo taip efektingai, kaip turetu...Juodai balti kabantys karoliukai ir toks pat fonas viska suliejo... Ar butu ja galima pamatyti vienspalviame fone? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano naujausios smile.gif
user posted image

"klasika"

user posted image

"skotiska zalia"

http://i903.photobuc.../S6003158-1.jpg

"skotiska zydra"
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Eliuke nemanau kad del zinuciu kieko neleistu ideti, gal kazka ne taip darai?

Dalitavit - begalo grazu, begalo 4u.gif Ir fonas koks geras thumbup.gif juokauju juokauju merginos 4u.gif

Imetu Enary prasymu, gal ir geriau...einu toliau meistravoti

user posted image
Atsakyti
Mylim, mylim mes Gegutę... gathering.gif
man patinka, kai žmonės pataria...Mėgstu skaityt, ir taisyt...Aš sages kol kas (ir manau, kad suvisam) darau ant perforuoto pagrindo...Bet paganyt akis irgi patinka, taip kad nuotraukų kokybė reikalinga...
friends.gif
Atsakyti
net nežinau, taip seniai tiek kiek tu žinučių turėjau, kad negaliu pasakyt biggrin.gif
bet kokiu atveju - tau reikia nusikopijuoti norimos įdėti nuotraukos adresą (paspaust ant foto ir copy image location - exploreryje kažkaip panašiai irgi rašo). Tada, rašydama atsakymą šioje temoje, pasirenki IMG mygtuką ir įkopijuoji tą adresą, kuris turi baigtis .jpg galūne.

Ir kaip ir viskas, turėtų rodyt.. aišku, gali visada pasitikrint pasirinkus ne "atsakyti", o "peržiūrėti žinutę" mygtuką.

QUOTE(eliukė @ 2009 12 11, 13:45)
merginos, ar man neleidžia nuotraukyčių idėti dėl nepakankamo žinučių kiekio? g.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Atsakyti