Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko ūgis

Mano dukrai 6m., bet atrodo kaip 8m. 5,5m jos ugis buvo 130cm., labai plona. Mano ugis 175cm., vyro 188cm. Ar endikrinologai konsultuoja tokiu klausimu. Visur rasoma ka daryti, kai ugis per mazas, bet nieko neskoma- kai per didelis.  :)
Atsakyti
Na mano 8 metai jos ugis 136 cm jau sako auksta . Yra ligos kur ugis ir kitos galunes (pirstai ,kaklas ) kai ilgi tada buna .Siaip turetu tyrimus daryt .Tai koks ugis vaiko ,nes kiek zinau 6 metai tai 122mazdaug buna
Atsakyti
6 metų mergaitės ūgis turėtų būti 106 - 123 cm.
Vidurkis - taip vadinama 50-ta procentilė - 114 cm.
Kaip matote, jūsų mergaitė aukšta. Dažniausiai didelis ūgis būna konstitucinis - t.y. genetiškai paveldimas, kai tėvai ar seneliai aukšti.
Tačiau, kad būti ramiems, būtinai reikia rimtai išsitirti. Paprašykite siuntimo pas vaikų endokrinologą. Į konsultaciją reiktų nuvežti duomenis, išrašytus  iš medicininės kortelės, kokio amžiaus buvo koks ūgis ir svoris. Taip pat gerai būtų žinoti, koks yra senelių ūgis. Jums turėtų atlikti tyrimus - plaštakų rentgenogramą (nebūtinai) nustatyti kauliniam amžiui ir hormoninius tyrimus.
O renax galiu nuraminti, 8 metų mergaitės ūgis - 116 - 136 cm. todėl ūgis yra nemažas, bet "telpa į normą".

Atsakyti
norejau pasiteirauti koks vidutinis 5 mecio berniuko ugis?
Atsakyti
Penkerių metų berniuko ūgis 102 - 117 cm.
O vidurkis 110 cm
Atsakyti
na mano mazius yra daug jaunesnis taciau budamas 5,5 men jis svere 9 kg ir buvo 71 cm ugio. Palyginus su kitais jo bendraamziais jis zymiai didesnis. per pirmus du savo gyvenimo menesius jis valge tik mano pieneli ir priaugo po 1,5 kg i menesi. 3 menesi jis jau svere 7 kg, kai tuo tarpu mano pazystamu vaikai budami 5-6 men tiek svere.
Atsakyti
Kiekvienas vaikas auga savaip, todėl kas vienam yra norma, kitam jau verčia sunerimti.
Endokrinologai skaičiuoja taip vadinamą "taikininį ūgį". Jis dažniau skaičiuojamas tuomet, kai vaikas yra žemas...
Ten atkreipiamas dėmesys į mamos, tėtės ūgį, lytį.
Žodžiu, daug reikšmės turi ir tėvų ūgis.
Bet vis tiek, jis turi neviršinti (ar visai nedaug viršinti) normas.
Atsakyti
o koks turetu buti 2.5 metu berniuko ugis ir svoris?
Atsakyti
2.5 metų berniuko ūgis turėtų būti 85 - 98 cm,
svoris 11 - 17 kg
;D
Atsakyti
Mano 1.6 m. dukrytes ugis 88 cm, svoris 14.8 kg. Idomu, ar dar telpam i normas  ???
Atsakyti
Konsultante gal galetumete nurodyti kiekvienos amziaus grupes (metukais bent jau) ugio ir svorio normas? Arba duot nuoroda kur ta galima butu paziuret?
Atsakyti
Auges,  as turiu ugio ir svorio lentele iki metu. Galeciau nuskanuot  ;)
Atsakyti