Įkraunama...
Įkraunama...

Kurią lėlę rinktis?

cia sena tema - prasom - diskutuojam ir rodomes toliau wub.gif

http://www.supermama...;#entry32941411
Papildyta:
QUOTE(raskejan @ 2009 12 11, 16:01)
ideciau mielu noru bet kad nemoku gal jus man i az atsiuskit savo pasta as jums ten atsiusciau o lele Rock-A-bye jinai nenaujesnio modelio nes sitos uzrasyta 2002 tai gal cia metai pagaminimo?

ok, samsonai@elekta.lt

del metu modelis nepriklauso - jas gamino eile metu mirksiukas.gif - skyres tik rubeliai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Padovanojome mes savo dukrytei Baby Born berniuką. Nu nesuprantu. Ką ji ten moka? Ar ji pati judina kojas? Ar leidžia kokius garsus valgydama? Verkdama?

Dabar tai ji man kažkoks nesusipratimas. Nei juokiasi (Nu tas paspaudimas šone kad krykštautų tai man prilygsta cysiančiam žaislui).
Dabnar įspūdžiai tai nekokie, nusivyliau.
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 12 25, 11:21)
Sveikos, mamytės. Padovanojome mes savo dukrytei Baby Born berniuką. Nu nesuprantu. Ką ji ten moka? Ar ji pati judina kojas? Ar leidžia kokius garsus valgydama? Verkdama?

Dabar tai ji man kažkoks nesusipratimas. Nei juokiasi (Nu tas paspaudimas šone kad krykštautų tai man prilygsta cysiančiam žaislui).
Dabnar įspūdžiai tai nekokie, nusivyliau.


Tai taip baby born yra mechanine lele, ji pati nieko nedaro nes neturi jokios elektronikos. Rankas ir kojas paciam reikia sukiot, viena ranka paspaudi tipo verkia, bet be garso, kita paspaudi juokiasi. Kai girdot vandeni iskart dekit pampersa, nes visjkas aplink bus slapia, nes si lele sisioja is karto. Didziausias jos privalumas pries elektronines minkstakunes lelytes tas, kad ja galima maudyti.
Pas mus ta lele naudojama kaip ir visos kitos paprastos leles, girdom be vandens (nes visu pirma vaikas labai nervuojasi kad is karto sisioja, negali normaliai ant puodo pasodint, o antra labai daug pampersu reikes), ant puodo irgi sedi siaip sau, visu kitu funkciju (verkimas, valgymas, cypsimas) net nenaudojam, pradzioj pabandem ir uzteko. O ir tas funkcijas atlikti, man yra sunku, nes kol isspaudi tas asaras tai net ranka paskausta doh.gif , o ka jau kalbet apie vaika doh.gif
Siuo atveju pinigai buvo sumoketi vien tik uz branda. Vienintelis pliusas - tai maudynes kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 12 25, 19:21)
Sveikos, mamytės. Padovanojome mes savo dukrytei Baby Born berniuką. Nu nesuprantu. Ką ji ten moka? Ar ji pati judina kojas? Ar leidžia kokius garsus valgydama? Verkdama?

Dabar tai ji man kažkoks nesusipratimas. Nei juokiasi (Nu tas paspaudimas šone kad krykštautų tai man prilygsta cysiančiam žaislui).
Dabnar įspūdžiai tai nekokie, nusivyliau.

Jus viska teisingai nusakete mirksiukas.gif Nieko ji nedaro papildomai, isskyrus, kad sigeria vandeni ir issisioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2009 12 26, 20:41)
Jus viska teisingai nusakete  mirksiukas.gif Nieko ji nedaro papildomai, isskyrus, kad sigeria vandeni ir issisioja  ax.gif


Mums irgi padovanojo seneliai Bebeborn lele, tai Jus net neisivaizduojat kaip mes ja kankinom ir laukem kol nors garseli isleis....oj lietuviskas bruozas pirma isdrasko paskui paskaito... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryški @ 2009 12 25, 19:21)

Dabar tai ji man kažkoks nesusipratimas. Nei juokiasi (Nu tas paspaudimas šone kad krykštautų tai man prilygsta cysiančiam žaislui).
Dabnar įspūdžiai tai nekokie, nusivyliau.

nu ir man ji totalus nesusipratimas blush2.gif - tik kaina zveriska ir begalo daug reklamos - tad jau is vis nieko nedaranti kur kas mielesne - bent jau glausti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Matau daug kas isbande visokias lelytes, ir daug zinote smile.gif . Todel norejau prasyti pagalbos. Esu visiska naujoke ir juolab apie sitas leles nieko nesuprantu blush2.gif Nupirkau lele anabelle savo dukriukui. Cia ta kuri geria vandenuka, verkia asaromis. Tik vat nesuprantu as jos visai. Mat ji visai neverkia, ta prasme asaramis g.gif Kartais verkia bet ne asaromis. Mazoji vis klausia kada gi begs asaros. Nesuprantu ir tai kada ji miegot turi, nes jei pasodini, ji sneka, o jei paguldai ir miega. Tai kada ji turetu valgyt? O miegot ji gali visa diena, pati neatsibunda schmoll.gif Jei galite padekite man ja suprast blush2.gif Aciu jums labai
Atsakyti
QUOTE(Ligita.r @ 2009 12 28, 11:12)
Sveikos mamytes,
Matau daug kas isbande visokias lelytes, ir daug zinote  smile.gif . Todel norejau prasyti pagalbos. Esu visiska naujoke ir juolab apie sitas leles nieko nesuprantu  blush2.gif  Nupirkau lele anabelle savo dukriukui. Cia ta kuri geria vandenuka, verkia asaromis. Tik vat nesuprantu as jos visai. Mat ji visai neverkia, ta prasme asaramis g.gif  Kartais verkia bet ne asaromis. Mazoji vis klausia kada gi begs asaros. Nesuprantu ir tai kada ji miegot turi, nes jei pasodini, ji sneka, o jei paguldai ir miega. Tai kada ji turetu valgyt? O miegot ji gali visa diena, pati neatsibunda  schmoll.gif Jei galite padekite man ja suprast  blush2.gif Aciu jums labai

Verkia tik tuomet kai pagirdot vandenuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2009 12 28, 20:46)
Verkia tik tuomet kai pagirdot vandenuku  mirksiukas.gif


Girdome vandenuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligita.r @ 2009 12 28, 21:48)
Girdome vandenuku  g.gif

Nu bent jau musiske pagirdzius pradedavo verkt ir balsu ir asarom g.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 12 26, 10:26)
Tai taip baby born yra mechanine lele, ji pati nieko nedaro nes neturi jokios elektronikos. Rankas ir kojas paciam reikia sukiot, viena ranka paspaudi tipo verkia, bet be garso, kita paspaudi juokiasi. Kai girdot vandeni iskart dekit pampersa, nes visjkas aplink bus slapia, nes si lele sisioja is karto. Didziausias jos privalumas pries elektronines minkstakunes lelytes tas, kad ja galima maudyti.
Pas mus ta lele naudojama kaip ir visos kitos paprastos leles, girdom be vandens (nes visu pirma vaikas labai nervuojasi kad is karto sisioja, negali normaliai ant puodo pasodint, o antra labai daug pampersu reikes), ant puodo irgi sedi siaip sau, visu kitu funkciju (verkimas, valgymas, cypsimas) net nenaudojam, pradzioj pabandem ir uzteko. O ir tas funkcijas atlikti, man yra sunku, nes kol isspaudi tas asaras tai net ranka paskausta doh.gif , o ka jau kalbet apie vaika doh.gif
Siuo atveju pinigai buvo sumoketi vien tik uz branda. Vienintelis pliusas - tai maudynes kartu thumbup.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nupirkau siandien, savaitgali dovanosim gimtdieniui. Tai nusivyliau ismestais pinigais. Reklamuojamas itin prastas dalykas smile.gif
Atsakyti
mes turim visokių, tų lėlių. Baby Borną įvardinčiau kaip prasčiausią (maudynėms turi plaukiantį, nu tai tas daug fainesnis dar už tą paprastą kur tipo sysioja ir verkia). anabelė būtų nieko, jeigu nebūtų tokia be proto sunki doh.gif mano mergučė įsirėžus ją velka doh.gif o mieliausios mums chou-chou wub.gif minkštutės mielutės, turim vieną nieko nedarančią, ir vieną sergančią, tik sergančios pametė mano panelė šaukštuką verysad.gif ir nebeturim kuo pagydyti verysad.gif gal kas kokią idėją pamesit? taip gaila, nauja lėlytė ir va daiktelį kaime pametėm verysad.gif dar man įdomu kaip sergančios lėlytės su tuo pleistriuku - jį tiesiog užlipini ir visas prikolas?švirkštukas irgi toks befunkcinis, tiesiog pažaidimui? g.gif širdelės plakimą išklausom, temperatūrą mokam pamatuot biggrin.gif pagydyt va jau nebeturim kuo verysad.gif (jei kas pasiūlytų šaukštelį-nupirkčiau bigsmile.gif ) tokie mano įspūdžiai apie lėles. už baby borną nemokėčiau net 50 lt, nevertas jis to. anabelė mano akimis tik gerokai didesnei mergytei, nebijančiai pasikočiot su svoriais doh.gif o chou-chou thumbup.gif
Papildyta:
kadangi čia tema apie lėlytes, tai dar pasidalinsiu įspūdžiais apie Upses deizes iš paslapčių sodo filmuko. turim dvi - vieną kur reikia aprengti-nurengti ir vieną kur važinėjasi su lovele. ta su lovele fantastiška thumbup.gif ir pati upsė kokybiška, akytėmis klapsi, ir lovelė fantastiška thumbup.gif va šita tai mums lėlytė pati pačiausia thumbup.gif
Atsakyti