Įkraunama...
Įkraunama...

Prognozė - vaikiukas gims neįgalus.

1. Ar leistum nuzudyt vaikeli jei daktarai pasako jis kitoks gims ?

2.Trauma - VCP, kieno kalte? Daktaru ar mamos?
Atsakyti
kad ir koks vaikelis gimtu neleisciau jo nuzudyt! niekad,!Kad ir koks jis turi teise gyvent!
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 11 07, 12:17)
1.  Ar leistum nuzudyt vaikeli jei daktarai pasako jis kitoks gims ?


NIEKADA!
Atsakyti
suprantu zudyt tai - nuodeme dievui, kaltes jausmas ir sazines griauzimas mamai.
O pagimdzius ji atstumt palikt be meiles mamos savo artimuju silumos,- tai jau nuovargis mamos ir artimuju auginat ta keistoka butybe? Kaip suprast visa sita!?

Neigaliukas - ateivis
kodel jam pavydi pencijos varganos is kurios jis ciut isimaitina ir tegirdi priekaistus, kad sveikieji prakaituoja vargsta del isigimeliu, kad negali jie del saves pagyvent?
Ir kodel pamate neigalu visi nuo jo bega, nenori duoti darbo ir nera ne vieno kuris uzleistu savo lengva darbuka?
Tevai gyvena trumpiau negu vaikai, jie pakliuva i valdiskus namus, o ten kaip dievas dave.
Kodel teveliai ziuri tik save del saves?

Del neigaliuko kencia- pats neigaliukas - tevai - artimieji- valstybe - visi zmones, gal..................................??????????????????????????????????????????????????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melodija: 08 lapkričio 2005 - 15:05
Mane tikriausiai daug kas smerks, bet jei kūdikėlis dar negimęs ir jam kokie 3-4 mėn. tai gal ir ryžčiausi, aišku būtų be proto sunku, bet būtų tiek man ,tiek ir jam geriau.
Bet ne visada verta pasitikėti daktarais, nes jų prognozės kartais ir nepasitvirtina.Juk ir pačios žinot, nemažai skaitot, kad daktarai klysta sad.gif
Bet tokį žingsnį reiktų gerai apgalvoti, atlikti nemažai tyrimų, o tada jau spręsti
Atsakyti
va cia ko gero pats didziausias slenkstis kuri butu sunku perzengti ir ne viena pasimestumem prie jo atsistojusios,galim rasyt ,kalbet,bet kaip pasielgtumem, is tikro ,nei viena nezinom...dazniausiai tokioje situacijoje zmogus pasijunti silpnu,bejegiu cray.gif
Atsakyti
as nenoreciau savo vaikui skausmo, kancios toel rimtyai, labai rimtai pagalvočiau, bet kita vertus manau kad laukčiau kol karma padarys savo, juk kėkvienam žmogui sava našta, vienam taio kitam kitaip. ne mano teisė jį nužudyti.
Atsakyti
Buna, kad karma uzsnusta ir leidzia ateit vaikeliui i si pasauli, tuomet mama tokioje situacijoje pasijunta silpna,bejegi ir kankinasi abu. Vakar rode per LNK vaikeli bejegi, mama myli rupinasi juo dziaugesi kaip moteris, kaip mama ir as ja suprantu, jin sendien turi usiemima. Tik tiek gerai kad tas vaikutis negyvens 20-30 ar 40m. Sunkiausia yra tiems neigaliesiem kurie gyvena ilgai ir teveliai iseina i amzina poilsi, o jie lieka vieni, nepritaikyti siam pasauli gyvent. Ir niekas negvildena sito klausimo, o kas bus po musu su musu vaikais. As tik girdziu as to negaliu daryt as ano negaliu daryt tik tai as as as, o kaip JIS? JIs suauges? jo gyvenimas suaugusio zmogaus, jo norai, tikslai ir t.t..............
Atsakyti
Baisu kai gimsta toks vaikelis, sunku ir tevams,ir jam paciam. teisingai Melodija raso.kas bus kai tevai numirs?valdiskuose namuose?baisu ten.bet as tik pagalvoju,o jei medikai suklys?!jie gi daznai klysta...nezinau,tokia situacija labai baisi,kaip apsispresti?!neduok Dieve niekam tokios nelaimes.rode per televizoriu moteri,kuriai pasake,kad vaikas gims be kazkuriu organu(neatsimenu tiksliai kokiu),o gime sveikut sveikutelis:)
Atsakyti
QUOTE(balteniene @ 2005 11 10, 13:03)
Baisu kai gimsta toks vaikelis, sunku ir tevams,ir jam paciam. teisingai Melodija raso.kas bus kai tevai numirs?valdiskuose namuose?baisu ten.bet as tik pagalvoju,o jei medikai suklys?!jie gi daznai klysta...nezinau,tokia situacija labai baisi,kaip apsispresti?!neduok Dieve niekam tokios nelaimes.rode per televizoriu moteri,kuriai pasake,kad vaikas gims be kazkuriu organu(neatsimenu tiksliai kokiu),o gime sveikut sveikutelis:)


Tuomet reiketu gimusi vaikeli nepumpuot vaistais o jei isgyveno tai ok o jei ne reikia susitaikyt su tuo manau tai butu teisingiausia. Turetu daktarai tartis su mama ka daryt tokiu atveju ir itartinas vaikutis butu ekstra istirtas. Nes kai mano dukryte gime niekas neklause mano nuomones tik reiske pretenzijas man kad pagimdziau netoki cry.gif O jei but paklause mano nuomones buc neleidus jos badyt, o buciau pasiemus ja prisispaudus prie savo sirdies ir taip laukusi stebuklo jos ir savo gerovei:cry:
Atsakyti
As daznai pagalvoju apie toki dalyka... Nors gal vaiku dar ir negreitai pati turesiu. Bet mano nuomone linksta i ta puse, kad nereiketu gimdyti... Ir vaikas visa gyvenima budamas ne toks kaip visi kentes, ir mamai suteiks daug skausmo... Gal ir ziauru, bet as taip manau.
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2005 11 07, 13:17)
1.  Ar leistum nuzudyt vaikeli jei daktarai pasako jis kitoks gims ?

2.Trauma -  VCP, kieno kalte? Daktaru ar mamos?


VCP- pati sergu tik lengvo laipsnio,kalte tik mediku, nes jai viskas butu buve laiku suteikta- siandien turbut sveikas zmogus buciau be sio kryziaus.

kam zudyti. juk ne vieno nera zmogaus be kancios, problemu, svarbu, jog zmogus kabintusi taip kaip jam iseina bei jo jegos leidzia 4u.gif
Atsakyti