Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis šuolis į lieknumą

4u.gif

matau daug kas domisi ta operacija, galiu pasakyti tiek, jei kam idomu,kad ja dariau nesigailiu,komplikaciju nebuvo, na bet gal apie viska is eiles smile.gif

keliauju i sostine, staiga apsisuko galva, pagalvojau mazas spaudimas, baigusi kelione isgeriau kavos jam pakelti, bet nesusimasciau kad tai pradzia i mano gyvenima ateiti ligoms, del virssvorio: aukstas spaudimas, sanariai, kraujagysles, insulto bei infarkto rizika, pamazu per 9metus nuo keliones i sostine, mane pradejo pulti negalavimai, pradejau bijoti, iseities nesimate jokios, dietos nepadedavo, augo kg nuo oro doh.gif , kaip ir buvau susitaikius su savo padetim, ieskojau iseiciu jei as anksti pasitrauksiu kas galetu rupintis mano sunum
Staiga visai netiketai, ziuriu TV, o ten o Dieve, kalba moteris pasidariusi operacija ir dziaugiasi ne tik pagrazejusia isvaizda, bet svarbiausia pagerejusia sveikata, desperatiskai pradejau ieskoti info, tada, dar tik buvo jos pradetos daryti LT, per pazystamus susiradau chirurga, jis sutiko man padeti, aisku aibe tyrimu, asaru nusivylimo, bet buvau tokia atkakli, kad galima sakyti, isprievartavau medikus man padeti

Pagaliau, atejo laiminga akimirka,as operacinej biggrin.gif
startas 135kg, palyginus gana sekmingai kg tirpo buvau laiminga,tik kazkodel svoris sustojo ilgam, numetus nepilnus 30kg, tas idijotas mano organizmas linkes kaupti, skrandis jau prasitampes, svoris nejuda, o sitiek padeta pastangu ir lesu, nesakau kad visiems taaip buna, cia tik mano patirtis ir mano atvejis, pradejau ieskoti budu, kurie tiktu zmoniems gyvenantiems musu geografineje padety, pradejau taikyti patarimus, ekspermentavau, vel mazinau skrandzio turi bet dabar medikamentais, ir vel suolis, vel tirpsta kg,na dabar siandien svarstykles rode 74kg biggrin.gif tongue.gif

sveikata thumbup.gif
savijauta thumbup.gif
isvaizda thumbup.gif , na bent kiti taip sako
tik vienas patarimas is mano patirties, jei jus kamuoja depresija bukit atsargus, operacija ja tik suastrina,praejus neilgam laikui po op, apeme tokia depresija, na ji sugryzo pas mane su kaupu, kad nebenorejau ir begyventi, net zaidziau su medikamentais bandydama padaryti sau gala doh.gif

ir keli nepatogumai:
drabuzines keitimas, ne viena karta
vyro pavydas kad zmona grazeja ir jo priekaistai
bei sakyciau nelabai lengvas prisitaikymas prie savo naujos padeties, tiek fizinis tiek emocinis
taciau visa tai jau praeity, dabar as patenkinta savim, bet visada turiu prisiziureti, kad negryzciau i savo pirmine padeti, o mano rezultato siekimas tesiasi jau 5-tus metus smile.gif
Atsakyti
paskaičiau tavo istorija ir supratau kad ne man toks liekniejimo būdas nes labai bijau narkozės net gimdydama atsisakiau epiduro, bet gal gali parašyti koks meniu būna po operacijos, idomu koki maista rekomenduoja rinktis ir kokius kiekius medikai kad netrūktų nieko organizmui bet ir tirptų nereikalingi kg. mano svoris irgi nemažas sveriu 110kg ir planuoju nuo sausio 1dienos pradėti kurti savo lieknėjimo istoriją.
Atsakyti
sekancia diena po po buvo vaistins stikliukas vandens, na apie 30ml,po to reikejo isgerti iki 2ltr vandens, bet neu pirma nei antra diena normatyvu neiveikiau schmoll.gif
3-cia diena isvaziavau namo, na zinoma norejosi visko, bet buvo galima tik nedaug lengvo sultinio, po poros dienu sultinys su perrinta bulvee, jei gerai atsimenu 100ml, bet ir jo buvo per daug apsivemiau, o po to sultiniai, trintos darzoves, malta trinta mesyte, jogurtai, pienas jei toleruoji,na vaikiskas maistelis,dabar stengiuosi valgyti ne daugiau kaip iki 200ml/gr
Atsakyti
Man tai viena problema - ši operacija ne iš pigiųjų schmoll.gif
Atsakyti
Gaila ,kad tokios operacijos daromos tik laaabai dideli virsvori turint...t.y gal sweriant virs 100 kg... Mano sworis 70 ... ax.gif Bet jei butu dar puse tiek ir jau leistu tai daryt - as pasirasyciau .. g.gif
Atsakyti
Lukrecija, šaunuolė thumbup.gif tęsk toliau pasakojimą bigsmile.gif ar viską valgai?
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2009 12 25, 22:45)
Gaila ,kad tokios operacijos daromos tik laaabai dideli virsvori turint...t.y gal sweriant virs 100 kg... Mano sworis 70 ... ax.gif Bet jei butu dar puse tiek ir jau leistu tai daryt - as pasirasyciau .. g.gif

aš kažkur skaičiau kad daromos tada kai KMI yra didesnis nei 40 arba esant mažesniam jei yra kitų sveikatos problemų.

man pinigai yra labai svarbūs bet aš pirmiausia pagalvoju apie randą ant pilvo (turiu viena po apendicito) ir antra problema narkozė manau kad tokios operacijos be priežasties ir neturėtų būti atliekamos tik dėl sveikatos. aš pati dabar sveriu pakankamai daug bet ne tiek kad ryžčiausi operacijai, o temoos autorės sprendimą gerbiu ji žino kas geriausia jai.

dar norėčiau paklausti o valgioaraščio nesudarė spec. jums? tik pasakė principą kaip valgyti?
Atsakyti
4u.gif
pabandysiu visoms atsakyti, valgiarascio spec nesudare, taciau bendri patarimai yra o toliau kaip kiekvienam sekasi, tongue.gif
del randu, tai ju net nesimato, pati save gerokai turi apieskoti kad juos rasciau, op daroma su laparoskopu, padaromos 5 vnt 2cm skylutes pilve, kurios laikui begant beveik isnyksta biggrin.gif
jei yra dideliu sveikatos sutrikimu op daroma ir turint 35KMI, ar net maziau, pas mane buvo virs 40, daug kas priklauso nuo rizikos faktoriu turint virsvori doh.gif
dabar valgyti galiu viska, mirksiukas.gif bet ne visko noriu, schmoll.gif siaip is esmes pasikeite poziuris i gyvenima ir maitinimosi kultura, biggrin.gif dabar valgau kad gyvenciau, biggrin.gif anksciau gyvenau kad paesciau biggrin.gif lotuliukas.gif
o turint 70 kg svori, ji visai nesunkiai galima sutvarkyti, as juk dabar balansuoju tarp 69-76kg, priklauso nuo to kaip gyveni smile.gif
tik reikia zinoti daug mazu subtilybiu ir sekti savo kg ir gyvensena, bei zinoti kada vartot vitaminus, bifido bakterijas, aisku reikia didelio noro ir pasiryzymo cool.gif
Atsakyti
Praėjai kryžiaus kelius...Aš tikiuosi, kad pradžiai bus balionas...o paskui bus matyt.
Atsakyti

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Žaviuosi LUkrecijos valia ir pasiryžimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 02 07, 16:52)
Žaviuosi LUkrecijos valia ir pasiryžimu 4u.gif


yprareigoja sumoketi pinigai blush2.gif
Atsakyti