Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

Jau pagaliau atejo ta diena, kai pradesiu kurti svetaine apie kontraceptikus, ju rusis, patikimuma... Susideliojau visa surinkta informacija (o jos tikrai labai daug ohmy.gif), tik beliko sukurti pati puslapiuka ir ja patalpinti. Tik beda, kad labai daug ivairios informacijos teko susirinkti. Visos vis tiek neturiu galimybiu idet (neuzteks vietos) :smile.gif. Nebent atnaujinti kas kazkiek tai laiko, vis papildyt biggrin.gif.

Tai ir noriu cia besilankanciuju paklausti:

Kokios informacijos tikiesi rasti svetaineje apie kontraceptikus ???

Prasom siulyti ivairius varijantus. Tik nenuvaziuokit i lankas ;D.
Atsakyti
Labai saunu, Viksreli, kad kuri tokia svetaine. Tik nelabai supratau ar tai bus svetaine apie kontracepcija apskritai, ar apie hormonine kontracepcija?  ??? Man asmeniskai noretusi, kad pateikiama informacija nebutu kategoriskas vienos nuomones laikymasis. T.y. kad nebutu akcentuojami vien kazkokie minusai, ir kaip tai yra blogai ir t.t., arba atvirksciai. Nes paprastai kai pradedama kalbeti apie kontracepcija, prasideda kategoriskumai: arba balta - arba juoda. Tai va tokia mintis pirmiausia atejo i galva  ;)
Atsakyti
Na ir šaunuolė gi tu!!! Aš dar vis tavo žurnalų turinio savadu atsidžiaugt negaliu  :D
Apie kontraceptikus turbūt norėčiau žinoti jų patikimumą ir apie jų pašalinį poveikį - gerą ar blogą. Mitų ar ne mitų paneigimą ar patvirtinimą, kad nuo jų auga svoris, mažėja/didėja plaukuotumas ar kažkas pan. Nesu kažin kokia profesionalė kontraceptikų sferoj, greičiausiai žalut žalutėlė ;D tai man būtų realiai įdomu viskas.
Na labai lauksim to puslapiuko  :)
Atsakyti
QUOTE
Man asmeniskai noretusi, kad pateikiama informacija nebutu kategoriskas vienos nuomones laikymasis. T.y. kad nebutu akcentuojami vien kazkokie minusai, ir kaip tai yra blogai ir t.t., arba atvirksciai. Nes paprastai kai pradedama kalbeti apie kontracepcija, prasideda kategoriskumai: arba balta - arba juoda. Tai va tokia mintis pirmiausia atejo i galva  ;)


Tikrai nezadu rasyti vien tik bloga ar vien tik gerai apie viena ar kita kontraceptika wink.gif. Tiesiog noriu placiajai visuomenei pristatyti ju rusis, patikimuma, pasalini veikima...
Atsakyti
galbut tai sunku igyvendinti, bet idomi buti galimybe rikiuoti pagal veiksminguma, branguma, pasalinius poveikius, pasirinkima.
Atsakyti
na aš dar tik antrą pakuotę per savo gvenimą pradėjau  :smile.gif man daugiau gydymo tikslais išrašė naujausius kiek žinau JEANINE kontraceptikus... kokią pusantros savaitės galvojau, kad teks mesti-po porą kartų per dieną užeidavo nerealūs silpnumo priepuoliai, tačiau jie retėjo ir galiausiai liovėsi. Svoris kol kas stabilus. Kaina 32lt- 21tabletė. Labiausiai džiugina tai, kad galiu reguliuotis mėnesines, nes kol geri (o kaip gydytoja sakė galima gerti kažkur apie 4 pakuotes po 21 tabletę be pertraukos) -tol nesergi. kad nepamirščiau-į mobilaus telefono užrašų knygelę įsivedžiau kasdieninį priminimą. Tik vat kur nors keliaujant reik nepamiršti įsimesti į rankinę tablečių...  Šiaip įdomu btų suinoti atsiliepimus, jei dar kas vartojat jas... ar buvo koks pašalinis poveikis
Atsakyti
Idomu butu pasiskaityt ivairias nuomones apie hormoninius preparatus, kitoje temoje minetus "Maybebaby", naturalu planavimo buda (su kalendoriu pavyzdziais :smile.gif), apie moteriskus prezervatyvus, ju panaudojima, vienu zodziu viska kas tinka maitinancioms ir ne tik.
Apie privalumus ir trukumas, efektyvuma, isigijimo kainu palyginimas (apytikris bent jau), kur galima nusipirkt, ar parduodami lietuvoje.
Atsakyti
[quote] kad nepamirščiau-į mobilaus telefono užrašų knygelę įsivedžiau kasdieninį priminimą.


Rigedora, priprasi laiku isgerti, ir priminimu nereikes  ;) As va per 3,5 metu pirma karta pamirsau isgerti laiku tablete  :-/  
Atsakyti
As noreciau , kad butu bandziusiu moteru komentaru. Ir ne tik , kad: "kokie jie puikus!Jie pakeite mano gyvenima!" ;D ;D
Atsakyti
Gerai, kad bus tokia svetainė, nes kai pati rinkausi kontraceptikus tai ojojoj. Vieni taip netiko, kad galvojau numirsiu....Ale pakečiau ir dabar [smiley=899.gif]
Atsakyti
QUOTE
As noreciau , kad butu bandziusiu moteru komentaru. Ir ne tik , kad: "kokie jie puikus!Jie pakeite mano gyvenima!" ;D ;D



Na as tikrai galeciau papasakoti, nes "stazas"  jau 3,5 metu  ;D
Atsakyti
as noreciau suzinoti,kaip kontraceptines tabletes veikia krutines,kad jos skauda ir panasiai...
Atsakyti