Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai

sveikos nestuke.gif noreciau kad papasakotumete kaip jauciates arba jautetes paskutini nestumo menesi?kas kankino?kas dziugino ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
Džiaugsmas

Kai žinai kad tuojau tu tapsi mama
Kai jau labai gerai jauti kaip tavo mažylis spardos nestuke.gif

Rūpeščiai

Skausmai
Vis sunkiau vaikščioti
Nežinia kada pradėsi gimdyti ax.gif
Atsakyti
pats ilgiausias menuo gyvenime lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Tikrai pats neramiausias ir ilgiausias menuo is visu, nors jis man tik nesenai prasidejo, bet jau spejo ir nudziuginti, ir nustebinti, ir net nugasdinti, bet viskas gerai, mes abi sveikos ir laukiam susitikimo, kuris jau nebetoli wub.gif
Atsakyti
Labai sunkus metas biggrin.gif Atrodo ne tiek daug priaugau,bet kadangi niekada gyvenime neturejau daugiau negu 50kg,tai labai skauda kojytes,nugaryte ir ziauriai viskas tinsta verysad.gif O siaip labai laukiu maziuko,ir rytoj jau suzinosim pleminaria data kada bus planine operacija,mazdaug zinau data,ir tai bus si menesi,todel dar labiau stresuoti pradejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip ir visi kiti...visus menesius laukiau gimstant vaikelio..nors svorio priaugau daug, bet paskutine savaite net visa puse valandos buvau grybauti biggrin.gif
Atsakyti
O man tai nepasakyciau, kad labai sunku.. g.gif visas nestumas buvo lengvas, be skausmu ir siaip blogumu, taip ir dabar kai beliko pora savaiteliu jauciuosi pakankamai gerai nestuke.gif nail.gif zinoma i galva lenda ivairios mintys apie gimdyma, kaip viskas praeis ir pan. g.gif bet ir tuo klausimu esu optimistiskai nusiteikus, tai dabar lieka tik laukimas vacation1.gif ok.gif
Atsakyti
o man tai didejantis nerimas del gimdymo, nes bijau, dar beprotiskas spaudimas dubens, kai net paeit negaliu, bet viska nustelbia mintis pagalvojus, kad neuzilgo susitiksiu su kudikeliu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Juk kūdikio verksmas gražiausia daina,
Juk kūdikio džiaugsmas-mamos dovana
Ir nemigo naktys netenka reikšmės,
Kai lupos vaikelio tau "mama" šnibždės!


user posted image
Atsakyti
Damena, ačiū už naujus namučius 4u.gif Ir dar tokie gražūs bigsmile.gif
Bus daug mieliau laukti savųjų stebukliukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 15, 21:22)
Damena, ačiū už naujus namučius  4u.gif  Ir dar tokie gražūs  bigsmile.gif
Bus daug mieliau laukti savųjų stebukliukų  wub.gif


Prasom,tik neturejau laiko ka nors graziau sugalvoti,nes mazius neleidzia ramiai prie kompo pasedeti.
As siandien buvau ligoninej,tyrimai geri,kita antradieni turi eiti sviestis ir tada nuspres ka daryti,aisku jei nepagimdysiu iki to laiko.O del tinimu,man tino kojos labai kai dar dirbau,o dabar kai sedziu namie,nebetinsta.
Atsakyti
na va atradau jau ir as naujus namucius 4u.gif nezinau kiek iseis lankytis, bet gal kaip nors mirksiukas.gif
klausete kur perku excipiali, as pirkau prie zepelinus vaistinej, nepamenu dabar kokia ten yra. ne tam paciam pastate kur yra, bet toj pusej gatves kur pastas yra. kazkada uzsakinejau dar ten, tai kita diena atveza jau, nebent jei ryte uzsakai, tai gal ir ta pacia buna.
su tais fermentais tai man galva jau isuzta, vaka visa diena,nuo 10h ryto iki 17h lankiausi pas visokius gydytojus.pavalgiau pirma karta tik 18h, galvojau isprotesiu. tai va, buvau pas savo ginekologe, ji parase extra siuntima i klinikas, o klinikos musu kadangi labai "greitai" dirba tai praleidau visa diena ten, siuntinejo is vieno auksto i kita. ir dar be to, kad nevalgius visa diena, tai ryte eme krauja, ir dar klinikose eme krauja, bet po tikrai nemazai. tai kaip as ant koju pastovejau, net neisivaizduoju. o dar i naujus namucius reik kraustytis doh.gif tai snd vel pas kita savo ginekologa, pas du dabar lankausi, ziuresim ka sakys ir gimdysim arba sia arba kita savaite turbut. tiesa, o klinikose dare inkstu, kepenu echoskopija, tai desinys inkstas labai uzspaustas ir kepenys paspausti, o tas irgi slapima veikima..
na siam kartui "tik" tiek biggrin.gif
Atsakyti