Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumerinė metų suvestinė

Man pasirodė visai įdomi tema, kurią radau viename forume, todėl siūlau ir čia pakalbėt.
Metai keliauja į pabaigą, apibendrinkime savo parfumerinius metus smile.gif
Kokius kvapus galit pavadinti metų atradimu
Kokie nuvylė
Ką naujo, netikėto atradote šiais metais parfumerijoje
Kaip pasikeitė parfumerinis "sandeliukas" jūsų namuose
Tiesiog kokie ryškiausi šių metų parfumeriniai įspūdžiai

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Įdomi tema thumbup.gif

Per šiuos metus paaiškėjo, kad vistik nedraugauju su tuberozomis kvepaluose. Na ir nelabai mėgstu juose imbiero natos.

Šį rudenį atradau didelę meilę našlaičių natoms.

Metų eigoje tyrinėjau įvairius nišinius kvapus. Bet baigiantis metams jaučiu, kad visgi šiuo metu linkstu prie klasikos. Paskutinis susidomėjimo objektas - Guerlain kvapai rolleyes.gif

Mano metų atradimai
Parfumerinis brandas – Serge Lutens
Per metus atrasti kvepalai (kurie metų eigoje vienokiu ar kitokiu pavidalu atsirado ir mano sandėliuke bigsmile.gif ):
Serge Lutens Arabie / Borneo 1834
Frederic Malle En Passant
Jo Malone Black Vetyver Café
Guerlain Apres L‘Ondee
Hermes Hiris / Rouge
Chanel Coco EDP
Chanel Cuir de Russie (tik mažylis atomikas verysad.gif , mielai įsigyčiau jų daugiau)
Mano kvepalyne atsirado ir kitų gėrių . Bet šiuos išskyriau kaip atrastus būtent per pastaruosius metus ir padariusius man matyt kad patį didžiausią įspūdį
mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 16 gruodžio 2009 - 15:58
Gera tema 4u.gif Taigi,metu revizija:turtai pasipilde kokiais 15 butelaiciu.Dar labiau stipreja meile seniesiems kvapams,ypac Chanel No 5 visu koncentraciju{man labai priimtinas variantas gavosi EDT+Eau premiere}.Is nisines parfumerijos labai uzkabino HEELEY Iris de nuit,o musyse jie lyg tycia dingo,todel dvejoju-turet ar mylet is tolo ax.gif .Isipilde sena svalone-igijau senaja Hot Couture versija EDP.Dazniausiai devimas kvapas buvo Chloe new EDP su kaspiniuku. NR1 isliko tas pats nuo 2000m-Mania[GA,juodu kamsteliu],baisiausiai mylimas ir taupomas kveliukas verysad.gif .Svajone ir pasitiktinis planas-Black Afgano.Didziausias nusivylimas-netoleruoju gardeniju kvapo,nepavyko prisijaukint TF Black Orchid Voile de Fleur,stovi kaip sazines priekaistas nenaudojami.O ziemos svenciu kvapas tikrai bus YSL Opium.Tai tokia mano parfumerine ispazintis.Perduodu estafete 4u.gif .
Atsakyti
Kokia idomi tema smile.gif
Mano ispazintis trumpa: visus metus ant kvepalu lentyneles stovejo 3 buteliukai (Guerlain L'Instant edp, Chanel Coco Mademoiselle edp ir Dior Jadore edt) kuriu man pakako visiskai ir visoms progoms. Bet pavasario pradzioje kazkas susisviete galveleje ir taip iki dabar mano kvepalu lentyneje pasipilde dar 11 buteliuku ir 2 miniukais 4u.gif
Atsakyti
Didysis metų pasiekimas - specialiai gaminta didelė ąžuolinė komoda kvepalams biggrin.gif
Iš visų įmanomų lentynų ir spintos kampelių surankiotas lobynas dabar tvarkingai sustojęs į gilius stalčius.

Vietos dar liko, taigi procesas garantuotai persikels į ateinančius metus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smauglius: 16 gruodžio 2009 - 19:53
Atradau Chanel Mademoiselle wub.gif

Atsisakiau Escada PACIFIC PARADISE, nors kažkada man šis kvapas buvo nerealus 4u.gif Taip pat atsisakiau Hugo Boss Hugo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2009 12 16, 17:53)
Didysis metų pasiekimas - specialiai gaminta didelė ąžuolinė komoda kvepalams biggrin.gif
Iš visų įmanomų lentynų ir spintos kampelių surankiotas lobynas dabar tvarkingai sustojęs į gilius stalčius.

Vietos dar liko, taigi procesas garantuotai persikels į ateinančius metus  cool.gif


Pazanga smile.gif Sekmingo tolesnio pildymo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JVana: 16 gruodžio 2009 - 20:28
Smaugliau, issipilde tavo namuose mano savojone biggrin.gif
as siemet dar neisisgysiu to kazko, kur statyti noreciau savo turta.

Tema labai idomi smile.gif
bet kad pati atsakyciau reik padumoti gerai, bet kad atradimas tai tikrai vienareiksimiskai Amouage kvepalai, kurie tikrai paliko ispudi.
Atsakyti
Aš nežinau kaip apibūdint tą metų atradimą, nes man kiekvienas naujai įgytas kvepalas - jau atradimas lotuliukas.gif Bet pabandysiu šį bei tą primest ant greitųjų:
1. Metų brandas. Į metų pabaigą supratau, kad tai - Anick Goutal. Kažkaip jos daugiausiai šįmet įgijau.
2. Metų nuostaba (gerąja prasme) - Vanille Tonka ir Sacrebleu
3. Metų netikėtumas (tikrai, negalvojau, kad myliu Guerlain) - Mahora ir Nahema
4. Metų nuostolis - pasibaigę Hypnotic Poison
5. Metų nusivylimas - Les Chevrefeulle. Galbūt, netinkamu sezonu jį nusipirkau (rudens pabaigoj), galbūt, reik palaukt vasaros...
6. Metų pasišlykštėjimas (persiprašau), kuriuo vistik nesugebu atsikratyt iš sentimentų - Miss Dior cherie
7. Metų vos vos nepražiopsotas ir įsigytas praktiškai netyčia, kuo negaliu atsidžiaugti - Kenzo Dramblys

Dar kažkokioj nominacijoj turėčiau paminėt Black Orchid, ale nesugalvoju kokioj. bigsmile.gif
Ak, taip - dar supratau, kad Artisanai visada geriau uodžiasi, stovėdami lentynoje, negu ant manęs. Tą patį bandyčiau sakyti ir apie Chanel, bet dar nesu iki galo tuo įsitikinusi.
Na, ir šįmet supratau, kad tuberozas vis dar myliu, ir labai myliu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heilė: 17 gruodžio 2009 - 11:43
Aha, dar prisiminiau:
8. Metų planas, atidėtas kitiems metams lotuliukas.gif - Frapin 1275
9. Metų idea fix - S. Lutens Sarasins
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2009 12 17, 13:50)
Frapin 1275



Sakai? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2009 12 17, 13:54)


Taip ir tikėjausi iš savęs, kad tuose skaičiuose susimaišysiu lotuliukas.gif
Užtat ir atidėta kietiems metams, kol skaičius įsiminsiu.
Atsakyti