Įkraunama...
Įkraunama...

Kurį mėnesį tekėjote?

Apklausa: Kurį mėnesį tekėjote? (945 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
tiesiog noretusi siokios tokios statistikos,bet butu grazu kad kas parasytu, gal vestuvems buvo pasirinkta kazkokia ypatinga data (megsta zmones tuoktis per Valentino diena, ar Kaledas ir t.t)
aciu smile.gif M.L
Atsakyti
birzelio 29
nieko ypatingo, tiesiog 28 gavau diploma,
norejom 22 dienos, bet man tada buvo gynimas, o i liepa kelt nenorejom wink.gif
Atsakyti
Dar tik įvyks - liepos 24 dieną rolleyes.gif Datą atsitiktinai pasirinkome, tik paskui išsiaiškinome, kad jaunikio tėvai liepos 23 dieną tuokėsi - beveik pataikėm laugh.gif
Atsakyti
Tuokemes pirma pavasario diena, manau labai tinkama diena naujai pradziai smile.gif , beto buvo ir mano gimtadienis, na tiksliau netikras, nes esu gimus vasario 29, o kadangi tais metais tos dienos nebuvo tai svenciau kovo 1 biggrin.gif
Atsakyti
mes pasirinkom ta diena,nes man patiinka labai gamtos atbudimas,viskas atgimsta is po ziemos,ir todel,kad ta diena tarptautine seimos diena
Atsakyti
Panasi tema jau atidaryta wink.gif

Tuokemes kovo pirma, nes tai pirmoji pavasario diena
Atsakyti
Norėjau ištekėti liepą, pats vasaros vidurys thumbup.gif Būsimasis šiais metais diplominį ginasi, tai taikėme į liepos galą, kad po gynimo pailsėtų ir dar spėtume viską iki galo susiorganizuoti wink.gif
Atsakyti
Vukas, bet gi tu originalas thumbup.gif tokia diena esi gimusi biggrin.gif labai idomu ir saunu
Atsakyti
Na mes tuokemes Gruodzio 30d.Nezinau,visada svajojau susituokti ziema,tureti ilga nuometa ir balta suknele..nu taip ir ivyko biggrin.gif biggrin.gif Taigi antra diena po vestuviu iskarto sventeme Naujus metus thumbup.gif
Atsakyti
Tuokėmės rugpjučio 24 . Is pradžių datos nenorėjom ne prie ko "derinti". Taciau paskui taip gavosi, kad ji beveik sutampa su musų pažinties 3 metinėmis (su vyru susipažinom rugpjūčio 28)
Atsakyti
kovo 22 diena clap.gif clap.gif
Atsakyti
Vo mes tuokemes 1999 m. rugsejo 11. O per dvieju metu jubilieju pykst pokst JAV tragedija. Visuose kabokuose tik ja per telikus ir rode.. Taip ir praleidom prie teliko...
Atsakyti