Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai - IX-ta tema

Pagaliau sulaukėme Kalėdinio Meškiuko ar jo draugo konkurso 4u.gif Visi žveriukai neapsakomai šilti, matosi, kad sukurti su didžiule meile wub.gif
Jau greitai sužinosime visus laimėtojus ir prasidės tikras Kalėdinis Stebuklų Metas newyear.gif Juk laukia tiek daug prizų bigsmile.gif

SM tautos balsavimas turi išrinkti geriausius šiose nominacijose:
1. Labiausiai Kalėdų dvasią atitinkantis (prizą-siurprizą šiai nominacijai skiriu aš)
2. Įdomiausi aksesuarai (prizą-siurprizą skiria Zhuvycia)
3. Netikėtas sprendimas (prizas - dragonfly* rankų darbo sagė)

Asmeninės nominacijos:
4. Už geriausią pateikimą (prizas - pudros sagė su svarovskiukais iš pudros kolekcijos)
5. Kruopščiausiai pasiūtąs (paukščiuko prizas-siurprizas)
6. "Ornamentų" simpatijų prizas (už šį prizą (rinkinukas meškiukui pasiuti) atsakinga Arbatelė, Ornamentų kolektyvo nominacija)
7. Nuoširdžiausias meškiukas arba jo draugas (kaip prizą pudra skiria Pudros "virėjo" kepurę)
8. LT sauleles vaiko simpatijų prizas-siurprizas
9. Naktibaldos paguodos prizas-siurprizas (asmeninė nominacija, bet ją lems SM balsavimas)
10. "Smagaus laiko simpatijų prizas" (dragonfly* vyro asmeninė nominacija - profesionali fotosesija kūrėjos meškučiui)
11. rulles asmeninė simpatijų nominacija
12. liepsnikes asmeninė simpatijų nominacija - Tildos knyga
13. ievuschkos asmeninė simpatijų nominacija - veltas siurprizas
14. Zemugnes nominacija už lietuviškiausią meškiuką - minkštos ir šiltos riešinės
15. jurginelio asmeninė simpatijų nominacija
16. auksarankes super prizas - rankdarbių kursai laimėtojams ir man
17 voriukes saldi dovanelė
18 Žiurbučio saldi dovanelė
Ir siaip visos dalyves tures po maza dovanele nuo auksarankes - gabaliukas naturalaus puikiai kvepiancio muiliuko

O čia nedidukas koliažas su mūsų konkursantais biggrin.gif

user posted image

O čia mūsų senoji temukė
VIII meškiukinė temukė
Atsakyti
bigsmile.gif koks koliažas, nerealu wub.gif wub.gif wub.gif

jurgine, ką manai apie aptarimą konkursantų?
Atsakyti
Uf, kaip gerai, kad atsirado nauja temutė, jau norėjau tau sms rašyti, kad nepaliktum mūsų šią naktį be galimybės plepėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ačiū labai, kad atidarei naujas dureles. Nu, tai gal aptarinėjam, ar darysim tai jau žinodamos, kieno kas? Bet turbūt nea, geriau nežinodamos, ane?
Atsakyti
Im-bear, liuks koliažas - matau, kai kurie ženkliai didesnius reklaminius plotus išsipirkę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai gerai čia tas koliažas tiko, viskas prieš akis, tik va vardų visų neprisimenu, tai sunku ir aptarti. Nu, jeigu nieks neprisidės, aš tuoj tuoj pradėsiu... (aptarinėti)
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 12 16, 22:00)
Labai gerai čia tas koliažas tiko, viskas prieš akis, tik va vardų visų neprisimenu, tai sunku ir aptarti. Nu, jeigu nieks neprisidės, aš tuoj tuoj pradėsiu... (aptarinėti)


Pradėk!!! smile.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
pirmas ketvertukas bigsmile.gif
1. Anabelė

user posted image

user posted image

2. Anatolijus
37 cm

user posted image

user posted image

3. Andriukas
Štai, mano Andriukas.
Pasiūtas iš Shulte moherio, ranka išpieštos stiklinės akytės, kimštas vilna ir pjuvenomis... Bet koks skirtumas, iš ko jis padarytas - svarbiausia, kad Kalėdų rytą atsikėlęs po egle rado seniai seniai lauktą draugą - baltą kiškutį. Andriukas nespėjo nei pižamėlės nusirengti, nei susišukuoti - svarbiausia - kuo greičiau apsikabinti savo draugelį ir niekada niekada nebesiskirti...

user posted image

user posted image

4. Bobosas - mamutas Bobosas ieško Kalėdų.

user posted image

user posted image

Atsakyti
NU gerai, taigi - Anabelė - labai mielutė, man labai gražutė suknelytė, perliukai ant blakstienų baisiai sudomino, vis bandau ištirti, kaip jie ten laikosi. Snukutis irgi mielas, tik gal šiek tiek "bukoka" išraiška, na, tokia šiek tiek kvailutė man atrodo, snukutis galėtų būti šiek tiek smailesnis.

Anatolijus, na, nežinau... Man labai patiko jo iškarpa, rankytės, kojytės, ausytės... Nelabai patinka veiduko išraiška, ypač nosis kažkoks blyniukas ir tiek, ir dar - neaišku, kas ten už nugaro, ar sparnai, ar širdelė, ar kas? g.gif Akiniai dar faini labai, kokybiški smile.gif

Andriukas - gražus berniukas, dar gražesnis kiškiukas.

Mamutukas - labai nuostabūs veltinukai, reiks jo mamytę spausti, kad išmokintų panašius padaryti. Ir straubliukas toks čiotkas, ir kailis tikras mamutinis pasirinktas. Tik jo nuotaika man biškį tokia nekalėdinė, lyg liūdnas, lyg nuobodžiaujantis.

Tik jau susitariam, niekas neliūdim dėl komentarų, nes aš tai tokia kritikė, brač... Bet tik gero linkėdama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 16 gruodžio 2009 - 22:45
Anabelė dvelkia šiluma, ramybe. Nuostabūs žandukai, o jau blakstienų ilgumas wub.gif

Anatolijus , taip ir noris sakyt dėdulė Anatolijus wub.gif . Jei būtų ankstesnis balsavimas, jis būtų mano nr1 . Puikiai viskas apgalvota, kruopščiai viskas atlikta thumbup.gif

Andriukas jau tas akių žalumas, taip ir paskęst juose galima wub.gif Puikiai pateikta nuotaika. O draugas zuikutis bigsmile.gif bigsmile.gif , galėjo ir jis konkurse dalyvaut bigsmile.gif thumbup.gif

mamutas Bobosas kelia daug jausmų wub.gif , taip pat viskas puikiai apgalvota, aksesuarai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Kaip gražiai paukščiukas čia... Bet aš tai linkus išgirsti ir visokias griežtesnes kritikas o ne tik pagyras, kad žinotume, ką taisyti. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 12 16, 22:47)
Kaip gražiai paukščiukas čia... Bet aš tai linkus išgirsti ir visokias griežtesnes kritikas o ne tik pagyras, kad žinotume, ką taisyti. Kaip manot?

o man šie tokius jausmus kėlė, jokios kritikos nesinorėjo wub.gif Su kitais gal bus kitaip g.gif
Atsakyti
Ir aš dar miegot nenoriu, tai pasisakysiu ax.gif
Anabelė labai meilutė, nors tos ašarytės nežinau ar būtinos unsure.gif Tokia daili snukelio išraiška.... wub.gif
Anatolijus suteikia kažkokį... švaros ir tvarkos pojūtį, labai labai mielas meškinas, toks subtilus, išlaikytas, inteligentiškas. Nosis prašosi bučkio biggrin.gif
Andriukas... Padarytas labai gražiai, bet man asmeniškai tie Disnėjaus "multikų" veidukai... kažkaip... nelabai blush2.gif
Bobosas man labai labai wub.gif O jau veltiniai tie jo... Nuostabus, nors ir liūdnas. Net ir be rogučių būtų nuostabus smile.gif
Atsakyti