Įkraunama...
Įkraunama...

MEXX

Nezinau man be galo patinka sios firmos drabuziai.
Tiek stiliaus atzvilgiu tiek patogumu thumbup.gif
turiu ir megztuka ir ne viena bliuzele, ir kelniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O kaip jums?
Visai neseniai vilniuje isigijau megstuka is naujos kolekcijos
toki originalu, super.
Atsakyti
Kiek grozybiu prisiziurejau
www.mexx.com wub.gif
Tik gaila, kad ne viskas lietuvoje yra sad.gif
Atsakyti
Turiu Mexx paltuka, jis yra su dvieju eiliu sagomis, kokie ir madingi siais metais. O mama turi Mexx palaidine... Kokybe tikrai puiki ax.gif
Atsakyti
man tai super turiu lietpalti hrazu toki stiliova, bert kainos biski kandziojasi, bun kad gaila.
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 11 08, 11:07)
man tai super turiu lietpalti hrazu toki stiliova, bert kainos biski kandziojasi, bun kad gaila.


Na kainos gal truputeli lietuvoje ir kandziojasi,
bet drasiai galiu eiti i gatve ir kas antra nebus taip
apsirengusi kaip as mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai rūbai labai gražūs. O dėl kokybės galima ir pasiginčyti. Vyras pirko vasarai šviesius džinsus, prie juosmens buvo prikliopinta odinė emblema. Tai kai išskalbiau baisu žiūrėti buvo - visi džinsai dėmėm nusidažė nuo tos emblemos.
O vat kvepalai šitos firmos - grynas vandenėlis. Kvapas laikosi apie valandą.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2005 11 08, 14:40)
Man tai rūbai labai gražūs. O dėl kokybės galima ir pasiginčyti. Vyras pirko vasarai šviesius džinsus, prie juosmens buvo prikliopinta odinė emblema. Tai kai išskalbiau baisu žiūrėti buvo - visi džinsai dėmėm nusidažė nuo tos emblemos.
O vat kvepalai šitos firmos - grynas vandenėlis. Kvapas laikosi apie valandą.



Kvapas tai patiko, bet nesu pati ju turejusi
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2005 11 08, 16:14)
Kvapas tai patiko, bet nesu pati ju turejusi


Jo, jau kvapas tai pasaka! Noreciau situ kvepalu, ale kol kas per didele prabanga man butu... cool.gif
Atsakyti
Man MEXX taip per viduriuka -nei super patinka,nei nepatinka.Uzsienyje drabuzius pirkdavau,nes ganetinai pigus.Kokybe siaip sau,bet modeliuku tikrai graziu yra ax.gif Va kelnes vienos tai labai fainos papuole,nesiojasi gerai ,nenusiskalbe,nenusidaze verysad.gif Pora dirziuku MEXX turiu -idomus labai.Svarkeli toki jegiska pirkus,nesioju jau daugiau nei metai.O megstukai,bliuzeles ir dzinsai.kuriuos pirkau tai slamstas blush2.gif
Tik va Lietuvoj kainos tai per aukstos,nepirkciau cia MEXX drabuziu schmoll.gif
Atsakyti
quote=asilisa,2005 11 12, 16:06]
Man MEXX taip per viduriuka -nei super patinka,nei nepatinka.Uzsienyje drabuzius pirkdavau,nes ganetinai pigus.Kokybe siaip sau,bet modeliuku tikrai graziu yra ax.gif Va kelnes vienos tai labai fainos papuole,nesiojasi gerai ,nenusiskalbe,nenusidaze verysad.gif Pora dirziuku MEXX turiu -idomus labai.Svarkeli toki jegiska pirkus,nesioju jau daugiau nei metai.O megstukai,bliuzeles ir dzinsai.kuriuos pirkau tai slamstas blush2.gif
Tik va Lietuvoj kainos tai per aukstos,nepirkciau cia MEXX drabuziu schmoll.gif
[/quote]
tikra tiesa,pas mus kaina ispusta doh.gif ,labai jau prie vardiniu lygiuojasi,bet taip tai super,as perkuosi vardinius ir mexx kasdienai,bet uzsieny.tiksiau,mexx-tai olandijoj,nes ten ir gamina.tai kainos ten vidutinei rinkai ir ten nuolaida ant nuolaidos,ne taip kaip pas mus laukia "da pasledniava".pas mus net nebuvau ,nes zinau,kad nieko gero ir naujo nebus.
pastebejau,tik armanis turi tai kas ir uzsieny yra.ir tom paciom kainom.
Atsakyti
As Prancuzijoj MEXX`us perkuosi,ten irgi nuolaida ant nuolaidos mirksiukas.gif Keliskart ant 70% esu pataikius thumbup.gif
O cia tikrai su tom nuolaidom shudz drinks_cheers.gif ,o ir modeliai bent jau sezonu atsilieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asilisa: 18 lapkričio 2005 - 23:13
Pritariu Asilisai, kad Lietuvoje kai kurie modeliai kiek atsilieka. Sezonu gal ir nelabai - nes paltu vasara neparduoda biggrin.gif Gal cia kalta nuolaidu sistema, nes uzsienyje nuolaidasdidins ir didins, kol zmones pagaliau ispirks visas prekes, o Lietuvoje - nuolaidos fiksuotos, todel ko neisperka, lieka kitiems metams doh.gif Bet naujos kolekcijos vis tiek atvaziuoja, negalim skustis wink.gif
Atsakyti